VeloCity – Predaj, servis a požičovňa bicyklov pri Železnej Studničke v Bratislave

VeloCity – Predaj, servis a požičovňa bicyklov pri Železnej Studničke v Bratislave

PR článok

Sme mladá predajňa v Bratislave, sídlime pri Železnej Studničke, konkrétne na Lamačskej ceste 8. Ponúkame širokú ponuku služieb - od predaja, cez servis až po požičovňu bicyklov. Chcete si kúpiť nový bike? Ako jediný máme v ponuke všetky typy bicyklov od renomovaných výrobcov: horské, cestné, krosové, fatbiky, elektrobiky a dokonca aj tandemové bicykle. Mysleli sme aj na najmenších a dostupné sú samozrejme odrážadlá, kolobežky a detské bicykle vo veľkostiach od 20" do 24".

Aké značky u nás kúpite?


Sme certifikovaný predajca Cannondale, GT, Focus, Merida, Santa Cruz, GoCycle, Kellys, Early Rider. Samozrejmosťou je aj naša ponuka rôznych komponentov alebo doplnkov, ako rukavice, prilby, cyklo oblečenie a mnoho ďalšieho. Viac na velocity.sk/rs/27/znacky.

Čím sa líšime?


Ako jediní v Bratislave ponúkame možnosť požičať si všetky druhy bicyklov. Môžete si vyskúšať netradičné tandemové bicykle a užiť si jazdu vo dvojici alebo môžete vyskúšať, ako sa správajú mohutné pneumatiky fatbiku v teréne. Výhodná je najmä poloha našej predajne, pretože nemusíte nakladať bicykle autom, takže vychutnať skvelý pocit jazdy si môžete takmer hneď.

Čo je potrebné si priniesť, aby sme vám bicykel požičali?
  • dva doklady s fotografiou
  • zloženie vratnej zálohy vo výške podľa cenníka

Ak sa však rozhodnete si u nás kúpiť cyklovozík alebo iný produkt, bude vám do 6 mesiacov od požičania, cena vypožičaného odrátaná z ceny produktu.

Servis


Náš servis je tu pre vás počas sezóny (od 1.4. do 30.9.) 7 dní v týždni. Opravíme vám aj tie najmenšie závady, ako defekty, roztrhnuté reťaze až po náročnejšie opravy, ako je napríklad servis vidlice Lefty. Používame profesionálne certifikované náradie a sme aj šetrní k životnému prostrediu, pretože používame ekologicky odbúrateľné prostriedky.

FOG meranie


Stanovenie správnej geometrie rámu a stanovenie správnej polohy posedu na bicykli je jedným z najdôležitejších faktorov ovplyvňujúcich výkon a zdravie cyklistu. Získať optimalizovaný výsledok v podobe rámu, a to priamo podľa anatomických parametrov konkrétnej osoby, je však pomerne zložitá záležitosť. Duratec FOG Systém je merací a výpočtový systém pre správnu polohu cyklistu na bicykli, vrátane optimalizovaného návrhu geometrie rámu. Vstupným parametrom do systému sú odborne namerané rozmery cyklistu pomocou FOG zariadenia. Na základe týchto hodnôt je vykonaný následný výpočet optimálneho posedu na bicykli a geometrie rámu.

Čo si zobrať na meranie?
Pre čo najpresnejšie meranie je potrebné si priniesť cyklistické nohavice, pedále, tretry.

Je potrebné sa na meranie objednať?
Áno, rezervujte si termín telefonicky.

Ako dlho meranie trvá?
Meranie trvá približne 30 minút, následne sa namerané výsledné hodnoty odosielajú do centrally BikeFittings, spracované údaje a navrhovaný okótovaný posed/rám bude klientovi doručený v rámci 3 pracovných dní.

Na čo je meranie dobré?
Meranie je primáre určené pre profesionálny návrh a výrobu bicyklových rámov Duratec na mieru. Zároveň však vie efektívne poslúžiť aj ľuďom s kúpeným rámom k nájdeniu správneho a zdravého posedu na existujúcom bicykli/ráme, alebo pri výbere veľkosti a kúpe nového bicykla od ktorejkoľvek značky.

Viem si meranie urobiť sám?
Nie. Meranie vyžaduje špeciálne vybavenie – meracie stolice, licenciu na použitie algoritmov a prístupové heslá do system BikeFittings.

Koľko stojí meranie?
  • s objednávkou rámu – 59 €
  • s objednávkou bicykla – 39 €
  • bez objednávky – 99 €


Možnosť aj umyť si bicykel pri našej predajni


Takže naša predajňa sa stane vašim cieľovým bodom po výjazde. Pre najlepší výsledok používame profesionálne a ekologicky odbúrateľné produkty F100 od nemeckej firmy Wack Chemie. Naším klientom ponúkame umývanie zdarma.

VeloCity - po ceste do lesa
MapaViac na velocity.sk/rs/7/kontakt.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Dlhé roky veľká akcia pre cestných amatérov v hlavnom meste chýbala, preto ma potešila možnosť zajazdiť si v uliciach Bratislavy a okolí a to hneď v duchu Tour de France.
Rozhovor: Pre showroom Bratislava len to extra - správne bláznivý mechanik Andrej

Rozhovor: Pre showroom Bratislava len to extra - správne bláznivý mechanik Andrej

Z odpovedí Adreja Mikulíka cítite, že by ste s ním chceli ísť na bike alebo pivo. Pohoda, nadhľad, zábava. Prezradil aj top zážitky zo servisu v novootvorenom MTBIKER Bratislava.
Pozvánka: Zažite podmienky Tour de France na Slovensku	PR článok

Pozvánka: Zažite podmienky Tour de France na Slovensku

Pokiaľ ste si doteraz mysleli, že rok 2021 bude len súčtom nudných pandemických mesiacov so zrušenými, či v lepšom prípade presunutými pretekmi, tak opak je pravdou. Slovensko po prvýkrát privíta preteky L’Etape du Tour de France.
keyboard_arrow_up