Mazanie a údržba je základ

Mazanie a údržba je základ

PR článok

Už viac ako 75 rokov pomáha anglická spoločnosť Weldtite pri údržbe a servise bicyklov po celom svete. Medzi jej brandové značky patrí TF2 - špecialista na mazanie. V sortimente má mazacie oleje, tuky, oleje na reťaze, a to v rôznych formách /tuba, fľaša, dóza, spray/, veľkostiach objemu a samozrejme, v rôznych fyzikálnych vlastnostiach.

Z tejto bohatej ponuky predstavujeme novinku pre rok 2016, a to kombinovanú sadu mazacích olejov na reťaze TF2 Chain Lube Multi Pack /4 x 50 ml/. Je to sada štyroch 50 ml nádobiek, vybavených Multi-Purpose aplikátorom. Sada obsahuje všetky druhy mazacích olejov na reťaze z ponuky spoločnosti Weldtite, ktoré zabezpečujú celoročnú ochranu a udržujú hladký chod ozubených kolies v každej sezóne. Túto praktickú sadu, vzhľadom na jej veľkosť, môžete využívať nielen doma, ale bez obáv ju vziať so sebou aj na maratón, či niekoľkodňové jazdenie. Nezaskočia vás žiadne výkyvy počasia a reťaz bude vždy vhodne namazaná.

V sade TF2 Chain Lube Multi Pack sa nachádza:
  • 1 x 50 ml TF2 Extreme Wet Lubricant - určený do náročných podmienok, ako sú blato, voda alebo sneh. Základ tvoria syntetické oleje so špeciálnymi prímesami kvôli zníženiu trenia a zvýšeniu odolnosti voči vode. Tento olej dokáže na reťazi vydržať extrémne dlho a je odolný aj proti vymytiu pri čistení bicykla vodou.
  • 1 x 50 ml TF2 Performance – extrémne univerzálne celoročné mazivo, ktoré poskytuje zvýšenú ochranu počas celého roka.
  • 1 x 50 ml TF2 Dry Wax – mazivo pre cyklistické reťaze do náročných exponovaných podmienok. Obsahuje Krytox®, ktorý má vynikajúcu priľnavosť na kovy a výborné špinu odpudzujúce vlastnosti, je odolný voči vode, zabezpečuje tichý chod reťaze vo všetkých podmienkach.
  • 1 x 50ml TF2 Plus Dry – Mazací olej na reťaz TF2 Plus s teflónom. Určený do suchých podmienok, možno ho aplikovať na reťaz, čapy, prehadzovačky, lanká a bowdeny. Vyznačuje sa nízkym trením a vysokou odpudivosťou voči prachu a nečistotám. Nie je určený do mokrých podmienok, napriek tomu dokáže odolať umývaniu kolies a reťaze vodou. Vhodný na všetky druhy bicyklov.
Pre tých, ktorí uprednostňujú len niektorý konkrétny druh oleja, je samozrejmá možnosť zakúpenia svojho obľúbeného oleja v samostatnom balení /75 ml, 100 ml, 125 ml./Do pozornosti obchodníkov by sme radi dali aj Kombinovanú sadu mazacích olejov na reťaz TF2 /18 ks/.

Praktický podstavec obsahuje výber z troch najobľúbenejších mazacích olejov do rôznych podmienok. V rámci tejto kombinácie sú k dispozícii tri veľkosti produktov: 75 ml, 100 ml a 125 ml, ktoré ponúkajú zákazníkovi najlepšiu voľbu.

Balenie sa dodáva zabalené v krabici s jednotlivými produktami v spotrebiteľskom balení a obsahuje:
  • TF2 Plus Dry Lubricant (75 ml) x 3
  • TF2 Plus Dry Lubricant (125 ml) x 3
  • TF2 Extreme Wet Lubricant (75 ml) x 3
  • TF2 Extreme Wet Lubricant (125 ml) x 3
  • TF2 Performance Lubricant (100 ml) x 6
Z ponuky našich olejov do každého počasia si vyberie každý a kvalitu olejov iste ocení aj bicykel.

Bližšie informácie a celú ponuku nájdete na: made4bike.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Údržba bicykla - čo sa hodí na začiatok?

Údržba bicykla - čo sa hodí na začiatok?

Práve ste kúpili nový bicykel a užívate si opäť tie časy, ktoré poznáme ešte z detského obdobia - len jazdiť a nič neriešiť. Celá idylka sa však končí pri prvom nepríjemnom škrípavom zvuku.
Ako si poradiť so zablateným bicyklom a nenarobiť sa pri tom

Ako si poradiť so zablateným bicyklom a nenarobiť sa pri tom

Nič nevyčarí úsmev na tvári tak, ako návrat do detských čias a trocha bláznenia sa pri jazde v blate. Všetka eufória však opadne pri pohľade na bicykel a zablatené komponenty.
Video: Čo na biku mazať a čím play_arrow

Video: Čo na biku mazať a čím

Ak chceme mať správne fungujúci bicykel, tak sa aj oň budeme musieť správne starať. Nie je nič horšie, ako keď vám počas výjazdu rachotí reťaz alebo puká sedlovka.
keyboard_arrow_up