Haibike SDURO AllMtn Plus 2016 - zvýšenie adrenalínu na horských terénoch

Haibike SDURO AllMtn Plus 2016 - zvýšenie adrenalínu na horských terénoch

PR článok

Centrum Svet elektrobicyklov – ebajk, poctila príchodom horúca novinka od prestížneho nemeckého výrobcu elektrobicyklov Haibike - SDURO AllMtn Plus 2016. Ide o špecialitku pre horských nadšencov cyklistiky, ktorá vďaka elektromotoru a novým kolesám, posúva hranice ešte ďalej, ako ste vôbec snívali.

Haibike SDURO AllMtn Plus 2016 je obratný, veľmi odolný, celoodpružený horský elektrobicykel s novými plášťami 27,5 plus. Tieto pneumatiky s označením 650B+ sú širšie - až 3 palce, čo dodáva ebajku vysokú stabilitu a výbornú priľnavosť k podkladu.

Pre koho to je?


Hlavným kľúčovým slovom je - PLUS. Čo všetko to znamená? Nové pneumatiky vyvinul cyklistický priemysel na konci minulého roka. 27,5+ zapĺňajú medzeru v MTB, ktorá existovala medzi 26 a 29-palcovými kolesami, ale s menšou šírkou. Širšie 3-palcové kolesá s veľkosťou 27,5 palca ponúkajú maximálnu trakciu a priľnavosť bez toho, aby bol ohrozený valivý odpor. Tieto vlastnosti kolesa a 150 mm plné odpruženie ponúkajú jedinečný allMnt, alebo horský až enduro ebajk, vhodný pre maximálnu dostupnosť vysokohorských terénov, skoro až enduro jazdu.

Yamaha ebike System


Nový Haibike sDuro AllMtn Plus je poháňaný najnovším systémom Yamaha. Tento výkonný 250w motor ponúka až 280% podporu s maximálnym krútiacim momentom 80 Nm. Výkonová krivka je citlivá a reaguje akonáhle sa dotknete pedálu. Nová pomoc je nastavená v 4 úrovniach - "Eco+", "Eco", "Standard" a "High". To umožňuje užívateľovi vybrať si len toľko asistencie, koľko treba, aby bola jazda flexibilná a cyklista ju mal pod vlastnou kontrolou. Systém Yamaha 2016 používa batériu 400Wh, teraz s dojazdom až 150 km, pretože asistencia ponúka režim Eco +. Celý systém ponúka jazdcovi veľmi dynamický zážitok z jazdy aj v náročnom teréne.

Zadný tlmič RockShox Monarch RT


Novinku pre rok 2016 - Haibike sDuro AllMtn Plus, podporuje zadný tlmič RockShox Monarch RT. Tento nový tlmič ponúka hodvábne hladký chod a vďaka svojej ľahkej konštrukcii rukoväte, tlmí lepšie ako inokedy. Vzduchom nastaviteľný tlmič sa nastavuje podľa hmotnosti jazdca, čím sa získa komfortný pocit, pretože nasáva iba to, čo je potrebné. SDuro AllMtn Plus je vybavený novou vidlicou RockShox Yari RC. Tá ponúka nastaviteľnú dráhu od 120 mm do 150 mm, takže jazdec si môže zvoliť príslušné cestovné tlmenie v závislosti od terénu.

Na sDuro AllMtn Plus sú Magura MT5 4-piestové hydraulické kotúčové brzdy.

Prevodovka Shimano SLX XT


Systém Yamaha dopĺňa dvojprevodník vpredu - Shimano SLX XT. Ide o 2x10 prevodovku, ktorá dokážu miešať pre jazdcov ideálnu jazdu hore aj dole kopcom. Nový Shimano XT mechanizmus je ľahší a ponúka ešte ostrejšie zmeny prevodových stupňov.

AllMtn je štýl


Ak majú jazdci na horských ebajkoch záujem o špičku siahajúcu až k enduru, sprevádzať ich musí aj adekvátne vybavenie a doplnky. Oblečenie, prilby, ebajk tuning, to všetko pre AllMtn štýl ponúka na predajni najväčšie centrum pre elektrobicykle na Slovensku – ebajk – Svet elektrobicyklov na Račianskej 77 v Bratislave. Enduro oblečenie nemusí byť to jediné, čo horskí ebajkeri vedia po zídení zo svojho stroja mať na sebe. V ebajku existuje veľký výber funkčného športového oblečenia aj s elegantným dizajnom.

Viac informácií o Haibike SDURO AllMtn Plus nájdete na stránke: http://www.ebajk.sk/obchod/elektrobicykle/haibikesduro-allmtn-plus-2016/.

Haibike SDuro AllMtn PLUS 27.5" 2016
O značke eBajk


Ebajk na Račianskej ulici 77 v Bratislave, je najväčšie špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa, požičovňa a servis širokého spektra elektrobicyklov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktmi s vysokou kvalitou a efektivitou. Plne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. Ebajk reprezentuje značky Ghost, Haibike, Lapierre, Winora, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Silvini, Club Ride Apparel, Engel sports. Ebajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun.

Viac info nájdete priamo na ebajk.sk a facebook.com/ebajk.sk.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Video: Haibike XDURO Nduro 5.0 - vitaj, budúcnosť play_arrow

Video: Haibike XDURO Nduro 5.0 - vitaj, budúcnosť

Podarilo sa značke Haibike zadefinovať nový štandard top ebiku vďaka ich enduro modelu Nduro 5.0 s vlastným super výkonným pohonom Flyon?
Video: Súboj ebike vs. klasika - prudké stúpanie v blate play_arrow

Video: Súboj ebike vs. klasika - prudké stúpanie v blate

Kam sa vyškriabe klasický bicykel a kde sa zastaví ebike? Platí, že čím väčšia pomoc elektrobicykla, tým sa dostaneme v stúpaní na blate vyššie?
Unboxing: Giant Trance X E+ Pro 29 3 - komfort a zábava

Unboxing: Giant Trance X E+ Pro 29 3 - komfort a zábava

Nechať si pomôcť s výstupom na kopec a potom si užívať zjazd, skoky a klopenky. Alebo len pohodlne putovať krajinou, pruženie a pomoc motora vám spríjemnia jazdu.
keyboard_arrow_up