O bicyklovaní bez zVelitsovania: Séria zábavných videí s radami pre všetkých bajkerov, 1. časť: Ako sa pripraviť na preteky

O bicyklovaní bez zVelitsovania: Séria zábavných videí s radami pre všetkých bajkerov, 1. časť: Ako sa pripraviť na preteky

PR článok

O bicyklovaní bez zVelitsovania. Tak znie názov kampane, ktorú pripravil fenomenálny cyklista Peter Velits s Martinom Imrichom špeciálne pre aktuálny ročník ŠKODA BIKE OPEN TOUR. V sérii krátkych zábavných videí nájdu fanúšikovia horskej aj cestnej cyklistiky cenné bajkerské rady.

Zúročiť ich môžu už 14. mája na ŠKODA Maratóne Marikovskou dolinou, ktorým séria ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016 pokračuje.

Trojnásobný majster sveta v časovke družstiev a jeden z najlepších slovenských cyklistov Peter Velits v spolupráci s Martinom Imrichom, známou osobnosťou na slovenskej bajkerskej scéne, pripravili špeciálne pre tento ročník ŠKODA BIKE OPEN TOUR sériu tematických videí. Obaja zúročia svoje pretekárske skúsenosti a zábavnou formou ponúknu cenné rady pre všetkých fanúšikov cyklistiky.

„Bez zVelitsovania, horská cyklistika je naozaj pre každého a ŠKODA BIKE OPEN TOUR ponúka jedinečnú možnosť, ako to zažiť na vlastnej koži. V pretekoch často rozhodujú detaily, ktoré sú však pre celkový úspech dôležité. Preto sme s Martinom pripravili niekoľko odporúčaní pre všetkých, ktorí sa chystajú vyraziť na trať,“ hovorí Peter Velits.

O bicyklovaní bez zVelitsovania, 1. časť: Ako sa pripraviť na preteky


report_problem Našiel si v texte chybu?

ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou - 2. kolo

calendar_today 14.05.2016
format_list_numbered 3. kolo - XCM tour
format_list_numbered 2. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
label MTB - maratón
place Udiča - Prosné (Slovensko)

Podobné články

Rok s WeLoveCycling PR článok

Rok s WeLoveCycling

WeLoveCycling v ničom nezaostáva za svojím názvom a neúnavne prináša zaujímavé články z oblasti cyklistiky. Pravidelná dávka noviniek zo sveta profesionálov, rozhovory na aktuálne témy či so zaujímavými ľuďmi.
ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

Prvá polovica roka 2020 bola ovplyvnená pandémiou a obmedzeniami, ktoré nám priniesla. Väčšina z nás sa však snažila pripravovať aspoň individuálne a aj počas karantény zlepšovať svoju kondíciu.
Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – podmienky len pre odvážnych

Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – podmienky len pre odvážnych

Posledný septembrový víkend sa konalo záverečné kolo ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2020, konkrétne išlo o podujatie v Rajeckých Tepliciach. Na výber mali účastníci už tradične tri rôzne dĺžky a náročnosti trasy.
keyboard_arrow_up