Pozvánka: Restart challenge 2016 - 7 kopcov a 3 jazerá

Pozvánka: Restart challenge 2016 - 7 kopcov a 3 jazerá

Sitno, Javorina, Kráľova hoľa, Poľana, Panský diel, Marhát, Martinské hole, Neusiedler See, Popradské pleso a Morské oko. Vyhrá aj ten, kto sa o to aspoň pokúsi...

Vyšľap, cvakni sa a vyhraj


Je tu prvý ročník online výzvy pre všetkých, ktorí milujú cykloturistiku a aktívny pohyb. Chceme vám postupne predstavovať tie najkrajšie kúty Slovenska a blízkeho okolia a zároveň vás primäť k cyklistike, dostať na čerstvý vzduch a do prírody.

Každý rok vyhlásime 10 destinácií: 7 kopcov a 3 jazerá, výkonnostne i mentálne náročných, ambicióznych cieľov z tých najkrajších kútov Slovenska a blízkeho okolia.

Tento rok začíname Sitnom nad Banskou Štiavnicou, pokračujeme kráľovnou slovenských sopiek Poľanou, Kráľovou hoľou a Veľkou Javorinou v Bielych Karpatoch. Pridáme Martinské hole, Panský diel nad Šachtičkami a Špaňou dolinou. Rozhliadneme sa z Marhátu nad Piešťanmi. Vodou sa pokocháme vo Vihorlate na Morskom oku, cvakneme sa vo Vysokých Tatrách pri Popradskom plese a tiež pri Neusiedlerskom jazere.

Neziderské jazero
Tip na výlet: Okolo Neziderského jazera (Neusiedler See) - Nenáročná cykloturistika kúsok od Bratislavy

Marhát pri PiešťanochTip na výlet: Z Trenčína do Piešťan hrebeňom Považského Inovca

Kráľova hoľa


Martinské hole

Tip na výlet: Martinské hole - spomienky na leto

Máte rok na to, aby ste všetky ciele absolvovali. Vyšliapte si to, dokážete si, že nepatríte do starého železa a hore sa cvaknite. Fotku zaveste do skupiny 7 kopcov, 3 jazerá 2016 na Facebook alebo s hashtagom #7kopcov2016 na Instagram, ak ste zvolili ambicióznejší výstup, ideálne aj s popisom trasy a krátkym komentárom. A my vás na konci oceníme. Naši partneri - Bianchi, Adidas outlet a Husky, pre vás pripravili celkom hodnotné ceny. O hlavnú cenu pre cyklistov, bicykel Bianchi KUMA sa postará Procycling, distribútor značky Bianchi a predajca značiek Corratec a Lapierre. Viac o cenách a termínoch nájdete v propozíciách výzvy na stránkach Reštartni sa.Challenge má byť ambiciózny, preto je challenge. Extra zaujímavé budú pre nás nielen pekné fotky, ale aj zaujímavé trasy a nadštandardné výkony. Ambicióznosť výstupu a voľby trasy určite chceme oceniť. Ale žiadne preteky. Vyhrá každý, kto challenge absolvuje.

Vyhrá aj ten, kto sa o to aspoň pokúsi - je jedno, ako cieľ zdoláte


Bicyklom, alebo v teniskách, pekne po turisticky. Nie je dôležité, či zvládnete celý vrchol. Ani či absolvujete všetky ciele. Ale budete tam, užijete si to a cvaknete sa. Žiadne preteky, žiadne súťaženie, len radosť zo športu a pohybu. Cieľom nie je pretekať, ale inšpirovať ľudí ísť do prírody, vyšlápnuť to na bajku hore, trochu sa rozhýbať a spoznať pritom krásy Slovenska. Vieme, nie sú to elitné preteky. Nebudete stáť na bedniach. Ale budeme radi, ak sa v hojnom počte zapojíte a podporíte našu akciu.

Hlavná cena bude Bianchi Kuma 27.1. v celeste farbe.

Viac informácií nájdete na stránkach: restartnisa.sk/7-kopcov-3-jazera-terminy-ceny-propozicie.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Máj sa blíži - jarné preteky v plnom prúde

Pozvánka: Máj sa blíži - jarné preteky v plnom prúde

Po dvoch rokoch tu máme jar bez obmedzení a viacerí z vás si už isto „brúsia zuby" - svoje ale aj tie na bicykli na niektoré z pretekov. Nájde sa niečo pre každého?
A nespravíme si vlastné slovenské bikepackingové preteky?

A nespravíme si vlastné slovenské bikepackingové preteky?

Takto nejako znela otázka, ktorá stála na počiatku podujatia West Carpathian Challenge.
Zo Záhorskej Vsi na Kremenec - týždeň plný smiechu

Zo Záhorskej Vsi na Kremenec - týždeň plný smiechu

Už tu bolo niekoľko borcov, ktorí prešli celé Slovensko „na šupu", no čo tak si z toho urobiť „cyklopuťák“ na týždeň?
keyboard_arrow_up