Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme

Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme

PR článok

Existuje skupina ľudí, ktorá má toho veľa spoločného. Nadchne sa pre rovnaké veci a krásu vidí v podobných detailoch. Poznáte tých ľudí. Ľudí, ktorí sú rovnakí ako my.

Každý z nás v Kellyse je iný. Individuality s rozdielnymi názormi a prístupmi, no všetkých nás spája spoločná misia... Zdieľať to, v čom sme najlepší a v čo veríme, s ostatnými a s celým svetom.

Rozmýšľal si niekedy, aké je to pracovať na vývoji najmodernejších bicyklov a bikového príslušenstva? Aké je to mať možnosť a voľnú ruku spraviť produkt taký, ako by si ho ty chcel? Spraviť ho lepším ako ho majú najlepší? Táto bikerská idyla môže byť aj tvojou realitou. Pozri sa, ako začína pracovný deň niektorých z nás:Čím viac rastieme, tým viac produktov vyvíjame, a tým viac kreatívnych a oduševnených bikerov potrebujeme. Možno si to práve ty.

Práve teraz hľadáme kolegov na produktové oddelenie cyklodoplnkov a oblečenia: produktového manažéra (Product Manager)manažéra oddelenia (Department Manager).

Obe pozície ti dajú možnosť uplatniť srdce bikera pri práci s bicyklovým príslušenstvom či oblečením, ktoré ešte viac zlepšujú zážitok z jazdy. Uplatniť tvoje nápady a predstavy do skutočného produktu. Do produktu, ktorý je najlepší. Najlepší podľa teba, tvojich kamošov aj ostatných bikerov.Svoju kreativitu nasýtiš spoluprácou s grafickými a produktovými dizajnérmi či odborníkmi z marketingu. Budeš môcť koordinovať vlastné projekty a prezentovať ich v médiách. Staneš sa tvárou a hovorcom svojej vlastnej práce a úspechov. Budeš určovať trendy v dizajne a učiť sa od najlepších profesionálov v obore. Staneš sa tiež prirodzeným testerom produktov, keď sa vyberieš na bicykel s kolegami, alebo ich dáš testovať expertom – riderom z Kellys Factory Team-u.V rámci výrobného procesu navštíviš Áziu a iné svetadiely, aby si vybral najlepšieho dodávateľa na tebou vymyslený produkt, či videl výrobné závody po celom svete. Budeš môcť dohadovať spoluprácu s business partnermi a spoznávať rozmanitosť kultúr, či navštíviť najvýznanejšie výstavy sveta.Oddelenie produktov je práve to miesto, kde môžeš tvoriť a ovplyvňovať bicyklový svet a zároveň sledovať radosť, ktorú tvoje produkty prinášajú ľuďom. Nie je väčšej satisfakcie.Ak čítaš tento text a búcha ti srdce, prihlás sa. S veľkou pravdepodobnosťou si to práve ty, koho v Kellyse hľadáme.

Vyber si svoju vlastnú trasureport_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Pole Evolink 158 - na veľkosti záleží

Pole Evolink 158 - na veľkosti záleží

V dobe, keď ostatné značky ešte len po malých krokoch začínali experimentovať s novou „long and slack“ geometriou, ktorú predstavil Mondraker, si Leo Kokkonen povedal, ide to aj inak.
Unboxing: Giant Talon 2 GE - čistota dizajnu

Unboxing: Giant Talon 2 GE - čistota dizajnu

Pri navrhovaní biku sa dá zvoliť cesta, že sa použijú osvedčené komponenty, moderná geometria a uhľadený dizajn. Potom si stačí ustrážiť kvalitu a výsledok môže vyzerať práve takto.
Test: Kellys Swag 50 -  overené slovenské enduro v super výbave

Test: Kellys Swag 50 - overené slovenské enduro v super výbave

To, že značka Kellys je jednotkou medzi cyklistickými značkami na Slovensku, snáď nemusíme pripomínať, no bude také aj ich najvyššie endurko Swag 50? Na to sa pozrieme nižšie v teste.
keyboard_arrow_up