Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles

Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles

PR článok

Jesenné a zimné obdobie je čas zhodnotenia uplynulej sezóny a začiatok prípravy na tú nasledujúcu. V OKR Cycles sme pre vás pripravili niekoľko noviniek, vďaka ktorým môžete posunúť svoje jazdenie na vyššiu úroveň, či už ste hobby jazdec alebo výkonný amatérsky športovec.

Pre maximálny efekt z tvrdého tréningu je nutné telu dodávať to správne „palivo“ a živiny potrebné pre regeneráciu. Špičkové produkty Science in Sport, vyvinuté v spolupráci s tímom SKY, pri správnom užívaní umožnia zvýšiť objem a intenzitu tréningu a zároveň urýchliť zotavenie (Test: Science in Sport (SiS) – produkty anglického špecialistu na vlastnej koži). Vďaka cenám zníženým o 30 až 50% sa teraz môžete pripraviť za neobyčajne výhodných podmienok, či už potrebujete energetické zásoby na zimný tréning, alebo na jarnú sezónu.

Objektívne posúdenie výkonnostných zmien v cyklistike bolo pre bežného smrteľníka donedávna takmer nemožné. Časy, kedy boli wattmetre s cenovkou niekoľko tisíc eur vyhradené pre profesionálov, sú však nenávratne preč. Revolúcia prišla pod vedením firmy Stages, ktorá ako prvá uviedla na trh cenovo dostupné a stále spoľahlivé merače na ľavé kľuky Shimano. Dnes je už v ponuke nájdete merače pre cestné a MTB kľuky Cannondale Hollowgram, SRAM a FSA, s cenovkou už od 469 €. Pre náročnejších užívateľov môže byť zaujímavou alternatívou novinka od firmy Quarq v podobe Dzero.Cyklistika je samozrejme v značnej miere aj o technike. Pre pretekárov a triatlonistov ponúkame komplexné úpravy, vďaka ktorým je možné ušetriť až 30 W výkonu pomocou keramických ložísk, voskových mazív a iných detailov.Pre ozajstných fajnšmekrov prinášame karbónové skvosty od malosériového amerického výrobcu Dash. Okrem výroby exkluzívnych superľahkých sediel sú po novom dostupné aj kolesá. Za osobitnú zmienku stojí napríklad disk Gretchen 25, ktorý je svojou váhou unikátom na trhu. Najnovšie sa vyrába už aj v plášťovej/bezdušovej verzii.

Kompletnú ponuku a akciové ceny nájdete TU.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

GPS cyklopočítač a trénovanie - pomocník aj pre mládež?

GPS cyklopočítač a trénovanie - pomocník aj pre mládež?

Oplatí sa investovať do GPS cyklopočítača? Bude dobrým pomocníkom aj pre deti, ktoré s cyklistikou a pretekaním ešte len začínajú?
Bez repy už ani krok - výhody dusičnanov pri športe

Bez repy už ani krok - výhody dusičnanov pri športe

Aj vy ste vnímali slovo dusičnany skôr s negatívnym významom? Vďaka novinke od značky SIS som si spravil menší prieskum a na tieto zaujímavé informácie som narazil.
Tréning cyklistu - základy aj bez meračov

Tréning cyklistu - základy aj bez meračov

Úplné základy o tréningu, ktoré je dobré vedieť, aj keď sa vozíte len pre seba. Takto lepšie pochopíte, čo sa deje s telom a čo trénujete, dokonca to ide aj úplne bez meračov.
keyboard_arrow_up