Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles

Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles

PR článok

Jesenné a zimné obdobie je čas zhodnotenia uplynulej sezóny a začiatok prípravy na tú nasledujúcu. V OKR Cycles sme pre vás pripravili niekoľko noviniek, vďaka ktorým môžete posunúť svoje jazdenie na vyššiu úroveň, či už ste hobby jazdec alebo výkonný amatérsky športovec.

Pre maximálny efekt z tvrdého tréningu je nutné telu dodávať to správne „palivo“ a živiny potrebné pre regeneráciu. Špičkové produkty Science in Sport, vyvinuté v spolupráci s tímom SKY, pri správnom užívaní umožnia zvýšiť objem a intenzitu tréningu a zároveň urýchliť zotavenie (Test: Science in Sport (SiS) – produkty anglického špecialistu na vlastnej koži). Vďaka cenám zníženým o 30 až 50% sa teraz môžete pripraviť za neobyčajne výhodných podmienok, či už potrebujete energetické zásoby na zimný tréning, alebo na jarnú sezónu.

Objektívne posúdenie výkonnostných zmien v cyklistike bolo pre bežného smrteľníka donedávna takmer nemožné. Časy, kedy boli wattmetre s cenovkou niekoľko tisíc eur vyhradené pre profesionálov, sú však nenávratne preč. Revolúcia prišla pod vedením firmy Stages, ktorá ako prvá uviedla na trh cenovo dostupné a stále spoľahlivé merače na ľavé kľuky Shimano. Dnes je už v ponuke nájdete merače pre cestné a MTB kľuky Cannondale Hollowgram, SRAM a FSA, s cenovkou už od 469 €. Pre náročnejších užívateľov môže byť zaujímavou alternatívou novinka od firmy Quarq v podobe Dzero.Cyklistika je samozrejme v značnej miere aj o technike. Pre pretekárov a triatlonistov ponúkame komplexné úpravy, vďaka ktorým je možné ušetriť až 30 W výkonu pomocou keramických ložísk, voskových mazív a iných detailov.Pre ozajstných fajnšmekrov prinášame karbónové skvosty od malosériového amerického výrobcu Dash. Okrem výroby exkluzívnych superľahkých sediel sú po novom dostupné aj kolesá. Za osobitnú zmienku stojí napríklad disk Gretchen 25, ktorý je svojou váhou unikátom na trhu. Najnovšie sa vyrába už aj v plášťovej/bezdušovej verzii.

Kompletnú ponuku a akciové ceny nájdete TU.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Základný strečing pre cyklistu - znovuzrodenie po výjazde

Základný strečing pre cyklistu - znovuzrodenie po výjazde

Bolí ťa po jazde chrbát, krk alebo nohy? Strečing cyklistom pomáha, mám to odskúšané.
Hlaďák - najväčší nepriateľ cyklistu počas výjazdu

Hlaďák - najväčší nepriateľ cyklistu počas výjazdu

Začínaš s cyklistikou a rád by si sa hlaďáku vyhol, alebo si to už zažil a rád si prečítaš moje skúsenosti s touto nepríjemnou situáciou.
Video: Joga a cyklistika? Prekvapujúco užitočná play_arrow

Video: Joga a cyklistika? Prekvapujúco užitočná

Prečo je joga užitočná pre cyklistov, aké sú jej výhody a ako s ňou začať? Čo všetko si vďaka nej biker zlepší?
keyboard_arrow_up