ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

PR článok

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pobočku ebajk Košice.

Vznik košického centra je reakciou na dopyt východného Slovenska po moderných elektrobicykloch s najnovšími technológiami renomovaných výrobcov ako Haibike, Ghost, Winora, Sinus, či rastúci český Apache. Doterajšia ponuka podobných strojov na východe našej republiky bola výrazne obmedzená a rozhodne chýbalo aj kvalitné technické a servisné zázemie.Hornatý východ


Za vznikom pobočky hľadajte Karola Guľu, zakladateľa ebajk centra v Bratislave a Romana Gacíka, košického partnera, ktorý je známy vo svete cyklistiky napríklad aj 8-ročnou organizáciou Prvého košického bike maratónu. Obaja vnímajú východoslovenskú pobočku ako stvorenú pre zväčša hornaté územie Tatier či Slovenského Rudohoria, Slovenského raja a ďalších väčších či menších pohorí. Obaja spoja sily vo vytváraní a dopĺňaní silnej ebajk komunity. V pláne je po úspešnom nultom ročníku ebajk zrazu jeho prvý ostrý ročník.

ebajk komunita


Dá sa očakávať, že keď sa košické ebajk centrum zastabilizuje svojou základňou spokojných zákazníkov a nadšencov, začne spolu s občianskym združením e-dna - elektromobilita v krvi, aj na budovaní siete nabíjacích staníc v okolí. V oblasti Malých Karpát a Podunajskej nížine má ebajk connect veľkú pozitívnu odozvu, dokonca sieť ocenil i webový portál startitup.sk, známy podporou výnimočných projektov.Kde ebajk Košice nájdete


Ebajk centrum Košice sídli v známej budove Business centra na mieste bývalého pivovaru Cassovar na Žriedlovej ulici 7-9, v ľavom krídle na prízemí. Ponúka širokú paletu špičkových elektrobicyklov a ich profesionálne servisovanie. Je možné si individuálne dohodnúť testovacie jazdy a s odborníkmi diskutovať nie len o elektrobicykloch.

Otváracie hodiny:
PO-PIA: 8:00 až 17:00
SO-NE: zatvorené

Viac informácií nájdete na stránke ebajk.sk.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Video: Elektrobicykle CTM 2021 - ešte väčší výber play_arrow

Video: Elektrobicykle CTM 2021 - ešte väčší výber

Kompletný modelový rad ebikov na sezónu 2021 vrátane cien, špecifikácií a užitočných informácií priamo od jedného z tvorcov elektrobicyklov.
Tip na výlet: Ebikom Zamagurie a Dunajec z oboch strán

Tip na výlet: Ebikom Zamagurie a Dunajec z oboch strán

Skoro na jar sa ku mne dostala informácia o tom, že okolo Dunajca a jazera na poľskej strane vznikol nový cyklochodník. Trip bol teda jasný!
Nový košický flow trail Davidoff je jednoducho unikátny

Nový košický flow trail Davidoff je jednoducho unikátny

Na známosť sa dáva, že trail Davidoff, ktorý je (nielen) v Košiciach prvým svojho druhu, sa stal od predminulého týždňa prístupným pre širokú verejnosť. Pribudol tak ako už trinásty v poradí do rodiny košických trailov.
keyboard_arrow_up