Vyhodnotenie sezóny 2016 z pohľadu FC Teamu

Vyhodnotenie sezóny 2016 z pohľadu FC Teamu

Príchod zimy a prvé centimetre snehovej prikrývky už signalizujú čas, kedy väčšina z nás – teda aspoň v severnej chladnejšej časti Slovenska, mení svojho dvojkolesového miláčika za pár drevených lyží. Nastal čas bilancovať bikovú sezónu.

Aký teda bol ročník 2016?


Podľa reakcii viacerých z vás na pestrofarebný dres FC Teamu jednoznačne blatový – pardón, to nie je to správne slovo, bola zadefinovaná nová definícia blata – teda aspoň podľa jedného z najčítannejších reportov sezóny (Reportáž: ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou 2016 – nová definícia absolútneho blata). Každý, kto dokončil dlhú trať (61 km), je pre nás hrdina a chceli by sme sa mu poďakovať aspoň symbolicky malým darčekom, a teda od nás dostane darčekovú fľašu vína z limitovanej edície. Každý finisher dlhej trate bude oslovený mailom alebo SMS správou ohľadne spôsobu prevzatia vína. Berte to ako poďakovanie od všetkých nás, ktorí sme túto, už tradične blatovú akciu pre vás pripravili, bude pre nás česť sa opäť stretnúť 13.5.2017.Tento rok sme prešli veľkou organizačnou zmenou, veľké úsilie sme venovali nielen organizácií, ale hlavne podpore mládeže. Prvýkrát v histórií klubu sa náš jazdec nominoval na MS v XCO v Novom Měste na Morave v kategórií juniorov, jazdiť pred tak fantastickou kulisou bol zážitok na celý život, pre ktorý sa rozhodne vyplatí niekoľkoročná tvrdá drina.V dlhodobých seriáloch SZC sme sa umiestnili celkovo na treťom mieste v XCO a dvanástom v cestnej cyklistike. Stúpajúci počet účastníkov dáva veľkú nádej do budúcnosti, že tento nádherný šport nám všetkým ešte bude robiť radosť aj na medzinárodnej úrovni.

Čo plánujeme pre sezónu 2017?


Predovšetkým sú to Majstrovstvá Slovenska v XCO, ktoré sa uskutočnia v Udiči – 23.7.2017 a pripravíme pre vás kvalitný šampionát. Ďalej je to už tradičný maratón v máji. Dúfame, že k limitovanej blatovej edícií vína 2016 nebude musieť pribudnúť opäť blatová limitovaná edícia 2017, aj keď do zbierky by sa hodila, či nie? Ešte raz ďakujeme za priazeň.

Autorom článku je Trško Andrej.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up13thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Aká bola sezóna 2019 z pohľadu Finančné centrum Team-u?

Aká bola sezóna 2019 z pohľadu Finančné centrum Team-u?

Rok 2019 a jeho cyklistická sezóna je už iba históriou, a naopak, na obzore sa už ukazuje nová kapitola 2020. Práve toto obdobie je vhodné na bilancovanie a obzretie sa späť.
Rozhovor: Zuzana Palúchová - hobby bikerka, ktorá má rada extrémy a mama na plný úväzok

Rozhovor: Zuzana Palúchová - hobby bikerka, ktorá má rada extrémy a mama na plný úväzok

Zuzku poznám osobne najmä z maratónov, kde som povzbudzovala popri trati, rovnako nás spája láska k Donovalom, odkiaľ Zuzka pochádza a my s Maťom tam trávime čas na chalupe jeho maminy.
ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

ŠKODA BIKE OPEN TOUR s WeLoveCycling - aký bol tento ročník

Prvá polovica roka 2020 bola ovplyvnená pandémiou a obmedzeniami, ktoré nám priniesla. Väčšina z nás sa však snažila pripravovať aspoň individuálne a aj počas karantény zlepšovať svoju kondíciu.

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up