EBIKER - nabitý energiou

EBIKER - nabitý energiou

PR článok

Ak potrebujete poradiť s výberom elektrobicykla, radi by ste ho vyskúšali, prípadne hľadáte vhodné príslušenstvo, navštívte špecializovanú predajňu a servis EBIKER v Bratislave.

Ebiky sa stávajú bežnou súčasťou „bikového sveta“ a pri vhodnom použití dokážu priniesť mnohé výhody pre rôzne skupiny ľudí – najmä viac času v teréne pre tých, ktorí nemajú z nejakého dôvodu už takú výkonnosť. S ich rozšírením súvisia aj mnohé špecifiká, či už možnosť prvotného testovania, poradenstva a samozrejme servisu, ktorý je o niečo náročnejší. Tieto menšie úskalia elektrobicyklov sa snaží riešiť EBIKER so svojou kamennou predajňou.

Focus JAM


EBIKER - špecializovaná predajňa so zameraním výhradne na elektrobicykle


V tomto prípade sa jedná aj o trochu viac ako klasickú predajňu. Snahou je vytvoriť komplexné centrum pre všetkých fanúšikov a majiteľov ebikov, ktorí ich už neberú len ako okrajovú záležistosť. Hlavným cieľom je komplexne pokryť rastúci trend elektrobicyklov a ponúknuť zákazníkovi kvalitné značky, najlepšie dostupné produkty a príslušenstvo. To všetko podporuje v prvom rade osobný prístup a hlavne fakt, že samotní zamestnanci sú fanúšikmi tohto trendu a sami na elektrobicykloch aktívne jazdia.

Požičovňa a testovanie


Práve ebiky patria do kategórie produktov, kde samotná jazda povie viac ako všetky teórie. Z toho dôvodu je možné si v EBIKER zapožičať rôzne testovacie modely od viacerých značiek. Tie následne môžete prevetrať aj v teréne, presnejšie v lesoparku pri Železnej Studienke, ktorý je hneď vedľa predajne, takže sa nemusíte presúvať autom. Netreba sa dopredu ani nahlasovať, stačí prísť, no samozrejme prednosť majú všetci tí, ktorí dali vedieť vopred formou emailu, online systému alebo telefonicky. Ešte lepšou možnosťou ako skutočne preveriť, či je daný model pre vás, je zapožičanie na celý víkend – teda prevzatie v piatok a vrátanie v pondelok, vďaka čomu ho môžete poriadne prevetrať v teréne. Ak sa vám nebodaj natoľko zapáči, že sa rozhodnete pre kúpu do 6 mesiacov, bude cena zapožičania daného modelu odpočítaná.

V požičovni máme aj Cannondale Moterra AM3


Predaj a servis


Samozrejme, ak vás niektorý model osloví, je možné si ho zakúpiť buď priamo v predajni alebo z pohodlia domova online. Dostupné sú modely od značiek Focus, KTM, Cannondale, Kalhoff a GoCycle, ktoré reprezentujú ako klasické elektrobicykle napríklad na dochádzanie, tak aj širokú ponuku pre náročný terén a jazdenie v horách pre náročných. Medzi najatraktívnejšie a najžiadanejšie modely patria Focus JAM2 Plus, Cannondale Moterra a KTM Macina Kapoho. V ponuke sú pohony BOSCH, Shimano STEPS E8000, Impulse a GoCycle. Pri každom ebiku nájdete okrem prehľadne spracovanej špecifikácie aj originálne popisy a charakteristiky priamo od našich zamestnancov. Kúpou všetko len začína a práve z toho dôvodu tvorí základný kameň aj kvalitný servis otvorený 7 dní v týždni (v hlavnej sezóne).

Shimano STEPS E8000
Kontakt a otváracie hodiny


Predajňu EBIKER nájdete na Lamačskej ceste 8 v Bratislave, konkrétne na kruhovom objazde (konečná trolejbusov) pri bývalej Vojenskej nemocnici smerom na Železnú Studienku. Zdieľa spoločný vchod a parkovanie so známou cyklopredajňou, servisom a požičovňou - VeloCity. V hlavnej sezóne od 1.4. do 31.9. je otvorené 7 dní v týždni, takže je možné vybaviť napríklad servis aj vtedy keď je väčšina ostatných predajní zatvorená.

Detailné informácie o predajni ale aj o novinkách zo sveta elektrobicyklov nájdete na ebiker.sk.

flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Video: Ebikom na trailoch v Bratislave - TBK1 a TBK2 play_arrow

Video: Ebikom na trailoch v Bratislave - TBK1 a TBK2

Traily vhodné pre elektrobicykle, svojou náročnosťou zjazdné aj na menších zdvihoch. Ideálne pre rýchle vyvetranie po práci, navyše sa dajú pekne pospájať.
Video: Domáci servis ebiku - pomôcky a vybavenie play_arrow

Video: Domáci servis ebiku - pomôcky a vybavenie

Základné veci si vie ebiker opraviť doma sám. Čo sa mu k tomu bude hodiť a ako postupovať, keď nemá žiadne vybavenie a skúsenosti?
Video: Bratislavské traily na ebiku - Blue Trail a Cerová dráha play_arrow

Video: Bratislavské traily na ebiku - Blue Trail a Cerová dráha

Kde vyvetrať elektrické bicykle v Bratislave, ak ste dostali chuť na zábavné jazdenie v lese na trailoch a singletrackoch?
keyboard_arrow_up