Získajte jedinečné bavlnené tričká s cyklistickou tematikou

Získajte jedinečné bavlnené tričká s cyklistickou tematikou

PR článok

Ideálna kombinácia je vtedy, keď slovenské tričká podporujú slovenskú cyklistiku. Môžete mať jedno z nich.

Nie je tomu tak dávno, keď existovali buď funkčné cyklistické tričká, alebo necyklistické a obyčajné. Nič medzi. Bolo náročné nájsť oblečenie s cyklistickým motívom a na voľnočasové použitie. Len tak do mesta, na časy mimo sedla alebo aj do práce. Týmto časom odzvonilo.Odteraz už nemusíte cyklistu rozoznať len podľa opálenia, keď jeho nohy alebo ruky vyzerajú ako ovocie namočené v čokoláde, ale aj jednoduchšie. Cyklistickým motívom priamo na hrudi. Stačí si vybrať jeden z ôsmich dizajnov. Pánsky, dámsky alebo detský. Pre seba alebo pre niekoho ako darček. Čisto biele, ale aj farebné.

„Tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a potlačené bezftalátovými farbami. Sú šetrné k životnému prostrediu, pretože o tom to je. Neničiť prostredie, v ktorom sa cyklistika odohráva,“ hovorí zakladateľ značky Cestales Peter Berček.Názov značky spája dve zdanlivo odlišné prostredia, ktoré spolu nemajú nič spoločné. Avšak zdanie klame, majú. Darmo môžeme deliť cyklistiku na horskú a cestnú, keď protivietor je pre každého rovnaký. Preto je cyklistika len jedna. Žiadna cesta alebo les, ale cestales.

Do ulíc môžete nosiť tričká s peknými kresbami alebo vtipnými hláškami. V slovenčine aj angličtine. Každé z nich je zabalené do obalu z recyklovaných materiálov a využíva výlučne potrebné doplnky.„Nie sme zástancami rôznych kartónových štítkov a podobných doplnkov, ktoré zákazníci po odbalení odstrihnú a zahodia do koša. Jednoducho chceme, aby bolo tričko ihneď použiteľné a neostalo po ňom nič navyše,“ dodáva Berček.Okrem toho, tričká podporujú rozvoj cyklistiky na Slovensku. Z každého nákupu ide príspevok na Detskú tour Petra Sagana a pretek Okolo Slovenska. Lebo aj keď sa rodí jeden Sagan za sto rokov, podporou mladých talentov príroda možno spraví výnimku.Vyberte si jedno z tričiek a podporíte cyklistiku, cestu aj les. Viac informácií nájdete na stránkach cestales.sk, facebook.com/cestales alebo instagram.com/cestales_sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Test: Bunda Flame a rukavice Cape od Kellysu - keď sa počasie zhorší

Test: Bunda Flame a rukavice Cape od Kellysu - keď sa počasie zhorší

Pri výbere oblečenia na bicykel som nikdy nepozrel ponuku od slovenského výrobcu Kellys. Viac sa mi vždy spájali s bicyklami a na oblečenie či doplnky som nemyslel. Až do momentu, keď sa ku mne dostali na test.
Test: Craft CORE Dry Fuseknit - správne sa obliecť je základ

Test: Craft CORE Dry Fuseknit - správne sa obliecť je základ

Beh, cyklistika alebo outdoor. Ak sa počas zimy či prechodného obdobia venuješ týmto aktivitám a hľadáš do svojho šatníka novú spodnú vrstvu, tak mám jeden tip.
Test: Santini Nimbus Rain - predĺžte si sezónu

Test: Santini Nimbus Rain - predĺžte si sezónu

V posledných rokoch štartujem cestnú sezónu stále skôr a skôr, pričom jarné počasie nešetrí nikoho. Nepremokavé a zateplené nohavice od Santini sú preto pre mňa dôležitým kúskom výbavy.
keyboard_arrow_up