Lezyne - funkčný design vo farbách

Lezyne - funkčný design vo farbách

PR článok

Už od svojho vzniku sa zaoberá Lezyne výrobou kvalitných cyklodoplnkov a náradia, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je aj funkčné. O tom, že sa značka snaží stále posúvať vpred svedčí aj to, že prinášanú nové vylepšenia svojich produktov, a to nielen po designovej stránke, ale aj vzhľadom na funkčnosť, čomu nasvedčuje aj ich motto - Engineered design.

Lezyne Zecto Drive Y11


Predné svetlo ponúka pekných 250 lumenov, čo znamená, že dostanete kvalitne osvetlenú cestu vďaka trom LED diódam. Svetlo disponuje siedmimi módmi svietenia a v "eco" móde vydrží svietiť až 11,5 h. Samotná konštrukcia je ľahká a robustná z kopozitu a hliníkového predného krytu. Toto svetlo môžete pripevniť klasicky na riadidlá pomocou pásky alebo klipom napríklad na batoh. Oproti predchádzajúcej verzie je tu nárast vo svietivosti o 130 lumenov.

Cena sa pohybuje okolo 33.44 € a kompletnú špecifikáciu nájdete na tomto odkaze.Lezyne Laser Drive


Nový prístup k bezpečnosti jazdca - tak by sa dalo definovať zadné svetlo, ktoré predkladá laserové svietenie popri vašom bicykli, čo vodičom automobilom ukáže akúsi pomyselnú bezpečnú vzdialenosť - červenú čiaru na zemi. Samotné svetlo disponuje štyrmi LED diódami a je kompatibilné aj s aero sedlovkami. Doba svietenia samotného laseru je naozaj dlhá - až 7:45 h.

O tejto novinke sa viac dozviete už čoskoro na stránkach výrobcu.Lezyne Hecto Drive 400XL Y11


Veľmi obľúbené a kompaktné svetlo, ktoré aj vďaka alumíniovej konštrukcii vydrží naozaj veľa a čo viac, svieti až so 400 lumenmi. Ponúka 8 rôznych módov svietenia alebo blikania a dostalo vylepšený “MOR” (maximum optical reflection), čo znamená, že šošovka je prispôsobená na lepšiu bočnú viditeľnosť. Pomocou univerzálneho držiaka dokážete svetlo pripevniť na akékoľvek riadidlá. Zaujímavá je aj hodnota 17,5 h svietenia v móde “femto” (ide o svietenie na nízkej intenzite). Aby vám svetlo farebne ladilo s bicyklom, máte na výber z čiernej , červenej a modrej farby.

Cena svetla je 33,44 € a viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.Lezyne ABS1 PRO Inflation Head


Tento nadstavec na pumpu je riešenie “all in one”. Táto redizajnovaná koncovka dokáže nafúknuť autoventil aj galuskový ventil, a to jednoduchým prehodením nadstavca. Veľkou výhodou je integrovaný kľúč na ventilky spolu s Air Bleed tlačítkom, ktoré umožní jemne odpúšťať tlak a nastaviť jednoducho požadovanú hodnotu.

Tento produkt sa predáva za 17,17 € a viac informácií najdete na tomto odkaze.Lezyne RAP C02


Je multiklúč s pestrou ponukou, teda, ak sa vás postihne technický problém počas výjazdu, s týmto náradím s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete riešenie. Zaujímavosťou je aj CO2 adaptér na galuskový ventil alebo autoventil. Adaptér je elegantne uchytení na imbusovom kľúči o veľkosti 5 mm. Konštrukcia je kovová, takže multikľúč naozaj niečo vydrží. A ako bonus, na výber je z troch farieb - červená, modrá a fialová.

Kompletnú špecifikáciu nájdete na tomto odkaze.Lezyne Zecto Drive Max Rear


Byť videný hlavne v prípade neskorého návratu je základom bezpečného príchodu do cieľa. Zecto Drive Max je zadné svetlo, ktoré dostalo dve batérie, takže dokáže v “economy” móde svietiť až 24 h, pričom v “day flash” móde (250 lumenov) dokáže fungovať 4 hodiny. Tieto hodnoty vám ušetria starosť s častým nabíjaním. Svetlo sa jednoducho pripevní či už na batoh pomocou klipu, alebo na sedlovú rúrku pomocou gumičiek.

O tomto svetle sa viac dozviete už čoskoro na stránkach výrobcu.Lezyne Control Drive C02


Precízne vyfrézovaný CO2 adaptér pomocou CNC technológie z hliníka, ktorý dokáže nafúknuť ako galuskový ventil, tak aj autoventil. Výhodou je možnosť postupne nafúknuť koleso na požadovaný tlak vďaka malému regulátoru. Na výber je z rôznych farieb ako sú červená, modrá, ružová, strieborná a čierna.

Všetky farebné variácie a informácie o produkte si budete už čoskoro môcť pozrieť na stránke výrobcu.Lezyne opäť potvrdzuje, že uberať sa cestou tzv. funkčného dizajnu je tá správna voľba. Novinky oslovia nielen vďaka novým farbám a použitému materiálu, ale aj inovatívnym prístupom k pomerne "bežným" doplnkom.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Test: Lezyne Pocket Drive PRO - skladná pumpa vhodná na každý výjazd

Test: Lezyne Pocket Drive PRO - skladná pumpa vhodná na každý výjazd

Pumpu sa vždy oplatí mať na výjazde, či už pri zle dofúkaných plášťoch alebo pri nečakanom defekte. Ako dokáže model od značky Lezyne vyriešiť nepríjemnú situáciu?
Čo sa hodí mať v zálohe? PR článok

Čo sa hodí mať v zálohe?

Niekedy to môže byť lanko, či lepenie kvôli defektu, inokedy zas odtrhnutá prehadzovačka. Pozrime sa, čo je dobré mať v zálohe pre prípad núdze - na traile, či v domácej dielni.
Drobnosti pre pravidelný servis PR článok

Drobnosti pre pravidelný servis

Pravidelný servis bicykla nie je nič náročné a zvládne ho naozaj každý. Dôležitou súčasťou sú drobnosti, ktoré mnohé veci potom zjednodušia.
keyboard_arrow_up