Dainese - vzdušné dresy na každý trail

Dainese - vzdušné dresy na každý trail

PR článok

Po kúpe vášho vysnívaného biku prídu postupne na rad aj doplnky. Kvalitné a funkčné oblečenie je základom komfortnej jazdy, najmä, ak je váš výjazd intenzívny - a to neplatí len pri jazde do kopca.

Tu a v podstate aj všade inde sa hodí kvalitný dres, v ktorom sa človek nespotí po prvých metroch. Dôležitou vlastnosťou takéhoto dresu by mal byť kvalitný materiál, ktorý zároveň aj čiastočne ochráni pri páde, plus celkový vzhľad. Každý chce predsa dobre vyzerať, a preto je aj dizajn dôležitá súčasť celého výberu. Dainese skĺbilo tieto vlastnosti a môžeme si na výjazd vybrať aj z rôznych dĺžok rukávu, podľa preferencií a podmienok.

Driftec Tee


Jednoducho a dobre vyzerajúci dres ocenia najme jazdci, ktorí majú radi “casual” štýl. Dizajnová kombinácia farieb osloví nielen drsnú polovičku, ale aj tú jemnú. Dres je z ľahučkého materiálu, ktorý je odolný, priedušný a nechýba mu elastická tkanina po bokoch. K dispozícii sú farebné kombinácie fialovo-červená, sivá-žltá, sivá-celeste a zeleno-žltá. Cena sa pohybuje okolo 69,90 €, ak by vás zaujímali podrobnejšie informácie vrátane veľkostnej tabuľky, nájdete ich na tomto odkaze.Drifter


Ľahký dres vhodný hlavne na teplé letné dni vyrobený zo 100% polyesteru. Dokonalú vzdušnosť zaručia bočné panely z mikro tkaniny, vďaka ktorým vám strih dobre sadne. Jednoduchý dres v dvoch neutrálnych farbách - sivej a čiernej. Cena za tento kúsok sa pohybuje okolo 49,90 €.

Dĺžka rukávu zaleží od osobných preferencií, ale treba mať na mysli, že dlhší dres nás lepšie chráni od nepríjemných tenkých konárov, ktoré častokrát bývajú na trailoch a ktoré vedia vo vyššej rýchlosti poriadne “štípať”. Kto teda nemá rád krátke rukávy, má na výber z pohodlného 3/4 variantu alebo komplet dlhého na chladnejšie ranné jazdy.Hucker


Je to dres do ťažkých podmienok, kedy máte chuť si to pustiť na plné bomby dole kopcom. Vyrobený je z ľahkého materiálu, takže udrží vaše telo v suchu a pohodlí vďaka hodvábne jemnej tkanine. Budete mať pocit slobody pohybu a čo viac, pri páde sa dierky nezačnú ďalej zväčšovať. Dres je v troch farebných kombináciách - červenej, sivej a celeste. Cena sa pohybuje okolo 79,90 € a viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.Trailtec


Samotný názov napovedá, že tento dres bude na celodenné vozenie sa hore aj dole kopcom bez ohľadu na počasie. Prúdenie vzduchu zaručí jazdný komfort vďaka 3D tkanine na prednej aj zadnej strane, takže sa v ňom “neuvaríte”. Na rukávoch a ramenách sú nepriepustné mäkké prvky, ktoré zaručia trvácnosť a zároveň zlepšujú jazdný komfort. Na výber je z troch farebných kombinácií - červená, sivá a celeste farba. Tento dres môže zohnať za cenu okolo 69,90 €.Dobrý dres je základom každej komfortnej jazdy a určite bikerov poteší pekný výber z rôznych farieb a materiálov určených pre rôzne podmienky. A čo viac, niektoré kúsky sa dajú nosiť aj počas bežného dňa... Viac informácií aj o ďalších dresoch nájdete na stránke dainese.sk/c/dresy.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

Rozdiel v teplotách v rámci dňa kolíše, občas už je mokro a aj keď svieti slnko, vietor vie byť pekne studený. Vďaka kúskom oblečenia od Sportful si jeseň napriek tomu užijete.
TEST: DAINESE High Gravity 1 – šokujúco iný, prekvapivo dobrý

TEST: DAINESE High Gravity 1 – šokujúco iný, prekvapivo dobrý

Talianskeho čerta som si veľmi obľúbil, lebo ich produkty nielen dobre vyzerajú, ale sú aj funkčné a premyslené. Keď však prišiel na test tento dres, určený primárne na gravity disciplíny, tak som naň chvíľu pozeral, či sa nepomýlili a neposlali mi niečo na cestný bike.
Dámske letné dresy - keď teplota stúpa PR článok

Dámske letné dresy - keď teplota stúpa

Máme leto. Obdobie, kedy si bicykle užívame asi najviac a na cestách či lesných chodníkoch strávime každú voľnú chvíľu. Tentoraz sme vybrali pre dámy niekoľko zaujímavých letných dresov.
keyboard_arrow_up