Kellys pripravuje novú platformu odpruženia na sezónu 2018 pre enduro a DH

Kellys pripravuje novú platformu odpruženia na sezónu 2018 pre enduro a DH

Slovenský Kellys patrí medzi značky, ktoré sa výrazne zameriavajú aj na technické disciplíny ako je enduro a DH. Práve tam nájde uplatnenie nový koncept rámu, ktorý podľa všetkého Kellys pripravuje.

Na záberoch z blogu Kellys Factory Team z Finale Ligure, ale aj na videách z dielne Kellys, je už vidieť úplne nový model (alebo koncept), ku ktorému sme získali aj zopár zaujímavých záberov...

Základom bude s najväčšou pravdepodobnosťou hliník, ale rám a najmä princíp odpruženia so súčasnými rámami nemá nič spoločné. Výsledkom by mal byť bicykel zameraný na trail, enduro ale aj zjazd s virtuálnym bodom zavesenia zadnej stavby.

Zároveň nový systém ponúkne tzv. nulový „kickback“ s progresívnou geometriou a s extrémne krátkou zadnou stavbou. Zdvih nie je zatiaľ presne stanovený, ale zrejme sa ráta aj s použitím extrémnejších úprav pre poriadne náročné enduro alebo DH.Hlavnou devízou by mala byť vysoká tuhosť vďaka unikátnym pevným oskám v čapoch zadnej stavby, ktoré si dal Kellys patentovať. O novinke sme získali iba strohé informácie a nie je ešte jasné, či súčasnú ponuku doplní alebo niektoré modely nahradí. Každopádne si zatiaľ môžete pozrieť zopár fotiek „horúcej“ novinky a čoskoro sa určite dozvieme aj podrobnejšie informácie...
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up12thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Horské elektro modely Rock Machine v roku 2020 PR článok

Horské elektro modely Rock Machine v roku 2020

Jednou z početnejších ponúk elektrobicyklov je katalóg Rock Machine. Ten ukrýva niekoľko desiatok modelov od uvoľnenejšieho jazdenia až k pravému enduru. A samozrejme nechýbajú ani dámske kúsky.
Kellys Factory Team predstavuje súpisku na sezónu 2019

Kellys Factory Team predstavuje súpisku na sezónu 2019

Zima je v plnom prúde, čo znamená, že je ideálny čas na zosumarizovanie minulej sezóny 2018. Z tohto dôvodu sa členovia Kellys Factory Teamu zišli v bike parku Kálnica, aby sa poohliadli za úspešnou sezónou 2018, ako aj pripravili súťažný kalendár na nastávajúcu sezónu.
V znamení pokroku - MTB modely Giant pre rok 2020 PR článok

V znamení pokroku - MTB modely Giant pre rok 2020

„Obor“ v cyklistickom svete nesklamal svojou ponukou horských modelov ani do sezóny 2020. Široká škála od XC, cez trail, enduro až k DH dáva mnoho možností pre voľbu presne podľa vášho gusta.
keyboard_arrow_up