Nestrať sezónu a pritom ebajkuj za výhodnejšie ceny

Nestrať sezónu a pritom ebajkuj za výhodnejšie ceny

PR článok

Už ste ho mali požičaný a páči sa vám tento druh športovej zábavy? Spoznali ste, že to má potenciál a len sa potrebujete naštartovať, aby ste aj vy taký doma mali?

Možno vám pomôžu lepšie ceny. Teraz je totiž presne ten správny čas – Výhodný august.

Najlepšia cena v roku


Existujú dlhoroční cyklisti, znalí, čo sa deje na trhu počas roka a čakajú práve na august. Lebo v auguste ešte stíhate celkom veľa zo sezóny, ale už chytáte výhody znížených cien. Čím skôr, tým viac ešte stíhate svoje leto. Zvýhodnené ceny sa týkajú značiek v bratislavskom a košickom centre ebajk® – Svete elektrobicyklov: Haibike, Ghost, Winora, Sinus, Apache. Ide o modely roku 2017, na sklade máme dokonca posledných pár kusov z roku 2016, ktoré majú zvýhodnenia ešte väčšie.Nestraťte sezónu


Kým v júli sa každý ponáhľa za morom, druhú polovicu leta si môžete užiť na cyklochodníkoch v rôznych kopcoch Slovenska. Preto ebajk® prichádza s ponukou zvýhodneného nákupu vo váš prospech. Na jeseň je síce kúpa bicykla rovnako skvelá, ale už je spojená so stratou sezóny, ktorá je aj tak krátka. To potvrdí každý ebajker.

K tomu aj bonusy


Nákupom v ebajku.sk každý zákazník okrem svojho bicykla získava ďaleko viac. Okrem toho, že vieme odborne poradiť v oblasti výberu vhodných modelov, doplnkov na váš nový stroj, pomôžeme aj s módnym výberom cyklooblečenia - funkčných tričiek, dresov, cyklonohavíc, topánok či prilieb. A keď už kupujete kvalitný ebajk, musí byť k tomu kvalitný a odborný servis, ktorý má rozhodne vplyv na celkovú cenu nákladov počas životnosti bicykla. S predajcom si totiž volíte aj služby. U nás ich máte garantované a s certifikátmi priamo od výrobcov.Výhodný august je príležitosť, ktorá je tu pre vás. Nestraťte teda sezónu a príďte sa pozrieť na našu ponuku do bratislavského ebajku na Račianskej 77 alebo košického v BC Cassovar na Žriedlovej 9. Viac informácií sa dozviete na stránke ebajk.sk.

flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Video: Elektrobicykle Superior - v zľave ešte lepší pomer cena/výkon play_arrow

Video: Elektrobicykle Superior - v zľave ešte lepší pomer cena/výkon

Hľadáte za svoje peniaze čo najlepšie komponenty, zaujíma vás značka ebikov, ktorá toto ponúka aj bez výrazných zliav?
Video: Prvá jazda dievčat na ebikoch - výlet na Kráľovu hoľu play_arrow

Video: Prvá jazda dievčat na ebikoch - výlet na Kráľovu hoľu

Boli sme zvedaví na prvú jazdu dievčat na ebikoch, na ich bezprostredné pocity a ich hodnotenia, čo sa im na elektrobicykloch páčilo a čo nie. Ako dopadol výlet na Kráľovu hoľu?
Video: Ebiky Rock Machine 2022 - enduro, gravel, fatbike play_arrow

Video: Ebiky Rock Machine 2022 - enduro, gravel, fatbike

Stručne a vecne porovnané rôzne modely elektrických bicyklov značky Rock Machine. Komu sa hodí fatbike, prečo je fajn gravel a čo sú silné stránky ich fullov?
keyboard_arrow_up