Pozvánka: ŠKODA Slovenský raj – blíži sa veľké finále

Pozvánka: ŠKODA Slovenský raj – blíži sa veľké finále

Sezóna vrcholí a zároveň letí poriadne rýchlo, tak nezabudnite na 6.kolo a zároveň finále ŠBOT, tradične v Slovenskom raji...

Hrabušice, konkrétne časť Podlesok, tvoriace v podstate vstupnú bránu do Slovenského raja, budú opäť 2.9. hostiť finále celej série ŠBOT. Na výber budete mať celkovo z troch tratí, tá najdlhšia s názvom ELITE ponúkne dĺžku 96 km s prevýšením 2 360 m. Je zložená z dvojice okruhov a tí, ktorí zvolia kratší variant PROFI, si následne dajú iba jedno kolo. Skutočne pre všetkých je potom pripravená trať REKRE v dĺžke 15 km s prevýšením 700 m. Výhodou tratí, okrem krásneho prostredia na území chráneného parku je fakt, že sú z veľkej časti vedené po štrkových cestách, takže sa nemusíte báť, ani ak predpoveď nebude zrovna ideálna. Rovnako, ak ste rozmýšľali, že konečne skúsite nejaký ten maratón na vlastnej koži, tak práve ten v Slovenskom raji sa hodí pre začínajúcich bikerov. Ak sa chcete dozvedieť niečo navyše, pozrite si minuloročný report, ktorý vás možno navnadí ešte o niečo viac .Slovenský raj ponúka veľa možností


Okolité prostredie ponúka veľa možností, ako stráviť čas aj mimo pretekov. V prvom rade sa o zábavu postará tradične bohatý sprievodný program, kde nebudú chýbať rôzne súťaže, dobré jedlo a svoje umenie predvedie aj Ján Kočiš v cyklotrialovej šou. Veľa možností na výlet ponúka okolité prostredie a za návštevu stojí napr. Ferrata Kyseľ, Tomášovský výhľad a pod., teda sa oplatí vziať so sebou na celý víkend aj rodinu, keďže sa hneď na druhý deň koná na rovnakom mieste aj Detská Tour Petra Sagana, ktorá sa teší stále väčšej obľube...

Finálne vyhodnotenie a tombola


Po vyhlásení výsledkov na vás čaká opäť tombola, kde hráte o bicykel značky ŠKODA a ďalšie hodnotné ceny. Keďže sa jedná o finále, na pláne bude ďaleko viac a opäť môžete odísť bohatší o ďalší bicykel, prípadne o niektorú z cien, ak ste dobre trénovali a uspeli aj v celkovom poradí . Súťažiť sa totiž bude celkovo o 6 bicyklov a podmienkou pre zaradenie do finálnej tomboly je úspešné absolvovanie minimálne 4-och pretekov z celej ŠKODA BIKE OPEN TOUR série. Čo sa týka celkového poradia v sérii – do bodovania sa každému účastníkovi započítavajú 4 najlepšie výsledky z absolvovaných pretekov z celej série. Výsledné bodovanie série určí celkovo 33 víťazov v 11 kategóriach na prvých, druhých a tretích miestach. Ceny sa teda budú rozdávať vo veľkom...

Nezabudnite, že na ŠKODA Slovenský raj sa stále môžete zaregistrovať, viac podrobností sa dozviete na stránkach We Love Cycling. Navyše, stále máte príležitosť zúčastniť sa našej súťaže o 2x2 štartovné, teda, ak vyhráte, máte možnosť vziať ešte niekoho ďalšieho. Podrobnejšie informácie sa dozviete na tomto odkaze.Propozície:


Dátum:
2.9.2017

Miesto:
Hrabušice - Podlesok

ŠTARTOVNÉ
25 € – Prihlásení pri prezentácií v piatok a v deň štartu bez trička + taška

Pri prezentácií v deň štartu je každý účastník povinný ukončiť prezentáciu najneskôr pol hodiny pred štartom príslušnej trate.

KATEGÓRIE


PREZENTÁCIA:
ON-LINE prihlásenie

HRABUŠICE – PODLESOK bývala reštaurácia Spišská Koliba
- v piatok, 01. 09. 2017 ; od 18:00 do 21:00 hod.
- v sobotu, 02. 09. 2017; od 7:00 do 10.30 hod.

Podmienkou registrácie je zaplatenie registračného poplatku na účet Slovenskej sporitelňe a.s. do 22.08.2017

číslo účtu: 5050656684/0900;
IBAN: SK4009000000005050656684
SWIFT – BIC: GIBASKBX

Ako variabilný symbol je potrebné použiť číslo pridelené ON-LINE systémom, resp. dátum narodenia v tvare deň, mesiac a rok DDMMRRRR. Pre prihlasovaných poštou do správy pre prímateľa je potrebné uviesť meno štartujúceho.
Učastníci zo zahraničia pre výšku poplatku pri platbe prevodom môžu zaplatiť 13€ respektíve 18€ aj pri registrácii s tým, že musia byť prihlásený najneskôr do 4.8.2017.
V prípade neúčasti pretekára sa registračný poplatok nevracia.
Štartovné zahŕňa účasť na podujatí, meranie času, občerstvenie na trati, teplé jedlo a nápoj v cieli, darček od usporiadateľov, umytie bike-ov, sprchy, tombolový lístok, parkovné.Prezentácia:
HRABUŠICE – PODLESOK bývala reštaurácia Spišská Koliba
v piatok, 01. 09. 2017 ; od 18:00 do 21:00 hod.
v sobotu, 02. 09. 2017; od 7:00 hod.

- do 8:30 hod. kategória ELITE
- do 9:30 hod. kategória PROFI
- do 10:15 hod. kategória REKRE
Ukončenie prezentácie je 30 min. pred štartom

Vyhlasovanie výsledkov:
1. Vyhlasovanie víťazov jednotlivých kategórií: ŠKODA Slovenský raj 2017
2. Vyhlasovanie celkových víťazov jednotlivých kategórií: ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2017

Tombola pre všetkých účastníkov ihneď po vyhlásení výsledkov.

Miesto štartu: Ako minulý rok Hrabušice – PODLESOK Koliba pri pódiu.

Čas štartu:
- 09:00 ELITE
- 10:00 PROFI
- 10:45 REKRE pozor zmena

Prihlášky: po registrácii a prihlásení do ON-LINE infosystému na http://www.maratonslovenskyraj.sk
vyplnenú a vlastnoručne podpísanú prihlášku odovzdávajú účastníci pri prezentácii, prihlásení mladší ako 18 rokov musia mať súhlas zákonného zástupcu.

TRASY
1. Trasy PROFI 48 km resp. ELITE 96 km, Rekre 15 m

a) štart bude ako vždy pri Kolibe na Podlesku za automobilom, ktorý Vás bezpečne prevezie cez obec Hrabušice za pomoci Polície v pokojnom tempe až na samotnú trať, ako minulý rok. Všetky trasy sú zobrazené v rozbaľovacom menu TRASY 2017, pod grafom prevýšenia si ich môžeš stiahnuť vo formáte, ktorý preferuješ.Občerstvenie na trati:
ELITE – 5 x
PROFI – 2 x
Cieľ: Hrabušice – PODLESOK

Viac informácií nájdete aj v našom kalendári na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?

ŠKODA Slovenský raj - finále

calendar_today 02.09.2017
format_list_numbered 6. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
format_list_numbered 9. kolo - Slovenský pohár XCM
format_list_numbered 3. kolo - Východ MTB liga
label MTB - maratón
place Hrabušice (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice - pre pretekárov i rodiny s deťmi

Pozvánka: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice - pre pretekárov i rodiny s deťmi

Dokonalá kombinácia pretekov so súťažným duchom a podujatia vhodného pre amatérov i rodinky s deťmi v krásnom prostredí Rajeckej doliny vás očarí svojou atmosférou už 18. septembra.
Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - perfektné zakončenie leta

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - perfektné zakončenie leta

Už tradičné 2-dňové cyklisticko-bežecké podujatie sa uskutoční 28. a 29. augusta v blízkosti Bratislavy.
Pozvánka: Príďte si užiť maratón v Slovenskom raji

Pozvánka: Príďte si užiť maratón v Slovenskom raji

Nie každý víkend si môžete zajazdiť v Slovenskom raji, o to menej prechádzať tiesňavu pomocou rebríkov - to všetko a o mnoho viac zažijete na horskom maratóne ŠKODA Slovenský raj.
keyboard_arrow_up