Predajňa Realsport – ak hľadáte cyklistické Taliansko v Bratislave

Predajňa Realsport – ak hľadáte cyklistické Taliansko v Bratislave

PR článok

Je známe, že Taliani majú k cyklistike naozaj blízko. Ani sa nie je čomu čudovať, že práve u nich vzniklo množstvo značiek pevne spojených s cyklistikou.

A práve ich širokú paletu nájdete v predajni Realsport. Tá sídli v OC Danubia Petržalka na Panónskej ceste 16. Pôvodne sa Realsport zameriaval na lyžovanie, ktoré tvorí časť ponuky aj v súčasnosti, no postupne pribudol skutočne široký výber v oblasti cyklistiky a najmä z Apeninského poloostrova. Ktoré značky si môžete pozrieť naživo?

Wilier Triestina


Výroba bicyklov značky Wilier má korene až do roku 1906 a orientoval sa na športovú scénu – samozrejme, najmä na Giro D"Italia, ktoré je talianskym klenotom. Samozrejme, okrem výhradne športovým modelov nechýbajú ani tie určené rekreačným cyklistom. No a širokú paletu nájdete aj v segmente MTB a nezabudlo sa ani na e-biky. Vyberie si teda skutočne každý...

Briko


V samotnom Miláne bola založená značka Briko, ktorá od lyžovania postupne prešla aj do cyklistiky, kde sa zameriava na okuliare a prilby. Marco Pantani a Mario Cipollini sú 2 mená, ktoré hovoria za všetko.Crono


Výrobca tretier Crono sa aj po 40 rokoch pôsobenia stále môže pýšiť nápisom Made in Italy. Tretry vynikajú svojou odolnosťou a nechýba bohaté ponuka MTB a cestných modelov a nezabudlo sa ani na zimné verzie od každého. Zaujímavosťou tejto značky je, že ešte v nedávnej dobe šili tretry pre ďalšiu stálicu na scéne - SIDI.

Ursus


Kvalitné kolesá tvoria základ v podstate každého športového bicykla a sú to práve oni, ktoré majú na charakter jazdy najväčší vplyv. Či už sa rozhodnete pre MTB alebo niečo karbónové s vyšším profilom, môžete sa spoľahnúť v prvom rade na kvalitu. Kolesá Ursus používajú okrem iného aj tímy ako CCC Sprandi Polkowice alebo Wilier Triestina.

Prologo


V podstate špecialistom na „kontaktné body“ je značka Prologo. Hlavný segment tvoria sedlá, kde si môžete vybrať zo skutočne širokého okruhu a na ktoré sa svojho času spoliehali aj Peter Sagan alebo Alberto Contador. Tie dopĺňajú rukavice, gripy a omotávky, takže si môžete tieto dôležité prvky komfortu zladiť do jednotnej podoby.

Ak vás tento taliansky „mix“ zaujal, prípadne potrebujete pomôcť s vhodným výberom, poradí vám odborný personál v predajni Realsport. Otvorené je denne od 09:00 do 21:00, samozrejmosťou je bezplatné parkovisko.No a kedže sa pomaly ale isto blíži opäť zima, môžete to spojiť aj s výberom vhodnej výbavy, kde sú ponuke značky ako Marker, Volk alebo Dalbello. To už je zase na inú tému a iné obdobie... Všetky podrobnosti o kompletnej ponuke nájdete aj na stránkach realsport.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Test: Briko Quasar – výborne odvetraná a pohodlná prilba so všestranným využitím

Test: Briko Quasar – výborne odvetraná a pohodlná prilba so všestranným využitím

Prilby výrobcu Briko možno vidieť aj na pretekoch tej najvyššej úrovne. Aké sú ich dostupnejšie modely?
Video: História značky Wilier play_arrow

Video: História značky Wilier

Medzi výrobcov bicyklov so skutočne dlhou tradíciou sa môže rozhodne zaradiť aj Wilier Triestina. Pozrite si viac v menšej návšteve späť do minulosti.
Kraťasy pre každého cyklistu PR článok

Kraťasy pre každého cyklistu

Kvalitné krátke nohavice sú dôležitou, doslova klúčovou súčasťou výbavy každého cyklistu. Vybrať si z našej ponuky môžu ako cestní cyklisti, tak aj fanúšikovia horského jazdenia.
keyboard_arrow_up