Predajňa Realsport – ak hľadáte cyklistické Taliansko v Bratislave

Predajňa Realsport – ak hľadáte cyklistické Taliansko v Bratislave

PR článok

Je známe, že Taliani majú k cyklistike naozaj blízko. Ani sa nie je čomu čudovať, že práve u nich vzniklo množstvo značiek pevne spojených s cyklistikou.

A práve ich širokú paletu nájdete v predajni Realsport. Tá sídli v OC Danubia Petržalka na Panónskej ceste 16. Pôvodne sa Realsport zameriaval na lyžovanie, ktoré tvorí časť ponuky aj v súčasnosti, no postupne pribudol skutočne široký výber v oblasti cyklistiky a najmä z Apeninského poloostrova. Ktoré značky si môžete pozrieť naživo?

Wilier Triestina


Výroba bicyklov značky Wilier má korene až do roku 1906 a orientoval sa na športovú scénu – samozrejme, najmä na Giro D"Italia, ktoré je talianskym klenotom. Samozrejme, okrem výhradne športovým modelov nechýbajú ani tie určené rekreačným cyklistom. No a širokú paletu nájdete aj v segmente MTB a nezabudlo sa ani na e-biky. Vyberie si teda skutočne každý...

Briko


V samotnom Miláne bola založená značka Briko, ktorá od lyžovania postupne prešla aj do cyklistiky, kde sa zameriava na okuliare a prilby. Marco Pantani a Mario Cipollini sú 2 mená, ktoré hovoria za všetko.Crono


Výrobca tretier Crono sa aj po 40 rokoch pôsobenia stále môže pýšiť nápisom Made in Italy. Tretry vynikajú svojou odolnosťou a nechýba bohaté ponuka MTB a cestných modelov a nezabudlo sa ani na zimné verzie od každého. Zaujímavosťou tejto značky je, že ešte v nedávnej dobe šili tretry pre ďalšiu stálicu na scéne - SIDI.

Ursus


Kvalitné kolesá tvoria základ v podstate každého športového bicykla a sú to práve oni, ktoré majú na charakter jazdy najväčší vplyv. Či už sa rozhodnete pre MTB alebo niečo karbónové s vyšším profilom, môžete sa spoľahnúť v prvom rade na kvalitu. Kolesá Ursus používajú okrem iného aj tímy ako CCC Sprandi Polkowice alebo Wilier Triestina.

Prologo


V podstate špecialistom na „kontaktné body“ je značka Prologo. Hlavný segment tvoria sedlá, kde si môžete vybrať zo skutočne širokého okruhu a na ktoré sa svojho času spoliehali aj Peter Sagan alebo Alberto Contador. Tie dopĺňajú rukavice, gripy a omotávky, takže si môžete tieto dôležité prvky komfortu zladiť do jednotnej podoby.

Ak vás tento taliansky „mix“ zaujal, prípadne potrebujete pomôcť s vhodným výberom, poradí vám odborný personál v predajni Realsport. Otvorené je denne od 09:00 do 21:00, samozrejmosťou je bezplatné parkovisko.No a kedže sa pomaly ale isto blíži opäť zima, môžete to spojiť aj s výberom vhodnej výbavy, kde sú ponuke značky ako Marker, Volk alebo Dalbello. To už je zase na inú tému a iné obdobie... Všetky podrobnosti o kompletnej ponuke nájdete aj na stránkach realsport.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Hydratácia - dopĺňanie tekutín na výjazdoch či pretekoch PR článok

Hydratácia - dopĺňanie tekutín na výjazdoch či pretekoch

Jedna z najdôležitejších zásad je správna a dostatočná hydratácia. Pozrime sa spoločne na pár zaujímavých produktov v tejto kategórii.
Video: Trénuj pomaly, jazdi rýchlo – efektívny tréning s Petrom Zánickým play_arrow

Video: Trénuj pomaly, jazdi rýchlo – efektívny tréning s Petrom Zánickým

Prečo sa oplatí v tréningu spomaliť, aké sú časté chyby hobby jazdcov a ako aj z minima času vyťažiť postupný nárast kondície. Viac v rozhovore s bývalým trénerom Petra Sagana.
Video: Nechal som si ukradnúť bike - hľadanie podľa GPS aj bez play_arrow

Video: Nechal som si ukradnúť bike - hľadanie podľa GPS aj bez

Ako reálne funguje GPS alarm a tracker pre bicykle? Ako presne vie nájsť bike a čo keď je skrytý v budove bez GPS signálu?
keyboard_arrow_up