Likvidácia všetkého tovaru v predajni Cyklohouse

Likvidácia všetkého tovaru v predajni Cyklohouse

PR článok 11.10.2017   Vypredaj Cyklistika Bratislava

Kamenná predajňa v Bratislave po piatich rokoch zatvára svoje brány! Do konca novembra prebieha likvidácia všetkého tovaru a to je pre Teba ideálna šanca, ako ušetriť do budúcej sezóny.

 


Takmer 35 bicyklov od značiek KTM, MARIN, DEMA a COSSACK na Teba čaká za cenu lepšiu, akoby si čakal. Ceny bicyklov spadli až o 40%. Ak si celý rok čakal, kým klesnú ceny bicyklov a stále sa ti máli, príď do Cyklohousu a uchmatni si jeden pre seba. Všetky nájdeš na: http://www.cyklohouse.sk/.


Celú polovicu ušetríš na tretrách, oblečení a aj prilbách od značiek KTM, BONTRAGER, CRATONI, PEARL IZUMI, MARIN, SHIMANO, HAVEN, FOX a ALPINESTARS.

Chystáš svoj bicykel na zimu, alebo potrebuješ náhradné diely na údržbu? Prezuť môžeš do plášťov SCHWALBE, CONTINENTAL, MAXXIS a upgradovať na komponenty od SHIMANO, SRAM, FSA. Ak potrebuješ udržať pri živote svoj mestský bicykel, pozri sa v predajni po značkách od LONGUS a SKS.


Všetky tieto drahokamy musia preč, tak sa nenechaj predbehnúť a pridaj do kroku. Nájdeš nás v Bratislave na Ulici 29. Augusta 2262/9:

Podobné články