Unboxing: GHOST LECTOR 9.9 UC - nielen pre vyznávačov športovej XC jazdy

Unboxing: GHOST LECTOR 9.9 UC - nielen pre vyznávačov športovej XC jazdy

Moderná geometria, 29” kolesá, poriadna vidlica a dizajn, za ktorým sa bude nejeden fanúšik bicyklov obzerať. Tak by sa dal charakterizovať GHOST LECTOR 9.9 UC, na ktorý sa bližšie pozrieme...

Prvý pohľad na bike


Veľká škatuľa s označením LECTOR 9.9 nenechá takmer nikoho chladným a počas rozbaľovania sa postupne ukazoval tento, na prvý pohľad rýchly stroj.Ako to je už GHOSTu známe, tak na bicykli nebudeme mať toľko roboty pri jeho skladaní, kedže všetko podstatné je osadené na svojom mieste a pre nás zostala len sedlovka, sedlo, riadítka a doladenie biku podľa vlastných preferencii.Nahadzujeme


Rýchlo osadíme sedlovu a celý tento stroj dáme do stojana a rozbaľujeme ochranné kartóny, ktoré ukrývajú pekný karbónový rám. O samotnom laku a farbe by sa dalo písať dlho, kedže farebná kombinácia bicykla pristane a podtrhne jeho rýchle a agresívne línie.Komu by chýbala teleskopická sedlovka, nájde ju na neónovom LECTORe 5.9 LC, ale vráťme sa k tejto chuťovke.O rýchlosť sa tu postará pohon SRAM Eagle X01 a kľuky Truativ Descendant s 32T prevodníkom.Z ďalších komponentov chytáme do rúk vidlicu RockShox SID (pekných 100 mm zdvihu) a montujeme karbónové riadítka Syntace Vector, na ktorých nás čaká vtipná nálepka s nápisom: “Do not use bicycle on public roads”...Doladujeme lockout a brzdové páčky od SRAM Level LT.Bike sa určite už teraz teší do terénu, kde mu to najviac pristane a kde ho Robo určite dobre prevetrá jeho rýchlym tempom. Cena tohto biku sa pohybuje okolo 4 999 € a viac informácií nájdete na tomto odkaze.LECTOR v prevedení 5.9 už aj s neónovými farbami, teleskopkou a dostupným GX Eagle


Poďme si poskladať aj tohto krásavca...V celom rade GHOST LECTOR nájdete zaujímave kúsky nielen vďaka osadeným komponentom, ale aj farbám. Pre viac informácií navštívte náš MTBIKER shop.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up19thumb_down comments 17 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Horských bicyklov, ktoré sú špecificky určené pre dámy, nie je veľa, avšak Ghost svojou radou Lanao tento štandard porušuje.
Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Novinky, technológie, originálne črty...pri pohľade na tento bicykel by malo byť každému jasné, že sa jedná o novinku od značky Ghost, konkrétne model Lector FS Essential.
Video: Keď nevieš aký ebike - Ghost E-Teru 2021 play_arrow

Video: Keď nevieš aký ebike - Ghost E-Teru 2021

Ako si kúpiť ebike, keď človek ešte žiadny nemal? Riešením môže byť univerzálny model, ktorý sa nestratí ani v teréne a pri pohodovej jazde nie je zbytočne robustný.
keyboard_arrow_up