Spojenie značky Canyon a cyklokrosu sa opäť prehlbuje

Spojenie značky Canyon a cyklokrosu sa opäť prehlbuje

PR článok

Canyon ohlásil nové partnerstvo s tímom Beobank–Corendon, za ktorý jazdí aj súčasná najväčšia hviezda tohto športu – Mathieu Van der Poel.

Od prvého januára platí vo svete cyklokrosu nové spojenie. Canyon uzavrel partnerstvo s belgickým tímom Beobank–Corendon, ktorý tak bude môcť využívať model Inflite SLX. Ten bol predstavený v auguste 2017 a nesie množstvo zaujímavých prvkov. Zohľadnila sa v ňom najmä rozvíjajúca sa dynamika športu, v ktorom častokrát rozhodujú doslova sekundy a aj tie najmenšie zaváhania. Práve cenné sekundy má Inflite SLX pomáhať zbierať a viac o jeho konštrukcii a základných prvkoch sa dozviete na tomto odkaze.

To všetko je jasný signál, že Canyon to s cyklokrosom myslí naozaj vážne a ďalším krokom je nové partnerstvo. Nie je totiž lepší „feedback“ ako ten od profesionálov a medzi tými najlepšími výrazne svieti meno Mathieu Van der Poel. Najmä, ak sa jedná o posúvanie limitov a práve to zaujalo riaditeľa spoločnosti Canyon – Romana Arnolda. „Mathieu je jednoducho najväčší talent v tomto športe. Pozerať sa na jeho umenie poskytuje skutočný zážitok, každé preteky predvádza svoje jazdecké schopnosti a vášeň. Pre nás je to jednoducho rýdza forma cyklistiky.“Navyše, Van der Poel sa dokáže výrazne presadiť aj v olympijskom XC a môže byť jedným z mála, kto dokáže ohroziť aj suveréna tejto disciplíny z posledných rokov – Nina Schurtera. O tom už presvedčil v sezóne 2017. Jeho cieľom sú preto olympijské hry v Tokiu 2020 a v tomto mu chce Canyon výrazne pomôcť. Dostane preto plnú podporu počas UCI World Cup 2018. Mimo cyklokros či XC, bude tím Beobank–Corendon aktívny aj na cestných pretekoch, kde budú mať jazdci k dispozícii modely Aeroad CF SLX, Ultimate CF SLX a samozrejme časovkársky špeciál Speedmax CF SLX.Tím čaká debut na stroji Inflite CF SLX už dnes, kedy sa zúčastnia podujatia Grand Prix Sven Nys v Belgicku. Uvidíme, ako sa im bude dariť a najmä, čo Van der Poel opäť predvedie. Podrobnosti ohľadom podpory tímu Beobank-Corendon a rovnako modelu Inflite CF SLX, nájdete na domovských stránkach značky Canyon na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Novinka: Canyon Lux Trail – pod taktovkou downcountry

Novinka: Canyon Lux Trail – pod taktovkou downcountry

Mať stále ľahkú a efektívnu „raketu“ na preteky, no pripravenú zvládnuť aj náročný trail a celodenné výjazdy v horách. Podobné ambície má nový Lux Trail.
Canyon cestná kolekcia 2020 - posuňte sa na vyššiu úroveň PR článok

Canyon cestná kolekcia 2020 - posuňte sa na vyššiu úroveň

Či už túžite po aerodynamických krivkách, po nízkej hmotnosti alebo po univerzálnom bicykli na cesty aj mimo nich, Canyon má v ponuke na rok 2020 pre každého niečo.
Horské modely Canyon 2020 - pre každého niečo PR článok

Horské modely Canyon 2020 - pre každého niečo

Vybaviť sa cenovo dostupným modelom s kvalitným osadením je základným krokom k spokojnosti horského cyklistu. V ponuke Canyon nájdete modely od základných univerzálov až po pretekárske špeciály.
keyboard_arrow_up