Pozvánka: DownMall Tour - zaži netradičnú cyklozábavu a cestuj po Európe

Pozvánka: DownMall Tour - zaži netradičnú cyklozábavu a cestuj po Európe

3

redakcia 12.01.2018 15 fotografií   Downhill Freestyle Pozvanka

Zimné obdobie je v plnom prúde a ty stále nemáš plán, ako ho stráviť? S obľubou sleduješ dianie na downhill a 4X scéne? Láka ťa cestovanie do okolitých krajín?

 

Ak si na dané otázky odpovedal kladne, máme pre teba vynikajúci tip, ako produktívne stráviť blížiace sa zimné víkendy. Už po šiesty raz sa totiž koná úspešné podujatie DownMall Tour!Nákupné centrum trochu inak


Ak si sa s fenoménom downmall ešte nestretol, tento pojem môžeme voľne preložiť ako zjazd nákupným centrom, o adrenalín a netradičnú zábavu teda bude stopercentne postarané. Preteky pozostávajú z dvoch častí, prvou je samotný zjazd nákupným centrom a ďalšou freestyle jednotlivých jazdcov, v ktorej si zasúťažia aj o atraktívnu finančnú odmenu. Zastúpenie registrovaných účastníkov je pritom veľmi pestré; štartujú krajiny ako Švédsko, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Česko a v neposlednom rade i Slovensko. Kľúčovou úlohou každého jazdca je prejsť stanovenú trať za čo najkratší čas a prekonávať pritom najrôznejšie prekážky, ako napríklad skoky, lavičky, mostíky či špeciálny skok (dirt). Po skončení tejto disciplíny si predvedením množstva trikov siahnu na dno svojich fyzických i psychických síl v druhej časti súťaže s názvom Freestyle battle.Miesta konania


Ak chceš jedinečnú atmosféru súťaže DownMall Tour pocítiť na vlastnej koži, ponúkame detailný rozpis jednotlivých kôl:
Praha je zároveň finálnou zastávkou a miestom sčítania bodov zo všetkých vyššie uvedených kôl. Víťaz s najvyšším počtom bodov získa finančné ocenenie. Príď zažiť poriadnu dávku adrenalínu v podobe pretekov v nákupnom centre!

Takto vyzerali minuloročné preteky DownMall Tour v PraheViac informácií o podujatí DownMall tour nájdete na tomto odkaze.
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby ~ DH a Freeride prilby)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár