Pozvánka: DownMall Tour - zaži netradičnú cyklozábavu a cestuj po Európe

Pozvánka: DownMall Tour - zaži netradičnú cyklozábavu a cestuj po Európe

Zimné obdobie je v plnom prúde a ty stále nemáš plán, ako ho stráviť? S obľubou sleduješ dianie na downhill a 4X scéne? Láka ťa cestovanie do okolitých krajín?

Ak si na dané otázky odpovedal kladne, máme pre teba vynikajúci tip, ako produktívne stráviť blížiace sa zimné víkendy. Už po šiesty raz sa totiž koná úspešné podujatie DownMall Tour!Nákupné centrum trochu inak


Ak si sa s fenoménom downmall ešte nestretol, tento pojem môžeme voľne preložiť ako zjazd nákupným centrom, o adrenalín a netradičnú zábavu teda bude stopercentne postarané. Preteky pozostávajú z dvoch častí, prvou je samotný zjazd nákupným centrom a ďalšou freestyle jednotlivých jazdcov, v ktorej si zasúťažia aj o atraktívnu finančnú odmenu. Zastúpenie registrovaných účastníkov je pritom veľmi pestré; štartujú krajiny ako Švédsko, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Česko a v neposlednom rade i Slovensko. Kľúčovou úlohou každého jazdca je prejsť stanovenú trať za čo najkratší čas a prekonávať pritom najrôznejšie prekážky, ako napríklad skoky, lavičky, mostíky či špeciálny skok (dirt). Po skončení tejto disciplíny si predvedením množstva trikov siahnu na dno svojich fyzických i psychických síl v druhej časti súťaže s názvom Freestyle battle.Miesta konania


Ak chceš jedinečnú atmosféru súťaže DownMall Tour pocítiť na vlastnej koži, ponúkame detailný rozpis jednotlivých kôl:
Praha je zároveň finálnou zastávkou a miestom sčítania bodov zo všetkých vyššie uvedených kôl. Víťaz s najvyšším počtom bodov získa finančné ocenenie. Príď zažiť poriadnu dávku adrenalínu v podobe pretekov v nákupnom centre!

Takto vyzerali minuloročné preteky DownMall Tour v PraheViac informácií o podujatí DownMall tour nájdete na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up3thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Záverečné 5. kolo SPDH a SPEN uzatvorí sezónu 2019

Pozvánka: Záverečné 5. kolo SPDH a SPEN uzatvorí sezónu 2019

V septembri, resp. v októbri vyvrcholia Slovenské poháre v disciplínach downhill a enduro. Všetci milovníci týchto štýlov jazdenia sa majú na čo tešiť aj na začiatku jesene.
Pozvánka: Júl sa ponesie v duchu Majstrovstiev Slovenska SPDH a SPEN

Pozvánka: Júl sa ponesie v duchu Majstrovstiev Slovenska SPDH a SPEN

Druhý júlový víkend už počas prázdnin sú naplánované Majstrovstvá Slovenska v endure na Spiši, konkrétne na Branisku a o týždeň na to sa môžete tešiť aj na Majstrovstvá Slovenska v zjazde v Ski Centre Košútka.
Pumpcup 2019 – seriál nielen pre „pumpovačov”

Pumpcup 2019 – seriál nielen pre „pumpovačov”

Team bikeracing Slovakia tento rok organizuje 3. ročník pumptrackovej súťaže Pumpcup 2019.
keyboard_arrow_up