Výbava pre najmenších – bezpečnosť, komfort a ochrana

Výbava pre najmenších – bezpečnosť, komfort a ochrana

PR článok

Už dávno je preč doba, kedy sa výbava pre deti dala zrátať na prstoch jednej ruky. Dnes je výber naozaj široký a prinášame niekoľko rôznorodých tipov.

Nie je nič lepšie, ako keď cyklistika začne dieťa naozaj baviť. V tom vie výborne pomôcť aj vhodná výbava, vďaka ktorej sa bude cítiť komfortne, zvýši sa jeho bezpečnosť, alebo ochrana. O to viac si potom môžete užiť spoločné výlety a výjazdy.

Polaris Aqualite Extreme Waterproof Junior


Nájsť kvalitnú a dobre padnúcu bundu na bicykel pre dieťa nie je ľahké, no Polaris ponúka špecifický model. Je vytvorený z nepremokavého materiálu a má aj lepené švy, takže dieťa zostane v suchu aj v najhorších podmienkach – rovnako chráni aj pred vetrom. Je vhodná ako záloha v lete alebo počas prechodného obdobia. Výrazná farba navyše zvýši viditeľnosť na ceste. Dostupná je v 2 farbách s cenou okolo 25 €. Viac sa dozviete na tomto odkaze.


Uvex Finale Junior


Aj u detí platí, že aby plnila prilba svoju úlohu, musí byť v prvom rade na hlave. Tomu pomáha vysoký komfort a tiež podarený dizajn. Uvex Finale Junior bola vytvorená na pohyb po ľahkých trailoch a nechýba jej väčšia ochrana zadnej časti hlavy. 11 ventilačných otvorov sa postarajú o dostatočný komfort. Na výber je viacero farebných kombinácii . Cena sa pohybuje okolo 44.50 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Lezyne LED Femto Drive


Základom bezpečnosti je byť na ceste videný, a to platí aj pre deti. Práve miniatúrne rozmery svetiel od Lezyne budú pre ne ideálne a navyše poskytnú stále dostatočný výkon. CNC brúsené hliníkové telo je ľahké, pevné a veľmi odolné voči poveternostným vplyvom. Blikačka má integrovaný prepínač priamo v šošovke a je tak veľmi ľahko ovládateľná. Cena za set sa pohybuje okolo 24.70 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Castelli FUTURE RACER KID


Ak to vaše dieťa myslí vážne, môžete mu dlhšie výjazdy spríjemniť kvalitnými cyklo-nohavicami od Castelli. 6-panelová konštrukcia sa postará a výborné usadenie a budú univerzálne použiteľné aj pre iné dynamické aktivity. Nechýba im ukončenie GIRO3, vďaka čomu budú držať na svojom mieste a tiež budú veľmi dobre držať návleky v prípade ochladenia. Cena sa pohybuje okolo 50 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


SKS VELO 55 KIDS


Nemecká značka je známa pre svoje kvalitné doplnky a medzi také patria aj blatníky. Tieto sú konštruované tak, aby sa dali upnúť na 20-palcové kolesá. Základom je ľahká manipulácia, vysoká odolnosť a zároveň spoľahlivá ochrana. Takže si môžete s vašou ratolesťou užiť aj pekné výjazdy napríklad po daždi a za menej ideálneho počasia. Cena sa pohybuje okolo 10 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Sportful detský cyklodres majstra sveta


Niet lepšej motivácia pre vašu ratolesť, ako možnosť vyraziť v drese, ktorý už 3. rok po sebe vozí Peter Sagan. Je ladený v rámci oficiálnych farieb UCI a majstra sveta, pričom je dostupný aj variant v rámci tímu BORA-hansgrohe. Kvalitné funkčné materiály a prevedenie sa postarajú o vysoký komfort aj počas horúcich dní. Cena sa pohybuje okolo 59 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


ELEVEN Horizontal F32


Detský cyklistický dres v ničom nezaostáva za "dospelou" verziou. Príjemný funkčný materiál Micro dodáva dresu ľahkosť a výborné ventilačné schopnosti. Krátky zips dopĺňajú 2 alebo 3 vrecká na zadnom dieli podľa vybranej veľkosti dresu. Zvolený design detského dresu kopíruje štandardný dres pre dospelých. Navyše je dostupný aj v ďalších farebných prevedeniach. Cena sa pohybuje okolo 30 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Kompava HypoFit


Aj pre deti platí pri aktívnom pohybe správne dodržiavanie pitného režimu. Hypotonický nápoj HypoFit slúži na celkovú rehydratáciu a je vhodný pre deti od 8 rokov. Obsahuje základné minerály, ktoré sa strácajú pri potení a umožní telu lepšie prijať a uchovať tekutiny v porovnaní s čistou vodou. Navyše je výborný aj ako náhrada sladených nápojov. Na výber je množstvo príchutí a cena za 500 g balenie sa pohybuje okolo 13 €. Viac sa dozviete na tomto odkaze.


CamelBak Mini MULE


Špeciálny batoh pre najmenších ponúka CamelBak, v ktorom kombinuje maximálnu funkčnosť známu zo všetkých „dospeláckych“ verzií. Je robený tak, aby dokonale sadol na detskú postavu a poskytol miesto na 1,5 l rezervoár (ten je priamo súčasťou) a tiež 1,5 l úložný priestor na drobnosti ako bundu, tyčinky, či menšie náradie. Deti sa tam naučia voziť si všetko potrebné. Cena sa pohybuje okolo 50 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Thule Yepp Mini


Pre deti od 9 mesiacov do 3 rokov je určená pohodlná sedačka kompatibilná s väčšinou modelov bicyklov. Dieťa v nej sedí pohodlne, je komfortná a 5-bodové popruhy umožnia maximálnu bezpečnosť. Sedačka vďaka nastaviteľným opierkam nôh a remienkom doslova rastie s dieťaťom a využijete ju počas dlhého časového obdobia. Navyše sa ľahko čistí a udržuje. Cena sa pohybuje okolo 99 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


CRAFT Logo


Detské kraťasy pre tie najdlhšie výlety, kde poskytnú potrebný komfort. Súčasťou je kvalitná výstelka CRAFT Light a celkovo sú nohavice ergonomicky tvarované a elastické. Nechýba im vysoká ochrana pred slnečným žiarením a výrazná sublimačná potlač na bokoch. Sú zakončené elastickou manžetou so silikónovou potlačou. Cena sa pohybuje okolo 38 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Endura Kids One Clan Raglan L/S


Danny MacAskill inšpiruje nielen dospelých, ale aj mladých bikerov. Práve pre nich je pripravený dres s dlhým rukávom v „Dannyho“ štýle. Ten tvorí kombináciu bavlny a elastanu, takže je na tele veľmi pohodlný a bude vhodný skôr na menej intenzívne aktivity a výlety. Strih je špecifický vrátane raglánového prevedenia rukávov. Cena sa pohybuje okolo 20 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.


Pre podrobnejšie informácie o predstavených produktoch, prosím navštívte stránky jednotlivých výrobcov / dovozcov.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Hydratácia - dopĺňanie tekutín na výjazdoch či pretekoch PR článok

Hydratácia - dopĺňanie tekutín na výjazdoch či pretekoch

Jedna z najdôležitejších zásad je správna a dostatočná hydratácia. Pozrime sa spoločne na pár zaujímavých produktov v tejto kategórii.
Okuliare - chráňte si zrak bez ohľadu na jazdecký štýl PR článok

Okuliare - chráňte si zrak bez ohľadu na jazdecký štýl

Okrem tepla prichádza s letom a slnkom takmer „nutnosť" nosiť okuliare. Zrak si treba chrániť a ak váhate, ktoré sú tie pravé, pomôcť môže náš menší výber.
Ohľaduplnosť - prečo je taká dôležitá?

Ohľaduplnosť - prečo je taká dôležitá?

Nezdá sa vám, že sme sa za posledný čas začali akosi veľmi deliť na rôzne skupiny? A dôsledky sa potom premietajú ako do každodenného života, tak aj do športu, ktorý by mal ľudí spájať.
keyboard_arrow_up