Zdroj: totalwomenscycling.com

Príďte si obzrieť nové modely Canyon a možno aj vyhrať nový Exceed – Bike Life! Brno

PR článok

Kedy ste mali naposledy šancu získať obdobný kúsok, akým je Canyon Exceed? Aj keď je táto šanca menej než stopercentná, istotou je, že si počas Bike Life! v Brne môžete prezrieť kolekciu takmer dvoch desiatok modelov, pripravených pre sezónu 2020.

Na výstave Bike Life! od 8. do 10. novembra 2019 ide jednoducho o bicykle a všetko s nimi spojené. A nielen to! Tento veľtrh je primárne orientovaný na viaceré podoby športu, okrem iného aj na gymnastiku, krasojazdu, headis či street workout. Šport je predsa len jeden a osláviť ho treba v každej forme.

Canyon je jedným z prítomných výrobcov, ktorý v pavilóne V ukáže podstatnú väčšinu svojich modelov, ktoré patria do série 2020. Či už ide o cestné, horské alebo fitness bicykle. Chýbať nebudú ani elektrobicykle.Medzi cestnými kúskami bude žiariť predovšetkým Ultimate CF Evo Disc ako jeden z najľahších sériovo vyrábaných bicyklov. S hmotnosťou tesne pod 6 kg je snom nejedného gramára.K tomu sa pridá časovkársky stroj s označením Speedmax CF SLX alebo dvojica verzií Endurance: AL a CF SLX Disc, pripravených prekonávať snové vzdialenosti.Chýbať nebude dostupný model Inflite CF SLX Disc a univerzál na každý povrch, Grail CF SLX.V oblasti horských bicyklov taktiež nebude núdza o zaujímavé modely. Samozrejmosťou je dvojica cross-country špeciálov a navyše v Race Limited verzii. Ide tak o Exceed CF SLXLux CF SLX.K nim sa pridajú dostupnejšie verzie, akými sú Grand Canyon AL 6.0fatbike Dude CF.Vyššie zdvihy bude samozrejme zastupovať Spectral CF 8.0Neuron AL 7.0. Z minulých rokov, teda zo série 2019, je pripravený Stitched 720Strive CF.Dvojica fitness modelov prinesie aj jeden elektromodel. S vlastnou silou si budete musieť vystačiť pri Pathlite AL SL, avšak Roadlite:ON je už nabitý energiou.Jedným z najväčších trhákov je aj možnosť vyhrať nový Exceed CF SL 6.0. Postup je nasledovný. Na stránke stačí vyplniť formulár a odoslať ho. 14. novembra sa šťastný výherca bude môcť radovať z predčasného vianočného darčeka.

Viac informácii získate na facebook-ovej udalosti alebo na tomto odkaze.

Tak neváhajte a príďte sa pozrieť na Brnenské výstavisko 8. - 10. novembra 2019!

[Foto na úvode: totalwomenscycling.com]

report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Reportáž: Křivoklátský Gravel 2022 – netypická účastníčka 130 km gravel pretekov

Reportáž: Křivoklátský Gravel 2022 – netypická účastníčka 130 km gravel pretekov

Do tohto roku som nikdy nebola na cyklistických pretekoch, nemám na to hmotnosť, nohy a ani nepatrím k tomu pohlaviu, čo bežne na preteky chodí.
Tip na výlet: SPAnilá jazda českými pahorkami

Tip na výlet: SPAnilá jazda českými pahorkami

Na konci meteorologického leta sa mi naskytla jedinečná príležitosť navštíviť jedno pomerne vzdialené kúpeľné mesto u našich českých susedov.
Video: CTM doplnky ako ich nepoznáte - bikeri bikerom play_arrow

Video: CTM doplnky ako ich nepoznáte - bikeri bikerom

Je čas na nový pohľad na doplnky CTM? Zaslúžia si rovnaký rešpekt, ako obľúbené biky s nápisom CTM?
keyboard_arrow_up