TUNAP SPORTS  – prémiová kozmetika (nielen) pre váš bike

TUNAP SPORTS – prémiová kozmetika (nielen) pre váš bike

PR článok

Väčšina výrobcov cyklokozmetiky orientuje svoju ponuku jednostranne - buď na údržbu bicykla alebo na starostlivosť o jazdca. Existujú však aj svetlé výnimky, ktoré riešia túto problematiku komplexne.

Filozofia, ktorej veria aj tímy BORA-hansgrohe a Bahrain Merida Pro Cycling Team


Jednou z týchto výnimiek je nemecká značka TUNAP SPORTS, ktorej filozofiou je koncept ponuky kvalitných a bezpečných prostriedkov pre bicykle a športovcov v tesnej symbióze. Hoci TUNAP SPORT nie je v povedomí cyklistov až tak známy, za svoju pomerne krátku existenciu si značka vydobila postavenie na poli profesionálnej cyklistiky a jej produkty používajú napríklad aj svetové esá z tímov BORA-hansgrohe a Bahrain Merida Pro Cycling Team.

Základnými piliermi v ponuke sú produkty, ktoré nespôsobujú alergické reakcie, nemajú nepriaznivý dopad na životné prostredie, neobsahujú nebezpečné látky pre zdravie, nebezpečné rozpúšťadlá, n-Hexán, ani žiadne aromatické zložky - napriek tomu sú stále vysoko efektívne a účinné. Ďalšou pridanou hodnotou je dôraz na jednoduchú aplikáciu a možnosť zaistenia obalov proti neželanému vytečeniu. V portfóliu TUNAP SPORTS nájdete zastúpené prakticky všetky prostriedky, na ktoré ste bežne zvyknutí a aj niečo navyše. Poďme si niektoré predstaviť bližšie.Čistiace prostriedky


Intensive cleaner – efektívny nástroj na čistenie špiny

Vďaka obsahu špeciálnej formuly s výbornou priľnavosťou k povrchom, dokáže tento čistiaci prostriedok účinne rozpustiť všetky nečistoty ako je zmes špiny, prachu, oleja či spalín z platničiek. Napriek vysokej účinnosti nie je agresívny k laku a nepoškodzuje žiadne materiály rámu. Zároveň sa jedná sa o biologicky odbúrateľný prostriedok. Dostupný je v litrovom balení s rozprašovačom za odporúčanú cenu 14,95 € a viac informácií nájdete na tomto odkaze.Drive cleaner – efektívny čistič pohonných častí

Čistič reťaze a ozubených komponentov má na aplikátore praktický odnímateľný štetec, ktorým dokážete dostať tento odmasťovač všade kam treba a zároveň rozrušíte nánosy maziva bez toho, aby ste si museli zbytočne špiniť ruky. V ponuke nájdete 300 ml balenie za odporučenú cenovku tesne pod 13 €.Brake cleaner – odmasťovač kotúčov

V sprejovej forme je určený na odstránenie všetkých nečistôt z brzdových kotúčov a strmeňov, vrátane mastných zvyškov, čo umožní dosiahnutie maximálneho brzdného výkonu. Aerosól z prípravku je zdravotne neškodný a produkt je navyše sám o sebe nehorľavý. Za 300 ml balenie zaplatíte cca 9 €.Chain oil – olej na reťaz s extra výdržou

Pre optimálnu životnosť ozubených komponentov je potrebné, aby bola reťaz dostatočne lubrikovaná. Prípravok Chain oil je určený na mazanie reťazí a vybavený podobne ako Drive cleaner praktickou kefkou, ktorá sa dostane aj do priestoru medzi článkami. V porovnaní s bežnými olejmi však obsahuje adhéznu prísadu, ktorá zabraňuje fŕkaniu oleja z reťaze pri zrýchlení, čo sa pozitívne prejaví na dlhšej výdrží a hladkosti chodu počas celého výjazdu. 125 ml balenie stojí cca 10,95 €.Starostlivosť o telo – pre šport bez starostí


Starostlivosť o bicykel úzko súvisí aj so starostlivosťou o jazdca. Aby ste mohli predchádzať rôznym poškodeniam alebo poraneniam kože a svalov, je potrebné sa o pokožku adekvátne starať. Absolútnym základom produktovej línie prípravkov starostlivosti o ľudské telo sú dermatologicky testované prípravky.

Sportsgel – na účinnú regenerácia unavených svalov po výkone

Je určený na aplikáciu na unavené svaly, ťažké nohy alebo bolestivé chodidlá po náročnom výkone s uvoľnujúcim a chladivým účinkom, pripomínajúcim mikro-masáž. Používať ho môžete aj viackrát denne. Výrobcom odporúčaná cena je stanovená na 12,95 € za 125 ml balenie.

Z divízie Body Care toho v ponuke TUNAP SPORTS nájdete však oveľa viac. Ochranný sprej pred aj po pobyte na slnku alebo aj očakávanú novinku – ochrannú vrstvu proti otlakom v spreji, ktorá nahradí klasické náplaste.Produkty TUNAP SPORT nespoliehajú iba na výbornú účinnosť, ale spájajú v sebe aj enviromentálny rozmer a zdravie a bezpečnosť používateľa kladú na prvé miesto. Viac informácii a kompletnú ponuku nájdete na tomto odkaze alebo navštívne stránke výrobcu tunap-sports.net.

report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Test: absoluteBLACK GRAPHENlube® - marketing na jednotku alebo iná liga?

Test: absoluteBLACK GRAPHENlube® - marketing na jednotku alebo iná liga?

Pri pohľade na stránky výrobcu si možno pomyslíte, veď to jazdí aj Pogačar, nedáva zmysel to ďalej riešiť a je to pecka. Naozaj je to tak?
Ako efektívne zrýchliť svoj bicykel?

Ako efektívne zrýchliť svoj bicykel?

Nepotrebujete k tomu keramické ložiská a iné „vesmírne" vychytávky za stovky eur. Bude stačiť ochota zababrať si ruky a váš čas.
Pravidelná údržba bicykla - na čo neradno zabudnúť PR článok

Pravidelná údržba bicykla - na čo neradno zabudnúť

O naše tátoše sa treba pravidelne starať. Či už ide o čistenie, mazanie, vždy sa nájde niečo, na čom treba zapracovať. Inokedy je potrebné rovno vymeniť komponenty.
keyboard_arrow_up