Podporte Slovenský Cykloklub a jeho aktivity

Podporte Slovenský Cykloklub a jeho aktivity

Ak sa vám páčia aktivity spojené s cykloturistikou a značením, môžete ich podporiť svojimi 2% z daní.

Aktivity


Slovenský Cykloklub (SCK) je občianske združenie s celoslovenskou pôsobnosťou. Bol založený za účelom vytvárania a podporovania pohybu na bicykli. Jednou z jeho hlavných aktivít je značenie a legalizácia cykloturistických trás na Slovensku a vytváranie podmienok pre pohyb na bicykli. Od svojho vzniku aj vďaka spolupráci s ďalšími, vytvorili na Slovensku sieť viac ako 10 000 km cykloturistických trás, ktoré sú vyznačené jednotným systémom značenia v zmysle STN 01 8028 novelizovanou v roku 2015. Viac sa môžete dozvedieť na domovskej stránke cykloklub.sk/index.php.Významným projektom Slovenského Cykloklubu je aj Cykloportál. Ten združuje cyklotrasy z rôznych kútov Slovenska v modernom a prehľadnom formáte. Vďaka nemu si môžete trasy jednoducho vybrať a rovno aj stiahnuť do navigácie. Pri každej mapke je uvedené aj presné GPS zameranie príslušnej cyklotrasy, ktoré vzniklo priamo v teréne. GPS zameranie každej trasy je možné stiahnuť do formáte gpx. Všetky trasy majú svoj profil, kde nájdete základe parametre trasy, jej evidenčné číslo, farbu, krátky popis a výber fotografií.Podpora


Ak by ste chceli tieto projekty podporiť, teraz máte možnosť aj vďaka venovaniu svojich 2%. Je to veľmi jednoduché a predvyplnené tlačivá pre zamestnancov, alebo právnické a fyzické osoby, nájdete na tomto odkaze. Môžete tak jednoducho pomôcť rozvíjať značenie a cykloturistiku na Slovensku.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up8thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

S bicyklom po Hornom Zemplíne - objavujte skutočné unikáty

S bicyklom po Hornom Zemplíne - objavujte skutočné unikáty

Boli ste už na Hornom Zemplíne? Nie? Tak to je potom najvyšší čas napraviť. Malebný rázovitý región vás uchváti už na prvý pohľad!
Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Test: Montážny stojan Super B TB-WS30 - servis na vysokej úrovni

Ponúka výrobca Super B stabilný a dobre prevedený stojan, do ktorého sa oplatí zainvestovať?
Máš čas? Nemám, ale stíham...lebo chcem

Máš čas? Nemám, ale stíham...lebo chcem

Ako mamka 4 detí (s dvojročnými odstupmi) dobre viem, čo to obnáša, starať sa o ne. No i my maminy potrebujeme chvíľu len pre seba, oddych, ktorým načerpáme sily do ďalších dní. Každý si pod tým predstaví niečo, čo ho baví. A mňa vždy bavil šport.
keyboard_arrow_up