Pozvánka: Apríl ako odrazový mostík do sezóny

Pozvánka: Apríl ako odrazový mostík do sezóny

12

Imroman 11.04.2018   Horska Cyklistika Testovaci Den Cestna Cyklistika Pozvanka Preteky Maraton

Pre mnohých je práve apríl tým pravým začiatkom sezóny, o čom svedčí aj široký výber rôznych akcií. Z čoho môžete vyberať na úvod?

 

1. kolo - Slovenský pohár XCO - TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana – 15. apríl


Organizátori z Turčianskych Teplíc si pripravili 1. kolo Slovenského pohára XCO pod názvom TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana. Podujatie sa odohrá v peknom prostredí lesoparku Bôr a ponúkne zaujímavú trať. Všetky kategórie sú rozdelené podľa regulí UCI a tomu je prispôsobená dĺžka pretekov. Všetky podrobnosti nájdete na tomto odkaze.

Jarný Šprint – 21. apríl


Ako najlepšie začať sezónu než v štýle krátko a intenzívne? Presne to sľubuje tradičná časovka s miestom konania v Bystričke pri Martine a pre mnohých sa práve táto akcia stala symbolom začiatku sezóny. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 2018 – 19. apríl


Dráha SLOVAKIA RING láka na prvé kolo cestných pretekov s hromadným štartom na 10 okruhov (cca 60 km) a poteší aj tých, ktorí si chcú dať do tela aj počas pracovného týždňa. Koná sa a totiž vo štvrtok so štartom o 18:00, no vďaka osvetleniu okruhu sa tmy báť netreba. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

Detská Tour Petra Sagana – 22. apríl


Popuárnu sériu pretekov pre najmenších čaká už druhé kolo, tentoraz v Nitre. Rovnako ako po minulé roky, môžete sa tešiť na výbornú a poriadne živú atmosféru. Súčasne nechýba množstvo kategórií, takže vaša ratolesť si nájde tú správnu konkurenciu. Viac sa dozviete na tomto odkaze.ŠKODA Svätojurský MTB maratón – 28. apríl


Úvodné kolo ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 sa odohrá tradične vo Svätom Jure, kde nesmie chýbať poriadne rýchla trať a samozrejme úvodné stúpanie pomedzi vinice, ktoré si mnohí spájajú so začiatkom klasickej „maratónskej sezóny“ u nás. Počasie tu takmer vždy praje a ani v prípade dažďa sa nemusíte báť žiadnych galejí. Na výber budete mať z trojice tratí v dĺžke 21, 42 a 70 km. Vybrať si môže skutočne každý podľa aktuálnej formy. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.Laborecká MTB cez Iľovnický hrebeň – 29. apríl


Koncom mesiaca nás čaká akcia na východe v obci Lackovce pri Humennom. Na výber sú 3 trasy v dĺžke 6, 25 a 55 km - najdlhšia vás prevedie cez Sninské Singletracky. Rovnako nechýba detská trať v dĺžke 600 m. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

Testovacie dni v MTBIKER centre


Rovnako sa naplno rozbiehajú aj testovacie dni u nás v MTBIKER centre a apríl je v nich naozaj intenzívny. Najbližšia sobota (14.4) je v znamení španielskej značky Orbea. V sobotu 21.4 si príďte vyskúšať, ako jazdia modely od Rock Machine.
Záver mesiaca bude v znamená „chuťovkovej“ talianskej značky Pinarello (28.4.), kde už čoskoro doplníme propozície aj podrobnejšie informácie o dostupných modeloch.Stačí si len vybrať niektorú akciu a pekne „odpáliť“ sezónu, alebo prísť na pohodové testovanie k nám do Hrádku, kde môžete vyskúšať pre zmenu niečo nové. Kompletný prehľad nájdete aj v našom kalendári.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Servis ~ Mazivo a oleje)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár