Pozvánka: Apríl ako odrazový mostík do sezóny

Pozvánka: Apríl ako odrazový mostík do sezóny

Pre mnohých je práve apríl tým pravým začiatkom sezóny, o čom svedčí aj široký výber rôznych akcií. Z čoho môžete vyberať na úvod?

1. kolo - Slovenský pohár XCO - TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana – 15. apríl


Organizátori z Turčianskych Teplíc si pripravili 1. kolo Slovenského pohára XCO pod názvom TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana. Podujatie sa odohrá v peknom prostredí lesoparku Bôr a ponúkne zaujímavú trať. Všetky kategórie sú rozdelené podľa regulí UCI a tomu je prispôsobená dĺžka pretekov. Všetky podrobnosti nájdete na tomto odkaze.

Jarný Šprint – 21. apríl


Ako najlepšie začať sezónu než v štýle krátko a intenzívne? Presne to sľubuje tradičná časovka s miestom konania v Bystričke pri Martine a pre mnohých sa práve táto akcia stala symbolom začiatku sezóny. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 2018 – 19. apríl


Dráha SLOVAKIA RING láka na prvé kolo cestných pretekov s hromadným štartom na 10 okruhov (cca 60 km) a poteší aj tých, ktorí si chcú dať do tela aj počas pracovného týždňa. Koná sa a totiž vo štvrtok so štartom o 18:00, no vďaka osvetleniu okruhu sa tmy báť netreba. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

Detská Tour Petra Sagana – 22. apríl


Popuárnu sériu pretekov pre najmenších čaká už druhé kolo, tentoraz v Nitre. Rovnako ako po minulé roky, môžete sa tešiť na výbornú a poriadne živú atmosféru. Súčasne nechýba množstvo kategórií, takže vaša ratolesť si nájde tú správnu konkurenciu. Viac sa dozviete na tomto odkaze.ŠKODA Svätojurský MTB maratón – 28. apríl


Úvodné kolo ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 sa odohrá tradične vo Svätom Jure, kde nesmie chýbať poriadne rýchla trať a samozrejme úvodné stúpanie pomedzi vinice, ktoré si mnohí spájajú so začiatkom klasickej „maratónskej sezóny“ u nás. Počasie tu takmer vždy praje a ani v prípade dažďa sa nemusíte báť žiadnych galejí. Na výber budete mať z trojice tratí v dĺžke 21, 42 a 70 km. Vybrať si môže skutočne každý podľa aktuálnej formy. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.Laborecká MTB cez Iľovnický hrebeň – 29. apríl


Koncom mesiaca nás čaká akcia na východe v obci Lackovce pri Humennom. Na výber sú 3 trasy v dĺžke 6, 25 a 55 km - najdlhšia vás prevedie cez Sninské Singletracky. Rovnako nechýba detská trať v dĺžke 600 m. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

Testovacie dni v MTBIKER centre


Rovnako sa naplno rozbiehajú aj testovacie dni u nás v MTBIKER centre a apríl je v nich naozaj intenzívny. Najbližšia sobota (14.4) je v znamení španielskej značky Orbea. V sobotu 21.4 si príďte vyskúšať, ako jazdia modely od Rock Machine.
Záver mesiaca bude v znamená „chuťovkovej“ talianskej značky Pinarello (28.4.), kde už čoskoro doplníme propozície aj podrobnejšie informácie o dostupných modeloch.Stačí si len vybrať niektorú akciu a pekne „odpáliť“ sezónu, alebo prísť na pohodové testovanie k nám do Hrádku, kde môžete vyskúšať pre zmenu niečo nové. Kompletný prehľad nájdete aj v našom kalendári.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up12thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Pozvánka: Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón - Majstrovstvá SR XCM

Pozvánka: Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón - Majstrovstvá SR XCM

Zakončenie sezóny s príchuťou majstráku, aj o tom bude maratón so štartom v našom hlavnom meste. Po ročnej prestávke sa vracia Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón.
Pozvánka: Istrofinal Snežnický MTB maratón - makačka v teréne

Pozvánka: Istrofinal Snežnický MTB maratón - makačka v teréne

Blíži sa už 8. ročník tohto maratónu, vedúceho krásnou prírodou Kysuckej vrchoviny, ktorý si nemôže nechať ujsť žiadny biker, ktorý si rád vychutná náročné a technické podmienky.
keyboard_arrow_up