Kliknutím prejdeš na
Reklama
Unboxing: GHOST HYB TERU B5.9 AL - keď prvoradá je zábava z jazdy

Unboxing: GHOST HYB TERU B5.9 AL - keď prvoradá je zábava z jazdy

0

martinbielik 02.01.2018 15 fotografií   Elektrobicykle Unboxing Hardtail Horska Cyklistika Ghost

Nový motor Bosch Performance CX prináša jazdu, kde dlhé stúpania sa zdajú menej strmé a jazda horským chodníčkom kratšia. Predstavujeme vám bicykel GHOST HYB TERU B5.9 AL, ktorý prináša zážitok a zábavu z jazdy.

 

Komponenty Shimano a kvalitný hliníkový rám sú samozrejmosťou. Príkladom je aj zadná kazeta s rozsahom 11-46, štvorpiestikové brzdy Tektro, využívajúce svoju brzdnú silu spolu s 203 mm kotúčom. Zaujímavo je riešená spodná rámová trubka, v ktorej je "utopená" 500 Wh batéria, motor dostal nové ochranné kryty. Celkovo tak rám pôsobí kompaktnejšie a elegantnejšie, napomáha tomu aj vedenie laniek v ráme.

Poďme sa pozrieť na to, ako sme tento bicykel skladali:


Na začiatok nás zaujala nie príliš objemná krabica, ale aj napriek tomu je celý bicykel bezpečne zabalený, a to vrátane doplnkov a nechýba dostatok kartónu, bulinkovej fólie a použité sú aj ochranné krytky náboja kolesa.

Stačí správne utiahnuť skrutky a nezabudnúť ani na mazivo pri pedáloch a sedlovke. Uľahčí to v budúcnosti prípadnú demontáž. Pevná oska náboja je Formula DC-711 15x110 mm.Upevnenie 203 mm kotúča pomôcou dodaných skrutiek s prípravkom proti nežiadúcemu povoleniu. Skladanie sa blíži do finále.

Prehadzovač Shimano XT RD-M8000 Shadow Plus 11-S a zadná brzda Tektro.29-palcové plášte Schwalbe Nobby Nic Performance Dual Compound 29x2.25.Možnosť oddelenia batérie od bicykla. Toto oceníte pri nabíjaní na menej dostupných miestach a taktiež odobratím batérie výrazne znížite jeho hmotnosť pri prenášaní.Potrebné je ešte plne nabiť batériu, a to jednoduchým pripojením nabíjačky.Tak a máme TERU hotové. Bicykel je poskladaný a nabitý - pripravený na poriadny výjazd.

Kompletnú špecifikáciu GHOST HYB TERU B5.9 black/orange nájdete s cenovkou 2 999 € v našom MTBIKER shope.
 

Fotogaléria k článku

 

Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v novej sekcii Elektrobicykle v skratke.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár