Unboxing: GHOST HYB TERU B5.9 AL - keď prvoradá je zábava z jazdy

Unboxing: GHOST HYB TERU B5.9 AL - keď prvoradá je zábava z jazdy

Nový motor Bosch Performance CX prináša jazdu, kde dlhé stúpania sa zdajú menej strmé a jazda horským chodníčkom kratšia. Predstavujeme vám bicykel GHOST HYB TERU B5.9 AL, ktorý prináša zážitok a zábavu z jazdy.

Komponenty Shimano a kvalitný hliníkový rám sú samozrejmosťou. Príkladom je aj zadná kazeta s rozsahom 11-46, štvorpiestikové brzdy Tektro, využívajúce svoju brzdnú silu spolu s 203 mm kotúčom. Zaujímavo je riešená spodná rámová trubka, v ktorej je "utopená" 500 Wh batéria, motor dostal nové ochranné kryty. Celkovo tak rám pôsobí kompaktnejšie a elegantnejšie, napomáha tomu aj vedenie laniek v ráme.

Poďme sa pozrieť na to, ako sme tento bicykel skladali:


Na začiatok nás zaujala nie príliš objemná krabica, ale aj napriek tomu je celý bicykel bezpečne zabalený, a to vrátane doplnkov a nechýba dostatok kartónu, bulinkovej fólie a použité sú aj ochranné krytky náboja kolesa.

Stačí správne utiahnuť skrutky a nezabudnúť ani na mazivo pri pedáloch a sedlovke. Uľahčí to v budúcnosti prípadnú demontáž. Pevná oska náboja je Formula DC-711 15x110 mm.Upevnenie 203 mm kotúča pomôcou dodaných skrutiek s prípravkom proti nežiadúcemu povoleniu. Skladanie sa blíži do finále.

Prehadzovač Shimano XT RD-M8000 Shadow Plus 11-S a zadná brzda Tektro.29-palcové plášte Schwalbe Nobby Nic Performance Dual Compound 29x2.25.Možnosť oddelenia batérie od bicykla. Toto oceníte pri nabíjaní na menej dostupných miestach a taktiež odobratím batérie výrazne znížite jeho hmotnosť pri prenášaní.Potrebné je ešte plne nabiť batériu, a to jednoduchým pripojením nabíjačky.Tak a máme TERU hotové. Bicykel je poskladaný a nabitý - pripravený na poriadny výjazd.

Kompletnú špecifikáciu GHOST HYB TERU B5.9 black/orange nájdete s cenovkou 2 999 € v našom MTBIKER shope.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up-1thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: MTB ebike do mesta? play_arrow

Video: MTB ebike do mesta?

Cez týždeň jazdiť na ebiku v meste a cez víkendy v prírode? Vyskúšali sme to s Ghost Hybride Teru B2.9 model 2020.
Test: Ghost ASX 160  Base - dvojkolesový tank na baterky

Test: Ghost ASX 160 Base - dvojkolesový tank na baterky

Prelom februára a marca zvyčajne jazdeniu v lese veľmi nepraje. Zima, mokro, blato, sneh a napadané konáre nie sú zrovna ideálne podmienky...
Unboxing: Rock Machine Blizz CRB 20-29 2021 - hravý karbón

Unboxing: Rock Machine Blizz CRB 20-29 2021 - hravý karbón

Pevný rám moderného strihu vyrobený z karbónu a kombinácia osvedčených komponentov s dostupnou cenou. A ak vám chýbajú prešmykače, tak tu spozornite.
keyboard_arrow_up