Unboxing: Rock Machine TORRENT e90-29 - skutočná e-hardtrail klasika

Unboxing: Rock Machine TORRENT e90-29 - skutočná e-hardtrail klasika

Bikera hľadajúceho elektrickú verziu bicykla predovšetkým na výlety, či cykloturistiku v zaujímavej cene, určite zaujme táto hardtrail klasika.

Rock Machine si pre TORRENT tento rok pripravil zbrusu nový rám, ktorý má viac trailovú geometriu, a tým je lepšie ovládateľný a zábavnejší. Pod označením e90 poháňa dostatočne výkonný systém Shimano STePS, presnejšie rad E6000 o výkone 250 W s krútiacim momentom 50 Nm a v tomto modelovom rade doplnený 504 Wh batériou. Predná vidlica SR Suntour Epixon so zdvihom 120 mm spríjemní prechod menšími nerovnosťami. Ďalšie komponenty ako 9-rýchlostná kazeta a zadný menič XT, posúva e90-tku na vrchol vo svojej modelovej kategórii.

Tak, poďme na to!


Krabica neprekvapí extra rozmerom, aj keď ukrýva elektorbicykel. Rock Machine nezabudol na obal vytlačiť to, čo už ďalej nepoužívať pri skladaní.V kartónovej krabici je precízne zabalený TORRENT, kde batéria a príslušenstvo má svoju samostatnú krabičku a rovnako aj displej je bezpečne uložený a zabalený v ochrannej bublinkovej fólií.Správny postup montáže a utiahnutie všetkých skrutiek je dôležitý.Farebne zladený zadný menič Deore XT od Shimana vyzdvihuje celkový vzhľad ebiku.Nechýbajú ďalšie Shimano komponenty ako brzdy a samozrejme aj pohonná jednotka STePS E6000.

Tak a blížime sa k záveru, pridávame batériu. Ako je vidieť, nabíjať je možné aj samostatne mimo bicykla, čo je výhoda, ak elektorbicykel parkujete niekde v pivnici, či mimo dosahu elektrickej zásuvky.Dodaná batéria nie je úplne nabitá, ale taktiež ani nie úplne vybitá, tak by to malo byť aj pri dlhšom uskladnení batérie, napríklad, ak v zime dlhšie nejazdíte.Máme takmer hotovo. Ešte nabiť batériu a môže sa vyraziť na jazdu.TORRENT v elektro verzii je k dispozícii ešte v dvoch prevedeniach a ten nami predstavený si môžete bližšie pozrieť v našom MTBIKER shope. Cena tohto modelu je 2 499 €.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Marin Bobcat Trail 4 – trailové rysy

Unboxing: Marin Bobcat Trail 4 – trailové rysy

Móda pevných rámov s geometriou vhodnou na trailové jazdenie pokračuje. Super je, že existujú aj dostupné varianty so zaujímavou cenou.
Unboxing: Giant Trance X E+ Pro 29 3 - komfort a zábava

Unboxing: Giant Trance X E+ Pro 29 3 - komfort a zábava

Nechať si pomôcť s výstupom na kopec a potom si užívať zjazd, skoky a klopenky. Alebo len pohodlne putovať krajinou, pruženie a pomoc motora vám spríjemnia jazdu.
Unboxing: Rock Machine Blizz CRB 20-29 2021 - hravý karbón

Unboxing: Rock Machine Blizz CRB 20-29 2021 - hravý karbón

Pevný rám moderného strihu vyrobený z karbónu a kombinácia osvedčených komponentov s dostupnou cenou. A ak vám chýbajú prešmykače, tak tu spozornite.
keyboard_arrow_up