Unboxing: KTM MACINA Fogo 273 - zvýšená bezpečnosť vďaka 27,5+ kolesám

Unboxing: KTM MACINA Fogo 273 - zvýšená bezpečnosť vďaka 27,5+ kolesám

KTM definuje nové štandardy aj čo sa týka integrácie rámu, so zachovaním spoľahlivosti Bosch komponentov. Už dekády zbiera skúsenosti s návrhom a výrobou rámov, čoho výsledkom je excelentná geometria tohto stroja a vyladená pozícia.

Zábavnejšie jazdenie a zvýšená bezpečnosť získaná vďaka 27,5+ kolesám, ktoré dodávajú horským elektorbicyklom ten správny potenciál. KTM MACINA Fogo 273 disponuje rámom, na ktorom boli použité najmodernejšie technológie ako Hydroforming, Drop forging, CNC Process a Gravity Casting. Používa systém pruženia P.O.P. (Pedelec Optimized Pivot), ktorý je vyvinutý pre elektrobicykle a redukuje vplyv motora počas pedálovania. Pohon Bosch Performance CX s 500Wh batériou a krútiacim momentom 75 Nm, patrí k top e-pohonom. Má vysoký krútiaci moment nezávislý od frekvencie pedálovania a dobre nastaviteľné úrovne podpory.

K dokonalému pocitu z jazdy prispievajú aj spoľahlivé komponenty. Sada radiaceho systému Shimano Deore XT M8000 v kombinácii so Shimano SLX M7000 ponúka pohodlné a presné radenie so širokým rozsahom prevodov. O pruženie sa stará odpružená vzduchová vidlica SR Suntour Aion 35 LOR DS 15QLC32-110 650B+. Spoľahlivé a bezpečné brzdenie vám zabezpečujú hydraulické brzdy Shimano SLX M7000.

A späť k rozbaľovaniu
Precízne zabalenie za pomoci bublinkovej fólie.Shimano Deore XT M8000 Shadow plus, DM a 10-rýchlostná kazeta Shimano Deore XT M8000-11 11-46.Blokovanie predného odpruženia ovládaného z riadítok, kde nájdete aj ovládanie teleskopickej sedlovky.180 mm predný aj zadný kotúč s brzdami Shimano SLX M7000 a kolesá 27,5+, zaisťujúce maximálne držanie stopy v ťažkých terénoch s nadštandardným pohodlím pre jazdca.Batéria s kapacitou 500 Wh.Prehľadný a jednoducho ovládateľný LCD displej BOSCH Intuvia.Pohon Bosch Performance CX s výkonom 250 W a krútiacim momentom 75 Nm.Pripojenie nabíjačky, konektor je pred vodou chránený gumenou záslepkou. Stav nabitia batérie zobrazuje 5 LED diód.Poskladaný elektorbicykel KTM MACINA Fogo 273

Bližšiu špecifikáciu tohto elektorbicykela s cenovkou 3 199 € nájdete v MTBIKER shope.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up-1thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Na čo sa zamerať pri výbere ebiku? PR článok

Na čo sa zamerať pri výbere ebiku?

Každý máme iné potreby a očakávania od elektrobicykla, pomocou týchto odporúčaní bude výber toho pravého ebiku pre vás hračkou.
Video: Prvá jazda dievčat na ebikoch - výlet na Kráľovu hoľu play_arrow

Video: Prvá jazda dievčat na ebikoch - výlet na Kráľovu hoľu

Boli sme zvedaví na prvú jazdu dievčat na ebikoch, na ich bezprostredné pocity a ich hodnotenia, čo sa im na elektrobicykloch páčilo a čo nie. Ako dopadol výlet na Kráľovu hoľu?
Video: Ebiky Rock Machine 2022 - enduro, gravel, fatbike play_arrow

Video: Ebiky Rock Machine 2022 - enduro, gravel, fatbike

Stručne a vecne porovnané rôzne modely elektrických bicyklov značky Rock Machine. Komu sa hodí fatbike, prečo je fajn gravel a čo sú silné stránky ich fullov?
keyboard_arrow_up