Unboxing: KTM MACINA Fogo 273 - zvýšená bezpečnosť vďaka 27,5+ kolesám

Unboxing: KTM MACINA Fogo 273 - zvýšená bezpečnosť vďaka 27,5+ kolesám

-1

martinbielik 15.06.2018 15 fotografií   Elektrobicykle Hardtail Horska Cyklistika

KTM definuje nové štandardy aj čo sa týka integrácie rámu, so zachovaním spoľahlivosti Bosch komponentov. Už dekády zbiera skúsenosti s návrhom a výrobou rámov, čoho výsledkom je excelentná geometria tohto stroja a vyladená pozícia.

 

Zábavnejšie jazdenie a zvýšená bezpečnosť získaná vďaka 27,5+ kolesám, ktoré dodávajú horským elektorbicyklom ten správny potenciál. KTM MACINA Fogo 273 disponuje rámom, na ktorom boli použité najmodernejšie technológie ako Hydroforming, Drop forging, CNC Process a Gravity Casting. Používa systém pruženia P.O.P. (Pedelec Optimized Pivot), ktorý je vyvinutý pre elektrobicykle a redukuje vplyv motora počas pedálovania. Pohon Bosch Performance CX s 500Wh batériou a krútiacim momentom 75 Nm, patrí k top e-pohonom. Má vysoký krútiaci moment nezávislý od frekvencie pedálovania a dobre nastaviteľné úrovne podpory.

K dokonalému pocitu z jazdy prispievajú aj spoľahlivé komponenty. Sada radiaceho systému Shimano Deore XT M8000 v kombinácii so Shimano SLX M7000 ponúka pohodlné a presné radenie so širokým rozsahom prevodov. O pruženie sa stará odpružená vzduchová vidlica SR Suntour Aion 35 LOR DS 15QLC32-110 650B+. Spoľahlivé a bezpečné brzdenie vám zabezpečujú hydraulické brzdy Shimano SLX M7000.

A späť k rozbaľovaniu
Precízne zabalenie za pomoci bublinkovej fólie.Shimano Deore XT M8000 Shadow plus, DM a 10-rýchlostná kazeta Shimano Deore XT M8000-11 11-46.Blokovanie predného odpruženia ovládaného z riadítok, kde nájdete aj ovládanie teleskopickej sedlovky.180 mm predný aj zadný kotúč s brzdami Shimano SLX M7000 a kolesá 27,5+, zaisťujúce maximálne držanie stopy v ťažkých terénoch s nadštandardným pohodlím pre jazdca.Batéria s kapacitou 500 Wh.Prehľadný a jednoducho ovládateľný LCD displej BOSCH Intuvia.Pohon Bosch Performance CX s výkonom 250 W a krútiacim momentom 75 Nm.Pripojenie nabíjačky, konektor je pred vodou chránený gumenou záslepkou. Stav nabitia batérie zobrazuje 5 LED diód.Poskladaný elektorbicykel KTM MACINA Fogo 273

Bližšiu špecifikáciu tohto elektorbicykela s cenovkou 3 199 € nájdete v MTBIKER shope.
 

Fotogaléria k článku

 

Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v novej sekcii Elektrobicykle v skratke.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár