Pozvánka: FOR BIKES 2018 – novinky, trendy a bohatý sprievodný program

Pozvánka: FOR BIKES 2018 – novinky, trendy a bohatý sprievodný program

Najväčší cyklistický veľtrh na území Českej republiky tvorí každoročný úvod sezóny a nebude tomu inak ani tento rok. Navyše, máte šancu vyhrať vstupné pre seba a doprovod.

V dátumoch 6. – 8. apríla si na svoje prídu všetci fanúšikovia cyklistiky a najmä tí, ktorých zaujímajú novinky – či už zo sveta bicyklov, elektrobicyklov, techniky, doplnkov, výživy, atď. Nebudú chýbať ani blízke oblasti ako mapy, navigácie, kamery alebo služby spojené s cyklistikou. Sem patria cyklotrasy, bikeparky, cyklozájazdy a mnohé ďalšie. Expozícia je zameraná v podstate na všetky výkonnostné skupiny. Miestom konania tohto unikátneho cykloveľtrhu bude opäť hlavné mesto Českej republiky, konkrétne PVA EXPO Praha.Okrem naozaj početného množstva vystavovateľov v rôznych halách sa môžete tešiť aj na bohatý sprievodný program. Sem patrí široká paleta prednášok, workshopov a rôznych aktivít ako sú testovacie dráhy a pod. Nebude chýbať ani trialová show alebo autogramiáda bikera Ondřeje Cinku. Rovnako sa môžu zapojiť aj najmenší, pre ktorých je pripravené množstvo aktivít. Ambasádorom podujatia FOR BIKES je bývalý mnohonásobný paraolympijský víťaz a majster sveta - Jiří Ježek.V rámci programu nebudú chýbať ani preteky pre tých, ktorí majú chuť na trochu zdravého súťaženia. HERVIS RACE FOR BIKES sa bude konať už po 4-krát, štart je naplánovaný v sobotu 7.4. na pravé poludnie. Bude sa bojovať na trati dlhej 45 km a tá povedie letňanským lesoparkom a po úplne nových trailoch v okolí. Registráciu nájdete na tomto odkaze.Súťaž o 10 x 2 vstupenky


MTBIKER ako mediálny partner prináša súťaž o 10 x 2 vstupenky na veľtrh FOR BIKES. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžeš vyhrať a samozrejme vziať niekoho so sebou. Správnu odpoveď veľmi ľahko nájdeš aj na hlavnej stránke podujatia na tomto odkaze.

Základné informácie pre návštevníkov


Termín: 6. - 8. 4. 2018

Miesto: PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

Otváracia doba:
  • 6. apríla (piatok) 10:00 – 18:00 hod.
  • 7. apríla (sobota) 10:00 – 18:00 hod.
  • 8. apríla (nedeľa) 10:00 – 16:00 hod.

Vstupné: Základné vstupné na mieste (200 Kč), deti do 12 rokov a ZŤP (zdarma), parkovné (150 Kč)Ak v daný dátum ešte nemáte pevne stanovený program, FOR BIKES môže byť veľmi dobrá voľba, ako si pozrieť nové trendy v cyklistike a zároveň sa aj dobre zabaviť.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Imroman (Martin Imrich)
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Bohemia Swiss Tour - vyskúšaj si cestný etapák na vlastnej koži

Pozvánka: Bohemia Swiss Tour - vyskúšaj si cestný etapák na vlastnej koži

Štyri dni pretekového nasadenia naprieč prírodou Českého Švajčiarska a k tomu jedinečná atmosféra medzinárodných pretekov. Ak rád súťažíš na ceste a hľadáš nové výzvy, môže to byť pre teba tá správna kombinácia.
Pozvánka: MTB Trilogy – hranica maratónu a endura?

Pozvánka: MTB Trilogy – hranica maratónu a endura?

Dalo by sa povedať, že dnes je doba určitého „zľahčovania“. Technických úsekov z tratí ubúda, znižuje sa náročnosť, čo samozrejme súvisí aj s rozšírením štartového poľa o trochu väčšie masy a začínajúcich cyklistov. Ale nie vždy...
Pozvánka: L'Etape Czech Republic by Tour de France 2022 - druhé dejstvo

Pozvánka: L'Etape Czech Republic by Tour de France 2022 - druhé dejstvo

Prvý ročník legendárneho podujatia v Českej republike je už minulosťou a nezadržateľne sa blíži druhé pokračovanie, ktoré sľubuje úplne novú, ale v kráse nezaostávajúcu trať. Aké prekvapenia a novinky si pre nás organizátori pripravili?
keyboard_arrow_up