Najnovšie články z kategórie Bora

Rozhovor: Juraj Sagan - klasiky sú vojna!

Keď sa dvaja cyklisti zakecajú, preberú všetko od tréningov, pretekov a bicyklov a nesmie chýbať ani strava a Strava :).
Veľké kopce a zmeny v celkovej klasifikácii – druhý týždeň La Vuelty 2018

Etapy, začínajúce tou, s poradovým číslom 10, odštartovali druhý blok trojtýždňových etapových pretekov La Vuelta.
Tour de France 2018 – a je dobojované

Trojtýždňový kolotoč, ktorý je skutočne veľkolepou oslavou cyklistiky, je po včerajšom tradičnom finále v Paríži definitívne za nami. Tohtoročná Stará dáma bola mimoriadne náročná, bohatá na prekvapenia a vzišiel z nej nejeden hrdina.
Tip na výlet: Potulky po Slovinsku alebo za veľkou cyklistikou netreba cestovať ďaleko

Výlet do Slovinska vznikol nečakane, úplne na poslednú chvíľu a naozaj som nečakala, že tých pár dní vypáli tak skvele. Stačilo, aby zaúradovala zhoda náhod a nezabudnuteľný predĺžený víkend bol na svete.
Peter Sagan chváli organizátorov Tour de Suisse aj seba za rekordné zápisy

Sagan je opäť o čosi lepšie naladený pred Tour de France. Práve skončené preteky Okolo Švajčiarska priniesli trojnásobnému majstrovi sveta a lídrovi tímu BORA-hansgrohe vylepšenie dvoch rekordných zápisov.
Sagan zvíťazil v 2. etape na Okolo Švajčiarska

V záverečnom hromadnom špurte zdolal Kolumbijčana Fernanda Gaviriu z tímu Quick-Step Floors a na treťom mieste skončil Austrálčan Nathan Haas v drese Kaťuše-Alpecin.
Sportful a Peter Sagan opäť spolu PR článok

Sportful a Peter Sagan opäť spolu

Tím s Petrom Saganom vo svojom strede BORA-hansgrohe, bude v sezóne 2018 obliekať taliansky Sporful. V novom dizajne môžete vyraziť aj vy...
Spor medzi Bora-Hansgrohe a UCI sa skončil - minulosť je zabudnutá, tvrdí Peter Sagan

Sagan, tím Bora-Hansgrohe a Medzinárodná cyklistická únia (UCI) sa ešte pred vypočutím na Športovom arbitrážnom súde (CAS) dohodli na ukončení právneho sporu v súvislosti s kontroverzným vylúčením z tohtoročnej Tour de France po zrážke s britským súperom Markom Cavendishom.

Etapa vôbec nebola jednoduchá, ale Sagan to opäť raz dokázal...
Na Tour de France v zostave Bora-Hansgrohe obaja Saganovci, Majka aj Bodnar

Peter Sagan a Rafal Majka budú lídrami tímu Bora-Hansgrohe na Tour de France 2017. Sagan by sa mal starať o úspechy v rovinatých a mierne zvlnených etapách, Majka by mal diktovať tempo v kopcoch a útočiť na pódium v celkovom poradí.

Sagan vyhral etapu o viac než dĺžku jedného bicykla pred Rickom Zabelom a Simonem Consonnim. Víťaz 1. etapy Kittel sa nedostal do samého záveru šprintu, ale patril však k prvým gratulantom Petra Sagana v cieli.
Majka víťazom 2. etapy a novým lídrom, do cieľa prišli aj všetci piati Slováci

Poliak Rafal Majka z tímu Bora-Hansgrohe sa stal víťazom 2. etapy cyklistických pretekov Amgen Okolo Kalifornie, ktorá sa začala v Modeste a po 143 km vyvrcholila v San Jose.