Najnovšie články z kategórie Enduro

Rasťo Baránek – vytúžený titul, nové skúsenosti, šialené MS v Les Gets

Po skvelom 19. mieste na MS v roku 2021 boli očakávania do novej sezóny pre jazdca z Kellys Factory Teamu a nášho top zjazdára opäť o niečo vyššie. Niečo sa podarilo, niečo nie, no hlavne pribudli ďalšie skúsenosti a zážitky.

Toto sú komponenty a úpravy, ktoré na svojom biku jazdí Samo Paučin, majster Slovenska v endure 2022.

Keď si kupoval prvé CTM, netušil, že raz bude ich jazdcom. Aká bola Samova cesta k titulu v roku 2022 a čo netradičné využíva v príprave?

Na čo myslieť pri výbere bundy a nohavíc na enduro alebo trail jazdenie?
Z kancelárie na Enduro World Series - 6. časť

Zúčastnil som sa svetového pohára v endure. Skončil som na 110. mieste. Takto sa to stalo.
Tip na darček - čomu sa poteší enduro a trail jazdec? PR článok

Tip na darček - čomu sa poteší enduro a trail jazdec?

Lámete si hlavu nad tým, čo kúpiť bikerovi, ktorý zo všetkého najviac miluje jazdu na trailoch a v náročnom teréne? Nelámte, nechajte to na nás, poradíme vám.
Predstavenie: Giant Reign 2023 - ešte viac enduro ako kedykoľvek predtým

S blížiacou sa zimou pekne prituhuje a poriadne „pritvrdil" aj Giant pri modeli Reign, ktorého premiéra prebehla s príchodom decembra.

Čo sú dnes moderné prvky na zábavu určených fullov? Ako vie značka zmeniť určenie jedného modelu na základe použitých komponentov?
Z kancelárie na Enduro World Series - 5. časť

Predstavte si, že idete na preteky svetového pohára. Prichádzate na miesto podujatia a zrazu vidíte vašich idolov. Najrýchlejších jazdcov sveta na jednom mieste. A teraz si predstavte, že ste toho súčasťou. Motýliky v bruchu?
Unboxing: Ghost Riot Enduro - vylepšená nová generácia?

Svižne hore, na rovine sa do toho „oprieť“ a potom rýchlo dole cez korene, kamene, skoky a technické úseky. To je v skratke enduro. Bicykel vhodný na takúto rôznorodú jazdu nemôže robiť kompromisy.
Reportáž: SPEN #4 - majstrovstvá Slovenska v endure 2022

Posledné kolo slovenského pohára v endure sa konalo na trailoch v Bratislave. Tieto preteky boli zároveň aj MSR a taktiež sa vyhlasovali celkoví víťazi SPEN 2022.
Reportáž: Blinduro Podzim 2022 – prvýkrát na oči

Enduro pretekov som vyskúšal už desiatky, avšak tentokrát to bolo iné. Meraná jazda bez jedinej minúty tréningu stráveného na trati. „Na oči" - iba ty a tvoj skill.