Kliknutím prejdeš na

Články v kategórii 'Janka Keseg Stevkova' (45 článkov)

Haring so skalpom Čecha Kulhavého, v Drozdove víťazne aj Keseg Števková

13.05.2019 2 665 6

Na druhej slovenskej C1 v MTB XCO, ktorá sa konala tútu sobotu v Drozdove, si po ďalšie víťazstvo na jednotkových pretekoch v kariére prišli Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz).
Števková víťazne v Grécku, Haring druhý na pretekoch C1 v Turecku

10.10.2018 1 916

Na gréckom ostrove Kos sa fantasticky darilo Janke Keseg Števkovej, ktorá zvíťazila v etapových pretekoch. Martin Haring pokračuje v úspešných štartoch na pretekoch MTB XCO a zbiera body do olympijského rankingu.
Prekvapenie aj splnené očakávania - Majstrovstvá sveta v XC 2018

10.09.2018 3 659 8

Horské prostredie švajčiarskeho Lenzerheide prinieslo dramatické preteky v oboch kategóriách, a to u mužov i žien.
Haring dvakrát víťazom, Bellan dvakrát druhý, s triumfom aj Števková

31.10.2017 1 782

Slovenský reprezentant Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) ovládol obe víkendové kolá Slovenského pohára v cyklokrose, ktoré boli zaradené do kategórie UCI C2.
Majstrovstvá Európy v XCO poriadne prevetrali techniku jazdcov

02.08.2017 4 154 14

Uplynulý víkend sa v talianskom Darfo Boario Terme konali Majstrovstvá Európy na extrémne náročnej trati. Ako dopadli naši a aké sú ich dojmy?
Janka Keseg Števková úspešne v etapáku na Cypre

27.02.2017 4 341 16

V 4 dňových etapových MTB pretekov AFXENTIA kategórie SHC, ktoré sa uskutočnili minulý týždeň, si Janka vybojovala pekné 15. miesto v celkovom poradí.
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Piaty titul pre Haringa, obhájila aj Keseg Števková

05.12.2016 3 263 1

Majstrami Slovenska v cyklokrose sa v nedeľu v Krupine stali Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz). Obaja obhájili domáce prvenstvá spred roka z Košíc. V juniorskej kategórii dominoval Jakub Varhaňovský (ŽP Šport, a.s. Podbrezová).
Majstrami Slovenska v cross country sa stali Ondrej Glajza a Janka Keseg Števková

18.07.2016 4 566 3

Obaja triumfovali s prehľadom pred konkurenciou - Ondrej Glajza s náskokom 1:16 min pred Michalom Lamim a Janka Keseg Števková s odstupom 5:49 min pred Martinou Šichtovou.
Van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose, Haring na 29. mieste a Keseg Števková na 28. mieste

31.01.2016 2 251

Wout van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose. Dvadsaťjedenročný belgický reprezentant triumfoval v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na domácom šampionáte v Heusden-Zolderi pred úradujúcim majstrom Európy Larsom van der Haarom z Holandska s náskokom piatich sekúnd. Jediný slovenský zástupca Martin Haring obsadil 29. miesto, za víťazom zaostal o štyri a pol minúty.
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Tituly pre Haringa a Keseg Števkovú

06.12.2015 2 573 18

Martin Haring (CK Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz) sa v sobotu v Košiciach stali majstrami Slovenska v cyklokrose. Obaja obhájili v hlavných kategóriách svoje tituly spred roka z Trnavy. Haring uspel v elitnej domácej konkurencii už po štvrtý raz.
Cez víkend sa našim cyklokrosárom darilo v Rakúsku: Triumfy Glajzu, Keseg-Števkovej aj Chrena

01.12.2015 2 353

Na pretekoch kategórie UCI C2, ktoré sa konali v nedeľu v rakúskom Ternitze, dominovali vo všetkých kategóriách slovenskí cyklokrosári. Ondrej Glajza ml. zvíťazil v špurte medzi mužmi v kategórii elite pred Čechom Jakubom Skálom a holandským reprezentantom Gossom van der Meerom. Víťazkou kategórie elite žien sa stala Janka Keseg Števková (Outsiterz) a najrýchlejším juniorom bol Martin Chren (CK Olympik Trnava).
Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16.

07.11.2015 2 188 1

Slovenka Janka Keseg-Števková obsadila v kategórii žien elite 16. priečku, keď zaostala za víťaznou Belgičankou Sanne Cantovou o 4:45 min. V ostatných triedach Slováci dieru do sveta neurobili: v kategórii mužov do 23 rokov skončil najvyššie Šimon Vozár na 28. priečke, Matej Ulík bol o dve pozície pod ním a Ondrej Glajza bol 36. Medzi juniormi klasifikovali Jána Gajdošíka na 48. mieste a Jakuba Varhaňovského na 53. poste.