Najnovšie články z kategórie Jasna

Slovenský titul v zjazde pre Jozefa Ondiča

Majstrom Slovenska v zjazde horských cyklistov sa v stredisku Jasná stal Jozef Ondič. Ten ovládol kategóriu muži - elite pred Čechom Martinom Leblom, tretí skončil Rastislav Baránek. Medzi ženami triumfovala Češka Jana Bártová, slovenský titul si vyjazdila Jana Krajčovičová.
Fotogaléria: 3. kolo SpDH Jasná 2015

V nedeľu 28.6. 2015 sa išlo 3. kolo Slovenského pohára v downhille a vďaka fotografovi Alexovi Uhrínovi môžeme priniesť fotogalériu priamo z trate.
Big Bike Test Day 6.9.2014

Navštívte v sobotu 6.9.2014 BIKE VILLAGE na Záhradkách a otestujte super modely DH a FR bikov značiek: ROCKY MOUNTAIN, SCOTT, SPECIALIZED, KELLYS a ďalších. Nebude chýbať ani široká ponuka bike doplnkov značiek DAINESSE, DAKINE, X – BIONIC.
Uhrín a Staňo, víťazmi extrémnych pretekov v Jasnej

JASNÁ (16. jún 2014) - Ani 1°C na Chopku neodradil 14. júna 2014 nedočkavcov horskej cyklistiky, ktorí si užili preteky Bike UP & DOWN v najväčšom bike parku v Jasnej. Nadupaní rideri si zmerali svoje sily vo výšľape dovrchu BIKE UP a v adrenalínovom zjazde BIKE DOWN. Zámerom podujatia bolo spojiť fanúšikov bikovania dovrchu a MTB spolu s downhill cyklistami.
Slovenský pohár DH - Jasná

Názov pretekov: DH Jasna

Usporiadateľ: Slovenský zväz cyklistiky

Organizátor: TMR a.s. – TATRYmotion, Demänovská Dolina

Termín konania: Nedeľa 19.6.2011
Najideálnejšiu líniu na O2 Jasnej Výzve mal Filip Polc

V Bike Parku Jasná, sa v sobotu zišli dvojpedáloví machri na horských bicykloch z troch krajín na historicky prvom fourcrosse na Slovensku! Domácim fanúšikom ulahodil Filip Polc, keď nenašiel premožiteľa ani v jednej jazde a suverénne zvíťazil.
Bike Cup Jasná 2006

Filip Polc Racing Team sa rozhodol usporiadať DH preteky v stredisku Jasná pod Chopkom. Ak sa chcete zúčastniť, zaškrtnite si v diári dátum 28. - 30. júla 2006. Pôjde sa 1.8 km trať so sklonom 29% a pre tých najlepších sú pripravené zaujímavé ceny.
Majstrom Slovenska Polc, víťazom pretekov Hynčica

Majstrom Slovenska v zjazde na horských bicykloch sa v lyžiarskom stredisku Jasná stal bývalý majster Európy Filip Polc. Slovenský šampionát bol taktiež 5. kolom Slovenského pohára, v ktorom obsadil Polc druhú priečku. Rýchlejší bol iba český biker Vlastimil Hynčica. Medzi juniormi triumfoval Poliak Maciej Bochenek, druhé miesto a slovenský titul si vybojoval Matej Vitko. Medzi ženami sa predstavila iba jediná Slovenka Helena Bošková, ktorá skončila štvrtá. Keďže nebol na štarte minimálny počet troch slovenských jazdkýň, titul majsterky Slovenska sa neudeľoval. .. 100 fotografií