Najnovšie články z kategórie Juraj Sagan

Juraj Sagan – nová kapitola života

Len nedávno ukončil Juraj Sagan kariéru profesionálneho cyklistu a začal novú kapitolu. O tejto zmene, či zážitkoch z profesionálneho športu sme sa rozprávali počas výletu a pridal sa k nám aj Peter Zánický.
Rozhovor: Juraj Sagan - klasiky sú vojna!

Keď sa dvaja cyklisti zakecajú, preberú všetko od tréningov, pretekov a bicyklov a nesmie chýbať ani strava a Strava :).
Mesačná desiatka – pravidelný príval správ zo sveta cyklistiky PR článok

Mesačná desiatka – pravidelný príval správ zo sveta cyklistiky

Ak hľadáte prehľad najzaujímavejších noviniek zo sveta cyklistiky, tak ste na správnej adrese. Mesačná desiatka prináša informácie a to najpodstatnejšie z profi pelotónu.
Okolo Slovenska bez Sagana, v nomináciách aj Alaphilippe, Terpstra a Oss

Na septembrových cestných pretekoch Okolo Slovenska sa podľa posledných informácií nepredstaví trojnásobný majster sveta Peter Sagan.
Peter Sagan sa stal majstrom Slovenska - na 192 km trati vyhral po vyše 80-kilometrovom sólovom úniku

Skončil s veľkým náskokom pred zvyškom pelotónu, pričom jeho brat Juraj skončil na 2. mieste.
Sagan zvíťazil v 2. etape na Okolo Švajčiarska

V záverečnom hromadnom špurte zdolal Kolumbijčana Fernanda Gaviriu z tímu Quick-Step Floors a na treťom mieste skončil Austrálčan Nathan Haas v drese Kaťuše-Alpecin.
Peter Sagan v Kalifornii už tento víkend na podujatí Truckee Dirt Edition

Nie je tajomstvom, že Peter Sagan miluje Kaliforniu, a to je dôvod, prečo sa tam tento rok nepredstaví iba na obľúbených pretekoch WorldTour Amgen Tour of California (13.- 19. 5.).

Peter Sagan sa na „pekle severu“ zatiaľ umiestnil najlepšie na šiestom mieste. Vylepší si v nedeľu svoju štatistiku?
Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike – podarí sa „triple“?

Peter Sagan má možnosť zapísať sa do histórie ziskom tretieho titulu majstra sveta v rade. Aká bude trať a kto sú jeho najväčší súperi?
Juraj Sagan obhájil slovenský titul, českým šampiónom Štybar

Juraj Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obhájil slovenský titul v pretekoch s hromadným štartom na spoločnom šampionáte Čechov a Slovákov. Starší zo Saganovcov bol jediným Slovákom v 13-člennej skupine, ktorá ušla už v prvom kole a dotiahla únik až do cieľa majstrovských pretekov v Žiari nad Hronom.
Lákadlom MSR a ČR najmä Peter Sagan, pre fanúšikov aj trenažér s horskou etapou na TdF

Žiar nad Hronom a jeho okolie sú od štvrtka do nedele dejiskom spoločného slovensko-českého šampionátu v cestnej cyklistike. Tituly sa budú rozdávať tradične v časovkách aj pretekoch s hromadným štartom v kategóriách muži, ženy, juniorky, juniorky a pretekári do 23 rokov.
Na Tour de France v zostave Bora-Hansgrohe obaja Saganovci, Majka aj Bodnar

Peter Sagan a Rafal Majka budú lídrami tímu Bora-Hansgrohe na Tour de France 2017. Sagan by sa mal starať o úspechy v rovinatých a mierne zvlnených etapách, Majka by mal diktovať tempo v kopcoch a útočiť na pódium v celkovom poradí.