Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Kral Zahoria

Kráľ Záhoria MTB Maratón 2013 PR článok

Kráľ Záhoria MTB Maratón 2013

Propozície k 1. Preteku ČESKO-SLOVENSKEJ MTB MARATÓN TOUR 2013, ktorého trať je situovaná na úpätí Bielych Karpát do rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina. Na pretekárov čaká zaujímavá trať, ktorá obsahuje dlhé a krátke výjazdy a zjazdy, lesné, ťažné cesty a turistické chodníky.
Kráľ Záhoria MTB Maratón 2012 PR článok

Kráľ Záhoria MTB Maratón 2012

Vážení športový priatelia, nadšenci horských bicyklov... Pozývame Vás na štvrtý ročník preteku na horských bicykloch CANNONDALE KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN, ktorý sa už tradičné bude konať na úpätí Bielych Karpát v rekreačnej oblasti Skalica-Zlatnícka dolina. V sobotu 14. Apríla 2012 na Vás opäť čakajú tri preteky. Hlavný pretek na 50km, open pretek na 25 km a štafetový pretek dvojčlenných družstiev na 2x25km.
Valašský MTB Král obrazom

Valašský MTB Král obrazom

Fotoreport z moravských Huslenek, niekoľko kilometrov od slovenských hraníc, kde sa cez víkend išiel maratón Valašský MTB Král 2011
Cannondale Kráľ  Záhoria 2011

Cannondale Kráľ Záhoria 2011

Na Bielu sobotu 23.4.2011 sa v Zlatníckej doline blízko Skalice uskutočnil v poradí už tretí ročník MTB maratónu pod záštitou ľudí zo skalického Hertlsportu. Väčšine pravoverných bajkerov toto meno zrejme nič nehovorí, ale medzi triatlonistami sú títo ľudia známi ako tradiční a skúsení usporiadatelia.
CANNONDALE KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN

CANNONDALE KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN

Pozývame Vás na tretí ročník preteku na horských bicykloch CANNONDALE KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN, ktorý sa uskutoční v sobotu 23.4.2011 v rekreačnej oblasti Skalica – Zlatnícka dolina. Pripravili sme pre Vás zaujímavú trať v malebnom prostredí na úpätí Bielych Karpát, ktorá obsahuje všetky prvky maratónskej trati.
Kráľ Záhoria obrazom

Kráľ Záhoria obrazom

V sobotu sa v Skalici zišli maratónci na druhom ročníku Cannondale Kráľ Záhoria MTB Maratóne. Blato na trati dalo bikerom zabrať a ich úsilie zaznamenal root svojím objektívom...
Cannondale Kráľ Záhoria MTB Maratón 2010

Cannondale Kráľ Záhoria MTB Maratón 2010

CANNONDALE Kráľ Záhoria MTB Maratón začal písať svoju históriu v roku 2009. Po úspešnom prvom ročníku by sme Vás radi pozvali aj na ten druhý v ktorom sme pre Vás pripravili množstvo noviniek. Tou hlavnou je predĺženie trate na 50km. Opäť je pre Vás pripravená zaujímavá trať na úpätí Bielych Karpát v rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina...
CANNONDALE Kráľ Záhoria 2009

CANNONDALE Kráľ Záhoria 2009

V sobotu 25.04.2009 sa v Zlatníckej doline v Skalici uskutočnil prvý ročník preteku CANNONDALE Kráľ Záhoria 2009. Na 40km (dva 20km okruhy) trati si vďaka peknému počasiu pomeralo svoje sily približne 250 pretekárov, čo medzi domácimi čakal asi málokto.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up