Najnovšie články z kategórie Majstrovstva Slovenska

Haring obhájil titul majstra Slovenska v cyklokrose

Cyklokrosár Martin Haring z CK Banská Bystrica obhájil titul majstra Slovenska v cyklokrose v kategórii Elite. Na šampionáte v Trnave potvrdil úlohu favorita pretekov na 60 minút a napokon triumfoval s náskokom 1:20 min pred Ondrejom Glajzom, ktorý sa stal šampiónom do 23 rokov. Medzi ženami patrí titul skúsenej Janke Keseg Števkovej. Národný šampionát bol zároveň aj záverečným 15. kolom Slovenského pohára, v ktorom najviac bodov v jednotlivých pretekoch nazbieral Glajza.
Pozvánka: Majstrovstvá Slovenska v MTB XCO a Eliminátor

Pozývame všetkých pretekárov a divákov na Majstrovstvá Slovenska v horskej cyklistike, v olympijskej disciplíne Cross Country a vo vyraďovacích pretekoch Eliminátor. V lyžiarskom stredisku Jahodná pri Košiciach sa v dňoch 19.-20.júl 2014 opäť stretne kompletná Slovenská špička doplnená o zahraničných pretekárov a hobby jazdcov , ktorí si to rozdajú na úplne novej prestavanej trati.
Jozef Metelka o MS v Brne, jeho jazde a dojmoch z pretekov

Jozef skončil v časovke na vynikajúcom 6. mieste s časom 1:01:53.26. Pri tejto príležitosti sme mu položili zopár otázok o pretekoch a jeho príprave...
Peter Sagan štvrtý raz majstrom Slovenska

Sagan sa stal štvrtýkrát po sebe majstrom Slovenska v kategórii elite-mužov. V nedeľňajších pretekoch na 192 km na okruhoch v Slavkove pri Brne obsadil Sagan druhú priečku za Čechom Zdeňkom Štybarom, ktorý bol v cieli o sekundu rýchlejší.
Peter Velits sa stal tretíkrát majstrom SR v časovke

Jazdec tímu BMC Racing Peter Velits sa stal tretíkrát v rade majstrom Slovenska v cyklistickej časovke. Titul z Púchova 2012 i Novej Dubnice 2013 v kategórii elite obhájil vo štvrtkových pretekoch na 40 km na náročnej zvlnenej trati v moravskom Slavkove pri Brne.
Haring získal majstrovský titul

Martin Haring z CK Banská Bystrica potvrdil pozíciu najväčšieho favorita a stal sa v nedeľu v Bánovciach nad Bebravou majstrom Slovenska v cyklokrose. V majstrovských pretekoch zdolal Róberta Gavendu z Dukly Trenčín Trek o 1:05 min. Bronz si vybojoval Košičan Michal Lami. Slovenský šampionát bol zároveň aj trinástym kolom Slovenského pohára. Medzi ženami sa presadila Tereza Medveďová z Podbrezovej.
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC 2013

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC v šprinte a voľnom výbere poradia kontrolných stanovíšť
Novatec - CTM SPDH Jasna 2013

Tím Novatec - CTM na majstrovstvách Slovenska v DH
Majstrovstvá Slovenska DH 2013

Od 19.7. do 21.7. sa konalo 3. kolo SPDH a MSR v Jasnej. Na tieto závody sme sa veľmi tešili. Keďže to boli najdôležitejšie slovenské závody tak sme sa na ne aj poriadne pripravovali. V piatok ráno sme prišli, postavili depo a pustili sme sa do tréningu.
Majstrovstvá Slovenska MTB XCE, XCO 2013

Cez víkend sa konali na Jahodnej pri Košiciach majstrovstvá Slovenska v disciplínach šprint a cross coutry. Na podujatí sa zúčastnili najlepší slovenskí pretekári a pretekári z Ukrajiny a Českej rep. Za ideálneho počasia na technicky náročnej trati sa pretekalo o tituly majstra Slovenska.
Majstrami SR v cross country M. Lami a Maláriková

Majstrami Slovenska v cross country horských cyklistov sa v Košiciach stali Michal Lami a Michaela Maláriková. Medzi mužmi Michal Lami v nedeľu predstihol Martina Haringa a svojho brata Františka Lamiho, Maláriková medzi ženami zdolala sesterské duo Zuzanu a Andreu Juhásové.
MSR DH Jasná 2013

Okrem fotogalérie vám prinášame skvele spracované video z Majstrovstiev SR v downhille