Najnovšie články z kategórie Martin Haring

Haring má najlepší výsledok Slováka za desaťročie

Cyklokrosár Martin Haring dosiahol na pretekoch Svetového pohára v českom Tábore najlepšie umiestnenie pretekára zo Slovenska v kategórii mužov-elite na podujatí tohto rangu v ostatnom desaťročí. Jazdec tímu CK Banská Bystrica obsadil po kvalitnom výkone 13. miesto. Za víťazným Larsom van der Haarom zaostal v juhočeskom teréne o 1:15 min. Holanďan triumfoval v záverečnom špurte, v ktorom zdolal Nemca Philippa Walslebena.
Haring ukončil trojročné kraľovanie Gavendu

Martin Haring z CK Banská Bystrica sa stal majstrom Slovenska v cyklokrose v elitnej kategórii mužov.
Haring vyhral kráľovskú etapu na Sibiu Cycling Tour

Slovenský cyklista Martin Haring vyhral kráľovskú 3. etapu cyklistických pretekov Sibiu Cycling Tour v Rumunsku, ktoré patria do kategórie 2.2 kalendára UCI. Haring si vďaka prvenstvu pripísal 8 bodov do kontinentálneho rebríčka UCI.
Cyklokros: V Namure Slováci výrazne zaostali

Výsledky nedeľňajších pretekov 5. kola Svetového pohára v cyklokrose v belgickom Namure
Cyklokros: Gavenda tretíkrát v rade majstrom SR

Bývalý juniorský majster Európy Róbert Gavenda sa stal tretíkrát v rade majstrom Slovenska v cyklokrose v kategórii mužov elite. Gavenda jazdil v nedeľu na okruhu v Prievidzi suverénne a jasne triumfoval v pretekoch, ktoré boli zároveň aj 13. kolom Slovenského pohára.
Cyklokros SP: V Petržalke triumf Haringa

Martin Haring z CK Banská Bystrica sa stal víťazom 4. pretekov Slovenského pohára v cyklokrose v bratislavskej Petržalke. V spoločných pretekoch mužov a juniorov na 50 minút zdolal o 36 sekúnd Milana Barényiho z Trek KCK Oslany. Najlepším juniorom sa stal Ondrej Glajza, ktorý prišiel v spoločných pretekoch do cieľa na 5. priečke.