Najnovšie články z kategórie Nicole Frybortova

Slovensko získalo na majstrovstvách sveta v sálovej cyklistike dve bronzové medaily

Po piatkovom treťom mieste v súťaži štvoríc zásluhou kvarteta ACT 4 Slovakia v zložení Alica Vinczeová, Dóra Szabóová, Viktória Glofáková a Henriett Dominová pridala na najvýznamnejšom podujatí sezóny v sobotu bronz medzi jednotlivkyňami aj Nicole Frýbortová. Úspešnejšie boli iba dve domáce Nemky: najcennejší kov si vybojovala Lisa Hattemerová pred krajankou Violou Brandovou.
Frýbortovej slovenský rekord v Gisingene

Najlepšia slovenská krasojazdkyňa Nicole Frýbortová (SKP Kometa Brno) obsadila druhé miesto v celkovom poradí na druhom podujatí SwissAustria Masters v rakúskom Gisingene. V kategórii jednotlivkýň 22-ročná Slovenka dokonca zvíťazila.
Zlatý pedál 2015 pre Petra Sagana

Najlepším cyklistom Slovenska za rok 2015 sa podľa predpokladov stal Peter Sagan. Majster sveta z cestných pretekov s hromadným štartom z Richmondu triumfoval pred majstrom Európy do 23 rokov z Tallinnu Erikom Baškom a víťazkou Svetového pohára v cyklotriale Tatianou Janíčkovou.
Svetový šampionát v sálovej cyklistike: striebro pre Nicole Frýbortovú, bronz pre štvoricu SR

Slovenská reprezentantka v krasojazde jednotlivkýň Nicole Frýbortová si vybojovala striebornú medailu na svetovom šampionáte v sálovej cyklistike v malajzijskom Johor Bahru. Slovenka mala na konci súťaže bodový súčet 168,53. Majsterkou sveta sa stala Rakúšanka Adriana Mathisová so ziskom 172,56 bodu.
Rozhovor: Nicole Frýbortová - krasojazdu nerobí každý a to sa mi na nej páči

Krasojazda nie je až tak rozšírená disciplína, ale ak to niekto vie, dobre sa na to pozerá. Na to, ako sa Nicole dostala ku krasojazde a na ďalšie veci okolo jazdenia, sme sa jej spýtali v nasledujúcom rozhovore.
Majstrami SR v krasojazde sú Rozbořil a Frýbortová

Tomáš Rozbořil a Nicole Frýbortová sa stali majstrami Slovenska v krasojazde na XVII. republikovom šampionáte v sálovej cyklistike, ktorý sa v nedeľu uskutočnil v Komárne. Pretekári Športového klubu cyklistiky Kolárovo triumfovali medzi domácimi jazdcami v súťaži jednotlivcov aj spoločne v zmiešaných dvojiciach. Klub z Kolárova si odviezol titul tiež v štvoriciach žien, keď uspel vďaka kvartetu Alica Vinczeová, Viktória Glofáková, Dóra Szabóová a Anikó Molnárová.
21 ročná Nicole Frýbortová vie na bicykli rôzne kúsky

Nicole sa venuje cyklistike už od svojich siedmich rokov a je päťnásobnou majsterkou Česka a štvornásobnou majsterkou Slovenska v krasojazde. Úspechy má aj v zahraničí, kde získala bronz na majstrovstvách sveta v roku 2014. Po nezhodách v Česku so zväzom sa rozhodla reprezentovať Slovensko a darí sa jej aj u nás. Video je z nedávneho EMS Cupu v Rakúsku a virálne šíri internetom, pričom za pár dní bolo prehrané už viac ako 700 000 krát. Na uvedenej súťaži skončila Nicole na piatom mieste.
Fotogaléria: Slovenská reprezentácia v sálovej cyklistike a Nicole Frýbortová bronzová

Slovenská reprezentácia v sálovej cyklistike sa predstavila na majstrovstvách sveta v Brne. Rodáčka z Čiech Nicole Frýbortová premiérovo reprezentovala Slovensko na vrcholnom podujatí a hneď získala bronz. Pozrite si zaujímavú fotogalériu trikov na bajku, ktoré pravdepodobne nebudete nikdy vedieť spraviť :).
Frýbortová získala pre Slovensko prvú individuálnu medailu z MS v sálovej cyklistike v histórii

Slovenská reprezentantka v sálovej cyklistike Nicole Frýbortová získala bronzovú medailu v krasojazde jednotlivkýň na majstrovstvách sveta v Brne. Rodáčka z Čiech premiérovo reprezentovala Slovensko na vrcholnom podujatí.