Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Pozvanka

MA-KA-DO

MA-KA-DO

MA-KA-DO sú orientačné preteky dvojíc na bicykloch. Počas časového limitu - kategória rodič + dieťa maximálne 120 minút, ostatné kategórie max. 180 minút resp. 300 minút, majú pretekári úlohu získať čo najvyšší počet bodov tak, že navštívia čo najviac kontrolných stanovíšť (KS) podľa možnosti s čo najvyšším bodovým ohodnotením. Svoju trasu si určí každá dvojica sama podľa svojich síl, orientačných schopností, logického myslenia a obodovania jednotlivých KS.
Propozície Adamoto SP 2008 DH #6 Drienica

Propozície Adamoto SP 2008 DH #6 Drienica

Adamoto SP v zjazde horských bicyklov, Drienica sa pôjdu tento víkend, 7.9.2008 v Drienici pri Prešove. Tu nájdete všetko potrebné info.
MTB časovka do vrchu Podsuchá - Smrekovica

MTB časovka do vrchu Podsuchá - Smrekovica

VOJENSKÁ ZOTAVOVŇA SMREKOVICA, a.s.
v spolupráci s MALINÔ SkiAlp Team, MESTO Ružomberok, HS Veľká Fatra okrsok Ružomberok organizujú 1. ročník Horskej časovky do vrchu Podsuchá - Smrekovica 6.Septembra 2008
Oravský Cyklomaratón 2008

Oravský Cyklomaratón 2008

1. ročník vytrvalostného preteku horských bicyklov v oblasti Oravských kopcov, v sobotu 16.8.2008.
Maratón bude jedným z pretekov série Cyklomaratón, ktorá pozostáva zo 17-tich horských cyklomaratónov na Slovensku a v Čechách.
Kráľovský MTB maratón

Kráľovský MTB maratón

Dovoľujeme si Vám predstaviť športové podujatie, ktoré vzniklo zo spontánnej chuti troch nadšencov. Pri našich bikerských potulkách sme úplnou náhodou objavili nevyčerpateľné množstvo nádherných ciest v okolí Spišského hradu, Dreveníka a Sľubice, vhodných aj pre horskú cyklistiku. Chceme sa o ne podeliť a umožniť i ostatným spoznať nové cesty a nové možnosti, ktoré budú prístupné bikerom len počas trvania preteku.
King Of SKIpark for DH-ers

King Of SKIpark for DH-ers

0. ročník pretekov King Of Skipark for Downhillers vás pozýva 9.8.2008 stráviť bikovú sobotu v Ski Parku Ružomberok na Malinom Brde. Pripravená je 5.1 km trať, množstvo cien a lákadlom je aj štartovné zdarma!
Preteky MTB do vrchu

Preteky MTB do vrchu

Július Kello & Obec Bobrovec poriadajú Preteky MTB do vrchu Bobrovec - Chata Červenec. Na 11 km vás čaká krutých 780 m prevýšenia. Celé sa to odohrá 20.7.2008. Tu sú propozície
Majstrovstvá Slovenska v XC

Majstrovstvá Slovenska v XC

5. kolo SLOVENSKÉHO POHÁRA MTB XC a Majstrovstvá Slovenska v XC sa odohrajú 20.7.2008 na Skalke pri Kremnici. Tu sú propozície
„BRUTAĽNA“ po novom, „ELEMENTARNA“ po starom

„BRUTAĽNA“ po novom, „ELEMENTARNA“ po starom

V poslednom období sa s cyklistami na Slovensku roztrhlo vrece.
Keď tak sledujeme počty účastníkov na jednotlivých pretekoch, človek nadobúda konečne pocit, že cyklistika sa stáva masovým športom. Ale dobre jej tak. Myslíme, že takto by to malo byť a takto je to správne.
Author bikemaratón Súľovské skaly za dverami

Author bikemaratón Súľovské skaly za dverami

Už len pár dní ostáva do štartu jubilejného 10. ročníka AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly, ktorý organizuje SCK CYKLO TOUR Súľov v spolupráci s obecným úradom Súľov – Hradná.
DirtKemp - prípravy finišujú

DirtKemp - prípravy finišujú

Dirkemp je tréningový kemp spojený so záverečnými pretekmi. Jeho hlavná myšlienka je pod dohľadom trénerov natrénovať triky a zdokonaliť sa v ovládaní bicykla vo vzduchu a na konci kempu predviesť svoje umenie na dirte v spoločnom závode o vecné ceny. Samozrejme nejedná sa len o poctivé trénovanie ale aj o zábavu a iný sprievodný program, proste prázdninový víkend ako má byť.
DEMA FATRANSKÝ MARATÓN 2008

DEMA FATRANSKÝ MARATÓN 2008

Pozvánka na 3. ročník Dema Fatranského Maratónu. Tento rok sa to celé udeje 31.5 v Stráňavách pri Žiline. Môžete sa tešiť na tri trate so slušným prevýšením a bohatý sprievodný program
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up