Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Pozvanka

SCOTT Chřibská 50 MTB

SCOTT Chřibská 50 MTB

Už po čtvrté a opět jinak. Se spoustou novinek, které budou doufám ke spokojenosti účastníků vstupujeme 15.dubna 2006 do bikové závodní sezóny ve Chřibech.
Prvý indoor twister cup 2006

Prvý indoor twister cup 2006

Cyklistický klub Twister si Vás dovoľuje pozvať na prvý bmx&mtb 4X pretek v Šenkviciach - Slovensko.
21. – 22. január 2006. 284 m dlhá trať, prize money, občerstvenie, hudba a možnosť porovnať sa s Michalom Prokopom. Proste fajn víkend...
CYKLODRŽKA SNOW ZVOLEN – KRÁĽOVÁ

CYKLODRŽKA SNOW ZVOLEN – KRÁĽOVÁ

SCK ZVOLEN a HOTEL KRÁĽOVÁ Vás pozývajú na športové podujatie špeciálne svojim charakterom plným adrenalínu. Podujatie je určené pre širokú verejnosť. Príďte a preverte si svoje sily a techniku na nenáročnej snehom pokrytej trati o dĺžke cca 600m alebo príďte povzbudiť skúsených profesionálov a aj odvážnejších amatérskych pretekárov, prípadne vyhrajte zaujímavé ceny na exhibičných pretekoch! Zábava a profesionálny zážitok sú zaručené!!!
Prvá verejná cyklistická zjazdová trať Rohatka

Prvá verejná cyklistická zjazdová trať Rohatka

Prvotná história zjazdu v Bratislave na Slovensku sa začala písať v lokalite Železná Studnička – Kamzík v lete 1997 keď dvaja nadšenci prezývaní „Roháč“ a „Kačica“ začali stavať zjazdovú trať, ktorá dostala neoficiálny názov – Rohatka. Ten istý rok na jeseň sa konali na Rohatke prvé neoficiálne preteky v zjazde a o rok neskôr sa Rohatka počítala do seriálu Slovenského pohára. Po roku 2001 nastal útlm aktivít na tejto trati. Neskôr v roku 2004 vzniklo občianske združenie Slobodný Bajker, ktoré s podporou Mestských Lesov v Bratislave začalo s legalizáciou Rohatky.
Finále Slovenského pohára MTB XC 2005

Finále Slovenského pohára MTB XC 2005

R O Z P I S
Finále Slovenského pohára MTB Cross-country 2005
6. kolo SP - Kláštor pod Znievom v nedeľu 18.septembra 2005.
MTB a BMX víkend v Rači

MTB a BMX víkend v Rači

RAČIANSKY STRAPEC
PRETEKY DETÍ A MLÁDEŽE NA HORSKÝCH BICYKLOCH a Račiansky pohár v BMX a MTB. 10. resp. 11.9 v Bratislave - Rači
RIDE 2005 - Pozvánka na Finále SP, DH Camp & Fotoškolu v Podkoniciach

RIDE 2005 - Pozvánka na Finále SP, DH Camp & Fotoškolu v Podkoniciach

Vyvrcholenie Slovenskej DH sezóny v Podkoniciach sa blíži!
Informácie o Finále Slovenského pohára, o DH tréningovom campe
a o Fotoškole nájdete v tejto pozvánke
Oderská mlýnice České spořitelny 2005

Oderská mlýnice České spořitelny 2005

Milí sportovní přátelé,
dovolte, abychom Vás pozvali na pátý ročník mezinárodního závodu horských kol Oderská mlýnice České spořitelny 2005. Také letošní rok se ponese v duchu příjemných změn, ze kterých vybíráme například účast polských a slovenských závodníků, zrychlenou prezentaci pro držitele čipové karty seriálu Kolo pro život, na čipy již nebudeme vybírat zálohu 500 Kč, originální tričko s logem závodu pro každého předem přihlášeného účastníka, profesionální zábrany na přesné vymezení startovních kójí, opět nebude chybět živá rocková muzika - pro velký úspěch jsme znovu pozvali partu mladých kluků, kteří si říkají NEVÍM, ale ti z vás, kteří je viděli loni, už ví ... a taky vědí, že opět potkají na startu přední české reprezentanty.
Oxygen Planet Bikes DH 2005 + foto

Oxygen Planet Bikes DH 2005 + foto

Sportovní klub PLANET BIKES Vsetín pořádá ve dnech 27.-28.srpna 2005 první ročník OXYGEN PLANET BIKES DOWNHILL – sjezdové závody horských kol na nově vybudované sjezdové trati v areálu sjezdovky RAZULA ve Velkých Karlovicích. (je to pár kilometrov od SR-ČR hraničného priechodu Makov pri Žiline)
Športové poobedie v Nedožeroch-Brezanoch

Športové poobedie v Nedožeroch-Brezanoch

3. septembra sa v Nedožeroch-Brezanoch uskutočnia hneď 2 preteky na horských bikoch. Doobeda i poobede si môžete zazávodiť proti chronometru a navyše do poriadneho kopca...
Špaňodolinský cyklomaratón

Špaňodolinský cyklomaratón

6.ročník cyklomaratónu, ktorý bude odštartovaný z Námestia v obci Špania Dolina 20.08.2005
Non - stop cyklojazda Trnava - Rysy

Non - stop cyklojazda Trnava - Rysy

Non – stop cyklojazda má už dlhú tradíciu. Prvýkrát som sa zúčastnil tohto podujatia v roku 2004 a celkom sa mi to páčilo. Preto som vyspovedal pána Mariána Rozložníka, nech prezradí o tejto akcii viac.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up