Najnovšie články z kategórie Svetovy Pohar

Cyklokros: V Tábore triumf Pauwelsa a Nashovej

Výsledky nedeľňajších pretekov Svetového pohára cyklokrosárov v českom Tábore:
Celkové triumfy v zjazde pre Gwina a Moseleyovú

Američan Aaron Gwin a Francúzka Myriam Nicolová sa v nedeľu stali v talianskom stredisku Val di Sole víťazmi záverečných siedmych pretekov Svetového pohára v zjazde horských cyklistov v roku 2011. Gwin triumfoval pred Britom Dannym Hartom, Nicolová zdolala svoju krajanku Florianne Puginovú. Jediný Slovák v štartovom poli Martin Knapec obsadil 63. pozíciu.
Kulhavý a Pendrelová víťazmi svetového pohára XC

Kanaďanka Catharine Pendrelová a Čech Jaroslav Kulhavý sa v sobotu stali v talianskom stredisku Val di Sole víťazmi záverečných siedmych pretekov Svetového pohára v cross country horských cyklistov v roku 2011.
Triumf Pendrelovej, víťazkou SP Bressetová

Kanaďanka Catharine Pendrelová sa v sobotu stala víťazkou záverečných siedmych pretekov Svetového pohára v cross country horských cyklistov v roku 2011. V talianskom stredisku Val di Sole triumfovala pred Poľkou Majou Wloszczowskou. Tretia skončila úradujúca majsterka Európy z Dohnian Gunn-Rita Dahleová Flesjaová z Nórska. Jediná Slovenka v štartovom poli Janka Števková obsadila 25. pozíciu s odstupom 8:05 min.
Čech Jaroslav Kulhavý celkovým víťazom SP

Český reprezentant Jaroslav Kulhavý sa stal celkovým víťazom seriálu Svetového pohára v cross country horských cyklistov. Úradujúci majster Európy zo šampionátu v slovenských Dohňanoch v nedeľu zvíťazil na pretekoch SP v Novom Meste na Morave pred Švajčiarom Ninom Schurterom a pred záverečným podujatím seriálu má na svojom konte nedostižný náskok 290 bodov.