ride.lezyne.com

Články v kategórii 'Tomas Jurkovic' (9 článkov)

Jesenický zimný triatlon: Ľubomíra Kalinová najlepšia, Tomáš Jurkovič druhý

03.03.2015 1 903 3

Slovenka Ľubomíra Kalinová sa stala víťazkou ženskej kategórie na víkendovom 5. ročníku populárneho Jesenického zimného triatlonu. Medzi mužmi sa dvaja Slováci dostali na stupne víťazov.
Tomáš Jurkovič a Ľubomíra Kalinová majstrami Slovenska v zimnom triatlone

02.03.2014 1 893 1

Tomáš Jurkovič sa stal majstrom Slovenska v zimnom triatlone pre rok 2014. Jurkovič (Rocktechnik Triatlon) v deň svojich 31. narodenín zvíťazil v hlavnej mužskej kategórii na spoločnom šampionáte Čechov a Slovákov na Jeseníckom zimnom triatlone na Pradědovi s náskokom 40 sekúnd pred Čechom Pavlom Jindrom. Tretí skončil ďalší český reprezentant Viktor Novotný.

Striebro Jurkoviča v Karlovej Studánke

05.03.2013 992 0

Slovenský reprezentant v triatlone Tomáš Jurkovič obsadil počas uplynulého víkendu v pretekoch Českého pohára v zimnom triatlone Viessmann - Jesenický zimný triatlon 2013 v Karlovej Studánke pod Pradědom výborné druhé miesto. Zdolal ho len úradujúci majster sveta z nedávneho šampionátu v talianskom stredisku Cogne Rus Pavel Andrejev.

Jurkovič tretí na pretekoch EP vo Vimperku

17.02.2013 1 048 0

Slovenský reprezentant Tomáš Jurkovič obsadil tretiu priečku na podujatí Európskeho pohára v zimnom triatlone v českom Vimperku. Prvé miesto si vybojoval Rus Pavel Andrejev, druhý skončil jeho krajan Jevgenij Kirillov.

Dominovali Rusi, Jurkovič s najlepším výsledkom

27.01.2013 1 136 0

Slovenský reprezentant Tomáš Jurkovič obsadil 6. miesto v pretekoch elite na majstrovstvách Európy mužov v zimnom triatlone v estónskom Tartu. Na trati s objemami 7,2 km beh, 14,4 km cyklistika a 10,8 km beh na lyžiach zlepšil o dve priečky svoj doteraz najlepší výsledok na ME v kariére z Nórska 2010. Druhý slovenský zástupca Peter Bartoň skončil na 9. mieste.

Aj v 3. kole Slovenského pohára víťazstvo Jurkoviča

19.01.2013 1 003 0

Víťazom sobotňajších pretekov 3. kola Slovenského pohára v zimnom triatlone v Predajnej sa stal Tomáš Jurkovič. Trať pozostávajúcu zo 6 km krosového behu, 8 km horskej cyklistiky a 8 km behu na lyžiach zvládol za 58:02 min.

Víťazmi krosu v Rajci Jurkovič a Stanovičová

07.05.2012 1 066 0

Výsledky 2. ročníka kros duatlonu v Rajci.

Zimný triatlon: Striebro pre slovenskú juniorku Vančovú

04.03.2012 1 617 0

Slovenská reprezentantka v zimnom triatlone (krosový beh - horská cyklistika - beh na lyžiach) Tatiana Vančová obsadila na majstrovstvách Európy v talianskom stredisku Carcoforo druhé miesto a vybojovala pre slovenskú minivýpravu jediný vzácny kov - striebro. Slovenským mužom sa preteky nevydarili. Pavol Gábor skončil až sedemnásty, Tomáš Jurkovič preteky nedokončil, keď odstúpil v záverečnom behu na lyžiach.

Jurkovič skončil tretí v Schwadene

29.01.2012 861 0

Slovenský reprezentant Tomáš Jurkovič obsadil na pretekoch Európskeho pohára v zimnom triatlone vo švajčiarskom Schwadene 3. priečku. Trať s objemami 6 km krosový beh, 10 km horská cyklistika a 8 km beh na lyžiach zvládol za 1:07:30 h. V najlešej desiatke skončili aj ďalší dvaja Slováci, Matúš Jurečka obsadil 9. a Pavol Gábor 10. priečku.