Najnovšie články z kategórie Tour De Langkawi

Michael Kolář dosiahol najlepší výsledok v drese Tinkoff-Saxo

Michael Kolář obsadil 3. miesto v záverečnej ôsmej etape pretekov Tour de Langkawi v Malajzii a dosiahol tak najlepší výsledok kariéry v drese tímu Tinkoff-Saxo. Na páske krátkej 96 km dlhej etapy zdolali 22-ročného Slováka len Talian Andrea Guardini z Astany a Austrálčan Caleb Ewan z Oricy.
Michael Kolář skončil tretí v bodovacej súťaži v Malajzii

Slovenský cyklista Michael Kolář obsadil 12. miesto v sobotňajšej záverečnej 10. etape pretekov Tour de Langkawi, ktorá viedla z Tasik Kenyiru do Kuala Terenggana a merala 103,1 km. Jazdec tímu Tinkoff-Saxo opäť bojoval o popredné priečky, napokon sa však nepresadil v špurte pelotónu.
Kolář finišoval v Malajzii opäť piaty

Slovenský cyklista Michael Kolář už tretíkrát finišoval na pretekoch Tour de Langkawi v Malajzii na 5. mieste. Medzi najlepšími špurtérmi bojoval o prvenstvo aj v stredajšej 7. etape z Koty Tinggi do Pekanu, ktorá merala 230,1 km. Dvadsaťjedenročný cyklista tímu Tinkoff-Saxo bol v Malajzii už raz štvrtý a z doterajších siedmich etáp skončil päťkrát v elitnej desiatke.
V bodovacej súťaži stráca Michael Kolář na prvé miesto už len 2 body!

Slovenský cyklista Michael Kolář aj v utorkovej 6. etape cyklistických pretekov Tour de Langkawi v Malajzii potvrdil, že v pelotóne podujatia patrí medzi najlepších šprintérov. Jazdec tímu Tinkoff-Saxo finišoval po takmer 200 km medzi Melakou a Pontianom na 5. mieste.
Kolář vyhral v Malajzii šprint pelotónu

Slovenský cyklista Michael Kolář vyhral špurt hlavného pelotónu o 4. miesto v 5. etape pretekov Tour de Langkawi, ktorá viedla z Karaku do Rembau a merala 139,9 km. Etapové prvenstvo si v pondelok v Malajzii vybojoval v súboji trojčlennej skupiny Američan Bradley White.
Kolář dosiahol najlepší výsledok v tíme Saxo-Tinkoff

Slovenský cyklista Michael Kolář obsadil ôsme miesto v úvodnej etape pretekov Tour de Langkawi v Malajzii. Po 101,1 km v okolí Langkawi finišoval so stratou 18 sekúnd na víťazného Dubera Quintera z Kolumbie. Pre Kolářa je to najlepší čiastkový výsledok od prestupu do tímu Saxo-Tinkoff.