Kliknutím prejdeš na
ride.lezyne.com
Reklama
Okruh: Modra - Červeny kameň - Dubova

Okruh: Modra - Červeny kameň - Dubova

0

DUDUNOVIC666 28.05.200710 925

Ak si danú trasu prešiel a máš k nej doplňujúce údaje, fotky, GPX dáta alebo ak je už neaktuálna/nezjazdná, daj nám prosím o tom vedieť na redakcia@mtbiker.sk. Ďakujeme!

Popis cyklotrasy

Trasu sme zacali v Modre-harmonii. Vystartujeme najprv mensim stupanim hore smerom na Zochovu chatu. Miname popravej strane prve odbocenie na Medvediu skalu /kde neodbocujeme ale ideme dalej /stupanie sa zvysuje svoju strmost az vidime predposlednu zastavku busu/asi na znamenie/ a vedla nej je akysi altanok kde zastavujeme na hlt vody z flasky.Je tam turisticke znacenie a smer na Cerveny kamen.Pustame sa po zltej znacke cez les a ja sa tesim konecne lesna cesta.Po velmi miernom stupani nasleduju pekne mikrozjazdiky" a znacka so smerom Cerveny Kamen sa meni na zelenu znacku.Ja peckujem rychlost na sotolinke na maximum a ouha --on sa podlad rychlo zmenil na velke kamene a pekne ma to hodilo... este ze mam dobre nastavene brzdy,jednoducho krasna lesna cesticka -- ALE POZOR - niekedy zradne prejde cesta necakane s rychlej malej sotolinky a kamienockov na usek s velkymi kameniskami na ceste ktore Vam hodia pekne zadnym kolesom --ale moja polovicka to zvlada aj na semislickoch s rukami na brzdach - tak v poriadku.K ed vychadzame z lesa tak sa napajame na cestu ktora ide pekne dole kopcom a vietor nas pekne "prefenuje" v tej horucave to fakt vitame.Pred Cervenym Kamenom si vsak musime zamakat do strmsieho kopceka a hore nam je odmenou pohlad na mury hradu a tu si dam pivecko a doplnim vodu do flase a pofotim sokola co ma dievca na ruke.Naspat volim peknu rychlu jazdu dolekopcom co sme predtym tazko vyslapali a ficime s vetrom vo vlasoch dole a miname nieco co sa vola Pila a pokracujeme smerom na Dubovu a pred nami sa otvara horizont krajiny ,priatelke sa paci ze je to hlavne dolekopcom a vidim ze relaxuje...Cesta prechadza na rovinku a zaciname zaberat do pedalov a okolo nas prebzuci sem tam nejake to auto...Miname dedinku Dubovu a smerujeme po asfaltke do Modry harmonie a kocime v bazene v Penzione u Jozefa.Priatelka ocenuje ze nema svalovicu a cesta sa jej velmi pacila pretoze 70 percent bola dolekopcova a iba dva razy tlacila bike pred sebou do stupania.Táto okruzná cesta trvala aj s prestavkou na hrade /40 min/ --4 hodiny ."

Mapa, GPS dáta, prevýšenie

Externý link k cyklotrase: http://www.mtbiker.sk/images/gallery/Trasy/2007_05_28/MOJA_TRASA.jpg

Fotogaléria + video


MTBIKER zatiaľ nedokázal overiť legálnosť tejto trasy. Vždy sa uistite, že vaše výlety plánujete po cyklotrasách a lesných cestách.

Lokálna predpoveď počasia

10-dňová lokálna predpoveď počasia

Je nám ľúto, ale nevieme zobraziť predpoveď počasia

Predpoveď je čerpaná z www.wunderground.com

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár

Detail cyklotrasy

  • Trnavsko (Bratislavský kraj)
  • Pezinok
  • 23.00km
  • Neznačená cyklotrasa
  • Stredne náročná cyklotrasa
  • Horský / MTB
  • 60 %asfalt a 40 % lesna hlina s kamienkami

Sekcie

Páči sa Ti táto cyklotrasa?

Tvoje hodnotenie: 0

Najbližšie trasy