miso, to si uz ale trochu prehnal, pretlacat sa s autom? Ako pochopil by som ze by si isiel pred nim keby sa inak nedalo, ale takto zbytocne ohrozovat svoj zivot?


v tom useku je len jeden jazdny pruh isiel som stredom...takze som sa s nikym nepretlacal (neviem kam by som mu mal uhnut....tam ak uhnes na kraj tak ta samozrejme kazdy vodic ide hned obiehat....a kedze je tam llen jeden pruh lebo druhy je rozkopany tak ta berie fest natesno...takze jazda stredom je tam pre mna samozrejmost...jedine co som oproti inym prejazdom toho useku zmenil bola rychlost...isiel som naschval pomalsie......) ale viedol kolonu :-D zrazit ma len tak nemoze :-) a svoj zivot som teda vobec neohrozil :-)
19.05.2013 - 21:30:25
00
v tom useku je len jeden jazdny pruh isiel som stredom...takze som sa s nikym nepretlacal (neviem kam by som mu mal uhnut....tam ak uhnes na kraj tak ta samozrejme kazdy vodic ide hned obiehat....a kedze je tam llen jeden pruh lebo druhy je rozkopany tak ta berie fest natesno...takze jazda stredom je tam pre mna samozrejmost...jedine co som oproti inym prejazdom toho useku zmenil bola rychlost...isiel som naschval pomalsie......) ale viedol kolonu :-D zrazit ma len tak nemoze :-) a svoj zivot som teda vobec neohrozil :-)

zrazit ta len tak mohol, neviem ako by si mu v tom zabranil. A sme na slovensku, tu ta niekto zrazi a este to je tvoja vina :D
19.05.2013 - 21:36:11
00
misopetrovic.... ty musis byt iny makac ked ides 20km/h na babu a este sa vlecies..
19.05.2013 - 21:45:44
00
vravim inac sa tade ist neda...ist popri krajnici je totiz ohrozenie vlastneho zivota kedze ako som uz vravel vodici si myslia ze sa prepchaju a beru ta tak na 10cm lebo viac priestoru tam nieje :-(

to by som si pozrel toho kto by mal kuraz len tak niekoho zrazit...hlavne ked ma okolo 50 a jazdi na starej felicii... :-D

ako si tak vsimam ludia maju skor odvahu sa bit ale teda vyslovene zrazit sa ma nepokusal ani jeden z toho sa totiz len tak nevykruti :-)

federer....tak cez useky kde su semafory idem vzdy sice v strede ale snazim sa ich prejst co najrychlejsie...tak som myslel to vlecenie sa :-D ze tento krat som tadial nesiel co najrychlejsie aby som nezavadzal... ;-)
19.05.2013 - 21:54:49
00
ja tam idem, a tiez rozmyslam ci sa registrovat bo tych 15e sa mi to zda byt dost prehnane

fuknut sa do pelotonu aj bez cisla nevidim problem, akurat ta nevezme zberny bus atd ale inac ti nemoze nikto nic kedze sa ide za premavky :)


super, aspon tam nebudem sam bez cisla :)
19.05.2013 - 22:08:08
00
Misopetrovic: a kolko tade chodis rychlejsie a na akom prevode?
20.05.2013 - 09:02:58
00
no normalne v hentom useku pridam aby som tie auta zase az tak nebrzdil na 24-26 km/h :-) podla toho ako vladzem :-D ked uz idem 3krat po sebe na babu za jeden trening tak potom max 22km/h :-D

takze pod 20km/h je vlecenie sa :-) hlavne pre toho vodica :-D
20.05.2013 - 13:11:52
00
Keby sa chcel niekto večer pridať.
20.05.2013 - 13:55:06
00
co som si vsimol tak motorkary su tentorok maximalne ohladuplni...co sa o vodicoch neda povedat...


ja si poslednu dobu vsimam ze aj cyklisti zacali po meste jazdit strasne riskantne a arogantne... akoby pre nich uz ani cervena neplatila... ale asi som mal len statie na takych exotov :)
20.05.2013 - 19:04:26
00
nezastavujem na cervenej ked je to krizovatka kde z bocnej cesty vidu 2 auta za den....ked tam nic nieje tak naco? :-)

ja si zase vsimam ze vidici totalne ignoruju to ked ja davam prednost autam na vedlajsej uplne ***** na mna a obehnu ma ani nespomalia :-(
20.05.2013 - 19:45:26
00
ved si budeme vsetci hovorit ze cervena- no a co? Ako niekde v bangladéši hala bala. Ked je niekde cervena tak stojim, jedno ci je to prechod kde uz chodci davno presli ale zatlacili tlacidlo a naskocila cervena alebo velka krizovatka. Nikdy nevies kde je nejaký pomáhač a skásne ťa. Povieš si raz ti to prešlo, prejde aj druhýkrát, a budeme ako v banánistáne, vytrháme semafory a budeme jazdiť na koňoch ako v osade :D
20.05.2013 - 22:43:24
00
no jeden taky prechod pre chodcov na kesovanie je pri zastavke mliekarenska, tam ziadny chodci skoro necakaju, auta dostanu cervenu a aj ked je este zo 10-15s cervena aj tak sa trepu... akosi asi nik z nich netusi ze aj ked auta maju cervenu tak busy v buspruhu maju este furt zelenu :), by som im doprial aby ich tam zmarovalo bo nie vzdy vidno poza auta co stoja ci sa neruti daky bus...
ale aj ked furt cakam az na zelenu tak by mi to bolo prd platne, lebo tlacit bike sa mi nechce tak idem na nom cez prechod
20.05.2013 - 22:55:46
00
tie prechody este chapem, aj keby sa to nemalo, ale vyslovene jazdit na cervenu je chore, a tu na slovensku opica vidi opica spravi- za chvilu budu jazdit na cervenu vsetci.
20.05.2013 - 22:58:10
00
ja chodim bikom na cervenu sem tam jedine na Dostojevskeho/Karadzicke, ako je prechod pre chodcov cez tu 4 ci 5 prudovku :) niekedy je tam cervena a chodec siroko daleko ziadny ... krizovatka pre auta to nie je, len prechod

v Berne priamo pred ocami stojaceho policajta 10 cyklistov bez problemov na cervenu po prechode pre chodcov :) nepovedal im ani slovo hehe, cyklisti su tam svati
20.05.2013 - 23:08:08
00
Ja este k otazke na trasu z BA do Trnavy. Ja chodievam cez Pezinok - Senkvice - Vistuk - Budmerice - Ruzindol a TT. Je to menej frekventovane ako cez Modru a mozno aj trochu blizsie. Hlavne usek Senkvice - Vistuk - Budmerice su take paradne zapadakovy. Isiel som parkrat aj cez Senec po starej ceste, to je asi najblizsie, ale vytrepat sa z Blavy smerom na Senec bolo utrpenie.
22.05.2013 - 23:38:37
00
keyboard_arrow_up