Na oficialnej stranke www.brmhungary.hu su uz terminy jednotlivych BRM jazd na ktore sa da prihlasit. Stranka je sice v madarcine, ak niekto potrebuje pomoc s prekladom kludne sa ozvite a pomozem Vam ci uz s registraciou a neskor aj itinerarmi, pripadne pravidlami, ktorymi sa pocas jazdy treba riadit. Tiez sa tu mozeme dohodnut na spolocnej ceste do jednotlivych destinacii, nakolko pre nas Slovakov je cestovat jednotlivo financne narocne. Za seba mozem povedat, ze tieto tury su nezabudnutelnym zazitkom (viac si mozete precitat v clanku https://www.mtbiker.sk/clanky/9376/cesta-k-zisku-titulu-super-randonneur.html)
17.11.2017 - 16:15:38
00
vyzerá to zaujímavo :y: podobná akcia býva v ČR s názvom Peklo Moravy (reportáž z minulého roku), rozhodne odporúčam, ak si nebol... v prípade záujmu by som sa ozval, na ten Balaton by som sa dal nahovoriť :)
18.11.2017 - 17:35:05
00
Nebol som este na tom, ale cital som o tom. Ano je to nieco podobne, akurat tu nemas ziadnu podporu (teda okrem spolujazdcov) akurat ze casovy limit na 300km je tu o 2 hodiny dlhsi. Na rozdiel od PM je toto viackolova akcia s roznymi dlzkami trasy a tento rok aj hodnotenim Pedal Cup v ramci madarskej BRM. A plus vyzva sa dostat na vyznamnu akciu Paris-Brest-Paris, co urcite chcem absolvovat. Ak teda budes mat zaujem, ozvi sa mi, pripadne bude dalsia 200-vka so startom v Komarome, co je este blizsie...tu organizujem ja
18.11.2017 - 21:26:12
00
inťeresťing
23.11.2017 - 08:39:06
00
keyboard_arrow_up