Scarinko vďaka idem si tu jazdu nájsť :) isheep ahoj 😊
07.05.2021 - 17:50:30
00
Takze k tomu pádu, nebolo to do zákruty ale na rovine, išli sa bomby 45km/hod, chalan predomnou hodil vlnu a zavadil kolesom spolujazdcovi vedľa seba. Ja som bola hneď za nimi a skákala som na biku, vyleteli mi nohy z pedálov a zranila si nohu. Keď si vyhladáš tú jazdu na strave Zoli k nej dal popis ako sa to stalo lebo to videl ;) ja som na vine nebola. Prajem všetkým pekný deň.
07.05.2021 - 18:00:28
18
Tak Scarinko , teraz pekne odlozit ego bokom , zmazat prispevok, uviest na pravu mieru a pekne sa ospravedlnit 🤗
07.05.2021 - 18:04:54
02
ok beriem tvoju verziu, vtedy sa to tam rozoberalo inak ked sa to stalo. Kazdpadne co bolo bolo. Vsetci sme to prezili, ale ja odvtedy RBBA nejazdim. Nemam to za potreby. Kazdu chvilu tam na "social ride" potreboval davat bomby a neustale boli pady. A bolo to kusok pred zakrutou. Aj tebe pekny den.

isheep to ze ju ako kamarat podporis aj ked si pri tom nebol beriem ale ja som tam bol takze si za svojim stojim.
07.05.2021 - 18:06:14
00
Scarinko poslednýkrát sa ozývam, nechcem sa s tebou hádať, ale prečo si myslíš, že som spôsobila pád ktorý sa stal predomnou?
07.05.2021 - 18:12:21
00
Nepoznam ju, ani niesom jej kamarat :) Iba ju sledujem a obdivujem ako ta mlada baba na sebe maka. A nieje mi moc po chuti ak niekto zacne verejne hejtovat a obvinovat ludi bez toho aby si preveril fakty. A preco ? lebo je zena ? Lebo je sympaticka ? ... 90% tu uzivatelov schova do vrecka a ukaze im chrbat...
07.05.2021 - 18:15:08
01
uz som svoje napisal, nebudem tu bojovat proti chlapcom z CKS lebo su napichani z babenky na cestaku. Uznavam ze je vykonnejsia ako vacsina cyklistiek co poznam.
07.05.2021 - 18:20:01
00
scarinko davas tu neoverene tvrdenia co si myslis. No uvazoval si, ze na RBBA jazde kde to lahlo mohol za to niekto iny? To ze si “tam bol” to neznamena ze vies ako sa to stalo. V skupine su pady beznym rizikom ked sa zdvihne tempo. RBBA som spoluzakladal s chalanom s hlavnou myslienkou Petom, a zazil som si vsetky situacie od prvych nastupov, prvych padov aj 80 clennej skupiny, ktoru sme tak nejak necakali. Na Social rides neskor chodili bezne plašáci (ktorymi sme sami boli, alebo podaktori aj stale sme) , kvoli ktorym boli incidenty alebo dokonca pady. Neda sa tomu zabranit, kazdy tam ide na vlastne riziko a skupina tam je taka dobra alebo zla ako ludia co pridu v ten den.

Maria je sice moja kamaratka, no nepotrebujem sa jej zastavat, lebo jej cyklistika a jej vykony hovori za nu. Z dievcata, co pred 4 rokmi sadla prvykrat na bicykel je tento rok v pretekarskej forme...

Mozno pad sposobila, mozno nie. Ako ju poznam skor nie, lebo uz dlho nejazdi oplašene. Kazdopadne bez dokazov na niekoho hadzat vinu je prejav slabosti, ci?

Rovnako s jazdenim v Rakusku. Vies o tom, ze existuju legalne sposoby na pohyb v AT? A o par tyzdnov/dni budeme hadam bez zavisti moct jazdit aj my ostatni.
07.05.2021 - 18:34:11
07
MariH napísal:
Ďalšia vec je, že mám vybavený predchodný pobyt v AT a bola som kvôli tej jazde aj na teste. Nemusím všade písať detaily z môjho súkromného života.


To je sice fajn, ale prechadzat sa smie len cez otvorene hranicne priechody a nie preklznut cez uzatvorene, ked je hliadka v stane :-P
07.05.2021 - 19:43:42
02
user_id máš pravdu, že to nebol úplne správny postup, ale v danej chvíli som si neuvedomovala, že robím niečo nezákonne, nepozerám televízor ani správy, ja som išla s mojím kamarátom pendlerom, ktorý mi vybavil prechodný pobyt a prechádza tadiaľ bežne, ani ma nenapadlo že sa máme nahlasovať keď tam nikto nestojí, len som išla za ním a nechala to na neho :) ale inak sa radšej bicyklujem na SK takže sa nič podobné opakovať nebude.
07.05.2021 - 19:55:44
01
Co ja viem, mame tu trosku inu situaciu, podmienky pre vycestovanie do zahranicia sa zmenili...osobne by som si pred vycestovanim nastudoval ake su pravidla. Kazdopadne, dalsia diskusia v tejto veci je zbytocna. :-)
07.05.2021 - 20:10:04
01
Áno máš pravdu, ale ja som veľmi flegmatická, lenivá, všetko mi je jedno a nič neberiem vážne a potom to takto vyzerá. Takže beriem všetko, čo píšete a nechcem aby si niekto zo mňa bral príklad :)
07.05.2021 - 20:39:59
07
user_id: ak narazas na zakaz vycestovat,tak ten neplati ak mas napr. prechodny pobyt a aj ine .. v podstate je to tak,ze ak chces vynimjy si najdes,vybavis a vsetko je ako ma byt . ked nevies a nevybavis .. tak holt... :)
08.05.2021 - 20:21:45
00
nedalo mi to, tak včera som bol po rokoch pozrieť Braunsberg..závora so zákazom vjazdu tam je s ceduľou wintersperre..., pár áut stálo pred závorou, ale keď už som bol tam tak som vyšiel až hore. Nemám rád ten kopec, príliš krátky a prílíš strmý, v najvačšom stúpaní, som sa motal od jednej krajnice k druhej ako keby som si sveter štrikoval :lol: , ale tie výhľady hore na nezaplatenie :y:
09.05.2021 - 17:29:23
00
scarinko napísal:
Btw toto nie je ona? 😁

Túto slečnu som dobiehal na Vajanského nábreží ešte minulý rok na jeseň. Tiež bola v tom bielom komplete a nad zadkom mala na gatiach ešte ružičku. Celkom slušné tempo baba išla, však som sa aj trochu zadýchal, kým som ju dobehol. Tá ružička ma celkom zaujala. Tiež nemala prilbu. No, ale ak by si tú pletenku omotala okolo hlavy, možno by to splnilo rovnaký účel.
10.05.2021 - 10:17:51
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up