Arko, mozes si vytvorit aj 4 profily, aj taki tu uz boli. Podstata je inde - neskryvaj sa za novu identitu ak si stojis za tym, co vesias na web.

post11469.html#p11469

:shake: Užívatelia, ktorí sa zaregistrujú pod viacerými kontami a ktorí budú vystupovať ako rôzni ľudia môžu dostať bez varovania ban (uzamknutie konta a tým pádom nemožnosť prispievať do fóra), prípadne im môžu byť kontá zmazané.
22.09.2015 - 15:48:32
02
Arko, mozes si vytvorit aj 4 profily, aj taki tu uz boli. Podstata je inde - neskryvaj sa za novu identitu ak si stojis za tym, co vesias na web.

post11469.html#p11469


neverim vlastnym ociam!

Riesis tu moj profil a utocis na moju osobu. Nechapem preco vobec spominas niekoho ineho profily. ja som mal dovod na to prejst z marekp na ARKO a nemusim to nikomu vysvetlovat. zacinam lutovat, ze som sa sem vratil a ze som tu vobec volaco zdielal.
a vobec, nepamatam si na nic, za co by som sa mal hambit a za cim by som si nestal.
Ti ktori sa zaujimaju o moju pracu, dobre vedia za vsetkym co som doteraz vytvoril a zavesil na web som ja. koniec koncov, cast z mojich zaciatkov je to na www.jednokolecko.blogspot.com. na tom webe, ako si to pomenoval!

Moje meno je MAREK PARAJKA a som z Cifera

vidim, ze sa tu nic nezmenilo..
22.09.2015 - 16:10:44
02
Asi som trafil klinec po hlavicke...

Pytal som sa, preco si si zalozil dalsie konto. Ty si prave odpovedal "mal som dovod, nemusim to nikomu vysvetlovat". Co k tomu dodat? Mazat ani banovat konto Ti nebudem, ale necakaj, ze budem taketo aktivity a menenie identit/zatajovanie podporovat. To je vsetko. A ze na Teba utocim? Nevtipkuj. :) Len som ostatnym odhalil Tvoju identitu. Ty si porusil pravidla, ja som na to upozornil.

Vidim, ze si sa vobec nezmenil...
22.09.2015 - 16:54:10
04
Jezus nedrístaj kraviny a začni sa venovať trošku viac sám sebe, začni napr. viac bicyklovať alebo si pospinkaj... Ako moderátor by si mal obmedzovať flame ale sám ho vytváraš. Kvôli tebe a takým ako si ty sem prestávajú chodiť ľudia ktorí majú čo povedať...
22.09.2015 - 18:55:42
018
Arko: pekna praca, handmade sa cení! mne sa nepači jedine to logo na rame, ale to je vec vkusu, farby su cool!!!
Jezus: nerozumiem preco mu nakladas, ved to nieje ziadny podvodnik, zalozil si nove konto je tam toho, radsej keby ste riesili lopkarov a Bachrosa ktory ma viac nickov na fore ako tu je bicyklov
22.09.2015 - 18:56:39
05
Asi som trafil klinec po hlavicke...

Pytal som sa, preco si si zalozil dalsie konto. Ty si prave odpovedal "mal som dovod, nemusim to nikomu vysvetlovat". Co k tomu dodat? Mazat ani banovat konto Ti nebudem, ale necakaj, ze budem taketo aktivity a menenie identit/zatajovanie podporovat. To je vsetko. A ze na Teba utocim? Nevtipkuj. :) Len som ostatnym odhalil Tvoju identitu. Ty si porusil pravidla, ja som na to upozornil.

Vidim, ze si sa vobec nezmenil...


Mareka a jeho pracu poznam od zaciatku. Za Marekovou zmenou identity,ako to to Ty nazyvas nehladaj nic ine len to,ze sa niekto po nabrati skusenosti pri praci na starsich ramoch, studiu starej literatury a mnohych konzultaciach s panmi ramarmi z celeho sveta,jednoducho posuva dalej vo svojej remeselnej praci a zacne sa orientovat aj na zdanlivo jednoduchu vyrobu cestnych ramov.
Zbytocny flame, stacilo napisat,ze bike nie je podla tvojho gusta.
22.09.2015 - 19:21:51
06
Jezus vdaka za spasu ale myslim si, ze v tomto pripade to bolo prehnane a nechapem moc k comu. Marek tu nevyrabal ziadny flame, daval k veci prispevky s kusom poctivej roboty a na rozdiel od inych individui tu podla mna nijak neskodi/l aj s dvoma ID.
22.09.2015 - 19:49:01
05
Tak este raz. :) Ja neriesim ake bicykle marekp / Arko sklada alebo stavia. O to nejde a popravde je to to posledne, co ma zaujima. Videl som aj krajsie, aj skaredsie. Ten jeho je celkom fajn. Podstata je, ze si bezdovodne zalozil dalsie konto a ja nemam rad, ked sa niekto skryva za novu identitu a nejedna na rovinu / nestoji za tym, ako tu posobil v minulosti. Uz tu par takych bolo. To je vsetko.
22.09.2015 - 20:19:47
04
musí mať k založeniu ďalšieho profilu dovod? nie je to jeho vec?
22.09.2015 - 20:26:52
00
Upokojte sa chlapci a zdrzte sa zbrklych a zlcovych ortielov na Jezusovu adresu. Nechapem co vam vadi na tom ze vam Jezus objasnil povod nicku menovaneho a v Jezusovom texte nevidim nic utocne a naopak prave vo vasich a menovaneho konstruktera ktory nedokaze priamo odpovedat na jednoduche otazky.
22.09.2015 - 20:33:35
03
budte uz ticho ohladom toho... neskrabte to, co svrbi... a radsej dajte niekto cestak...
22.09.2015 - 20:45:02
02
Ja neriesim ake bicykle marekp / Arko sklada alebo stavia. O to nejde a popravde je to to posledne, co ma zaujima.
v téme "Galéria našich cesťákov" taká nepodstatná vec...:D

BTW. šermovať pravidlami a sám ich porušovať...ej eeej, beda beda...

Inak, Arko ako som už niekde písal, krásna práca. Teším sa na ďalšie...
22.09.2015 - 22:57:55
00
Pochvalim sa aj ja svojim cestakom je to sice hlinik ale sluzi mi zatial velmi dobre

Prílohy:

IMAG0907.jpg
IMAG0907.jpg 739.95 KiB thumb_up1thumb_down

23.09.2015 - 09:13:58
024
Jezus , nechcel som sa k tejto debate pripojit , ale stale mi vrta v hlave jedna vec a neda mi spavat .
povedz mi , to tvoje mentalne postihnutie mas aj na papieri ci ti to ani nejak extra nevadi a zvykol si si ze ta tak ludia beru ? myslim to vazne , je to skutocna otazka ...

Ides tu na dve strany vypisovat uplne od veci, ze niekto si zmenil nick resp spravil iny ... ako si nestoji za svojim nazorom a podobne zvasty ( v teme galeria cestakov ) ... ale ze ty tu nemas ani len foto a svoje meno ( ci sa zan hanbis alebo co to vazne neviem ) tak to je uplne v poriadku :)
ako vazne , zajdi za nejakym odbornikom nech ti poradi , porozpravaj sa s nim o tvojich problemoch. isto sa to liecit da. potom budes mozno aspon trochu prospesny aj na tomto fore.
lebo tie tvoje vyplody co tu davas to je uz ozaj nieco.

a k tomu cestaku : nuz ocelove ramy maju urcite svoje caro, mne ale nelahodia :(

naopak ten focus i ked low end , mne sa paci ...,nazor je do znacnej miery ovplyvneny aj tou - mne oblubenou farebnou kombinaciou, ale je to zivy dokaz toho ze aj low cost moze vyzerat k svetu :) inak to sedlo nemas nejak moc vpredu ?
23.09.2015 - 17:13:16
05
Culebro SL 2.0 by som low endom asi nenazval... Skôr taký zlatý stred... Low endy od Focusu sú na Sore :-)
23.09.2015 - 17:51:09
01
keyboard_arrow_up