Kristina :D :D :D :D však my nebicyklujeme. Fotky sťahujem z google a ten cesťák nie je môj, to mi poslal kamoš na FB a ja som to sem len hodila aby sa malo o čom 2 dni hovoriť :D
16.03.2018 - 08:07:59
08
:D
16.03.2018 - 08:12:19
00
Baby, pekne ste to tým hejterom natreli. :lol:
16.03.2018 - 08:41:51
00
Kristina napísal:
Vikina Z toho si nič nerob. Ja som v minulosti zase bola "obvinená", že určite nemám radosť z bicyklovania pretože nerobím fotky z výjazdov ;)


Keby len z toho ... srať na sráčov a hejterov :P
16.03.2018 - 11:24:08
00
Do Galérie našich cesťákov nepatrí žiadna fotka z netu (ani tá, ktorá mi ukáže užívateľov bicykel z iného uhla). Lebo je to Galéria našich cesťákov a nie cesťákov z netu, youtube atď., že Ledavi ;)
Ak by vám niekto ponúkol, že váš bicykel pôjde na výstavu a potrebuje dať foto do katalógu, nafotili by ste ho lepšie? Ak by ste ho chceli predať, nafotili by ste ho tiež lepšie? Lebo však fotka predáva. Ak nie, pokračujte vo svojom trende. Ak áno, nafoťte ho najlepšie, ako sa dá. Aj za cenu, že sa nepochválite hneď :)

Kristina ako to, že sem nedávaš fotky z výjazdov?! Si normálna?! Sem každý dáva fotky z výjazdov. Už aj nahoď nejakú foto ako dôkaz, že jazdíš. Myslím na bicykli :lol:
16.03.2018 - 11:30:19
04
Vikina, keď ťa uvidím v Hamuliakove na hrádzi, zoberiem ťa na kávu do tej kaviarne.
Kristína sa môže pridať ked zaplatí kilo. (hehe to bol vtip).

..a pozdravujem všetkých hejterov, bol to tažký rok..hm? :)

Pre tvoju info, ja som ten ktorý sa premáva "na hipstera" po uličkách BA na starom o Favorite z roku 1980 s prevodmi 2x6 a analogovým radením (sytiče - krásna klasika) .
16.03.2018 - 11:39:54
00
ceruzka . nejak si ma nepochopila. Reagoval som na poznamky ze treba z lepsieho uhla, ja som na strane dievčat. A teda ak ma niekto potrebu lepsi uhol a podobne somariny nech si najde na nete. Foto co sa tu davaju su ake su a hotovo. Ide o to podelit sa o pocity z dna ostatnymi.

Aj ja chcem ist na kavu s Vikinou :)
16.03.2018 - 11:45:09
00
ceruzka napísal:
...Aj za cenu, že sa nepochválite hneď.


Amen.
Uz tu boli aj nedoskladane cestaky... no neviem aky to malo vyznam sem davat, ked je to galeria cestakov a nie komponentov a nepojazdnych skoro bicyklov :-)
16.03.2018 - 11:46:47
02
Ledavi práveže ťa chápem, no ja na strane "dievčat" nie som. A nesúhlasím s tým, že netreba z iného uhla. Pokojne 360 panorámu. I keď tá tu ešte asi nebola. Zatiaľ. Lebo je to prezentácia nielen dotyčného bicykla, ale aj majiteľa. Ako si dal záležať. Či štýlom "pokochajte sa, tešte sa so mnou a potichu záviďte" alebo "tu ho cvaknem, len nech je". Tebe to možno stačí, pre mňa je to odfláknutá robota.
16.03.2018 - 12:25:24
01
pozvania na rande priamo v diskusii?? to vážne??
16.03.2018 - 12:46:40
00
Ceruzka mas pravdu.
16.03.2018 - 14:31:09
00
ceruzka napísal:
Do Galérie našich cesťákov nepatrí žiadna fotka z netu (ani tá, ktorá mi ukáže užívateľov bicykel z iného uhla). Lebo je to Galéria našich cesťákov a nie cesťákov z netu, youtube atď., že Ledavi ;)
Ak by vám niekto ponúkol, že váš bicykel pôjde na výstavu a potrebuje dať foto do katalógu, nafotili by ste ho lepšie? Ak by ste ho chceli predať, nafotili by ste ho tiež lepšie? Lebo však fotka predáva. Ak nie, pokračujte vo svojom trende. Ak áno, nafoťte ho najlepšie, ako sa dá. Aj za cenu, že sa nepochválite hneď :)

Kristina ako to, že sem nedávaš fotky z výjazdov?! Si normálna?! Sem každý dáva fotky z výjazdov. Už aj nahoď nejakú foto ako dôkaz, že jazdíš. Myslím na bicykli :lol:


To, že sem dávam fotky z netu bolo ironické akože vtip :D
16.03.2018 - 15:14:41
00
boa pekna baba sem da peknu ziletku a vam to aj tak iebe...ja uz ozaj nicomu nerozumiem.
Vikina aspon vidis ze za ten rok sa tu nic nezmenilo, resp. je to tu este horsie ako predtym ;)
16.03.2018 - 15:30:04
06
Kristina napísal:
Vikina Z toho si nič nerob. Ja som v minulosti zase bola "obvinená", že určite nemám radosť z bicyklovania pretože nerobím fotky z výjazdov ;)

Tak to ja musím mať kur...skú radosť :D
16.03.2018 - 15:45:22
03
Hack3r napísal:
boa pekna baba sem da peknu ziletku a vam to aj tak iebe...ja uz ozaj nicomu nerozumiem.
Vikina aspon vidis ze za ten rok sa tu nic nezmenilo, resp. je to tu este horsie ako predtym ;)


Veru ta dnesna mladez nema uctu k nicomu. (cest vynimkam)
16.03.2018 - 16:00:06
00
keyboard_arrow_up